Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jokubas_Boika

Jokubas_Boika

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas?Jokūbas
  • Pravardė?Jokšė.
  • Amžius?17
  • Zodiako ženklas?Dvynys
  • Kur gyveni?Utena
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai?Lankiau 10m. lauko tenisą, bet dabar į salę einu taip, kad daugiau nieko nereikia. Bet šiaip dabar pirmoj vietoj krepšinis.
  • Ką veiki laisvalaikiu?Amm, sargas :D, draugai beabejo, šiaip labai mėgstu žaisti krepšinį tai daug laiko tam dalykui praeina :D.
  • Kiek laiko žaidi serveryje?Su šituo acc apie mėnesį šiaip turėjau tai vienus metus.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP?Taip
  • Kokius filmus mėgsti?Fantastika, komedijos.
  • Kokios muzikos klausai?Pop'as, amerikietiškas repas, trap'as, tuoj nemesiu.
  • Mėgstamiausias sportas?Krepšinis JV!
  • Mėgstamiausias aktorius/ė?Džimas Keris  <3
  • Kas yra tavo autoritetas? „Pasaulyje yra tik du neišmatuojami dalykai - žmogaus kvailumas, ir visata. Nors dėl pastarojo aš nesu tikras“ - A.Einšteinas
  •  
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje?Patinka, tas dydis skaičius žmonių, bendruomenė nėra bloga, bet nėra ir gera, visi serveriai turi blogumų, bet šis turi mažiausiai :)
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)Na kai mano mama yra alergiška katėms ir t.t. tai taip ir nieko neturim, bet labai norėčiau šuns.
  • Turi brolių, seserų?Taip seserį.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas?Žadu sieti kažką su administracija, t.y. administracinė vadyba.
  • Kokie tavo privalumai?Amm greitai pritampu prie žmonių grupės, mėgstu daug juoktis, esu bendraujantis.
  • Kokie tavo trūkumai?Noriu labai greitai pasiekti viršūnę ir tai labai mane erzina, šiaip nežinauu pabandraukit ir pamatysit, iš savo lūpų negaliu tai pasakyti, nes turbūt nepastebiu.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) http://imgur.com/nIWm03y taip taip, aš esu šviesių plaukų ir ką man daryt :D. Geros Dienos! Ir be stumimų! :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...