Eiti į turinį
Lenny_Mob

Bendrosios apsaugos taisyklės.

Rekomenduoti pranešimai

A51 zonos taisyklės:

Zonoje dėl serverio apkrovos mažinimo, draudžiama laikyti dviračius bei nuosavas mašinas. Draudžiama zonoje stovėti AFK. Už trukdymą kitiems darbams zonoje treniruotis, imti ginklus, apsaugininkas privalo būti nubaustas išmetimu. Prieš darant treniruotę, būtina apsitverti pagrindinį įvažiavimą keliomis kliūtimis, jog kiti matytų kad jums vyksta treniruotė, tai lyg sutartinis ženklas. Draudžiama važiuoti į zoną jeigu įvažiavimas aptvertas kliūtimis, už tai darbuotojas turi būti nubaustas išmetimu.

Bendrosios

1. Apsauginis, nesvarbu su apranga ar be jos negali be priežasties šaudyti civilių, nesvarbu, kad ir kur jis bebūtų, kad ir koks paros metas būtų, už šaudymą be priežasties darbuotojas privalo būti išmestas iš darbo.

2. Apsauginiams draudžiama be priežasties surakinti žaidėją, už šios taisyklės pažeidimą darbuotojas privalo būti išmestas iš darbo.

3. Apsauga pavaldi teisėsaugai, todėl už bet kokį bėgimą ar nepaklusnumą teisėsaugai apsauginis privalo būti nubaustas išmetimu. Taip pat draudžiama klubų ar gaujų karų, mafijų veiklos ar asmenų, kurie užsiima nusikalstama veikla saugoti negalima!

4. Apsauga gabenat konvojų negali naudoti /taz norint apsaugoti konvojų nuo apiplėšimo.

  • Už 33
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

×
×
  • Sukurti naują...