Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Keilo_Dollar

Del mobiliuju duomenu

Klausimas

Sveiki, siuo metu esu isvykes i Palanga, ir internetu naudotis galiu tik su mobiliaisiais duomenimis, esu nusipirkes Lion 1gb vienai parai, as ji aktyvaves, pasisharines wifi per laptopa, ir taip ir internetu naudojuosi, bet yra viena problema , jog sampas ir google chromas ilgai krauna, sampo pingas visalaik buna virs 100.. Kame problemos ir kaip ta pinga pamazinti? Padekit!

 

Man vat kai buvau isvaziaves i kaima, ten per mobiliuosius duomenys pingas auksciausias budavo iki 120, maziausias iki 90 ir normaliai galedavau zaisti.. Atvaziavau i Palanga, pingas zemiausias iki 120 auksciausias gali uzkilt iki nors ir  400... Ka daryt? Kame problemos gali but cia? Gal cia laptope kazkas ne taip ar kas? KAS PADES DUOSIU ZAIDIME 2.000.000 sarg pingu!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

29 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Man vat kai buvau isvaziaves i kaima, ten per mobiliuosius duomenys pingas auksciausias budavo iki 120, maziausias iki 90 ir normaliai galedavau zaisti.. Atvaziavau i Palanga, pingas zemiausias iki 120 auksciausias gali uzkilt iki nors ir  400... Ka daryt? Kame problemos gali but cia? Gal cia laptope kazkas ne taip ar kas? KAS PADES DUOSIU ZAIDIME 2.000.000 sarg pingu!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 22 minutes(-ių), Ernestas_Friberg rašė:

Nemanau, kad tau čia kas nors padės, tiesiog mobilūs duomenys nėra tokie galingi kaip modemo. Jeigu jau nori šiek tiek geresnių sąlygų naudojant mobilius duomenis, turi turėti 4g

Bet supranti, buvau vilniuj pasijungiau mobilius duomenys, ir be jokiu problemu losdavau sampa, pingas budavo 90 ir viskas normaliai budavo, facebooka, foruma viska kraudavo normaliai, tas pats ir kaime, budamas kaime irgi be jokiu strigimu losdavau, pingas vistiek budavo pakankamai geras, kraudavo viska normaliai, o atvaziaves i palanga viskas aukstyn kojom, pradejo nekraut fb, forumo reik laukt ilgai, tas pats ir sampe, viska krauna ilgai, pingas didziulis, palosiu 5min, ir visi escape rodo... Cia manau kaiptik Palangoj turi normaliai tas intikas veikt negu kaime, jeigu ten pora namu tik yra ir laukai , iki miesto 20kilometru reik nuvaziuot.. Nesamone kazkokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Eimantas_Player rašė:

Nieko čia nepribursi, tiesiog galbūt apkrauti labai mobilūs duomenys ir "nepavilks" to sampo. Paprasčiausiai būtų galbūt kažkiek geriau jei 4G būtų tinklas.

Supranti, Vilniuj, Kaime netgi kraudavo viska normaliai, atvaziaves i Palanga viskas aukstyn kojom pasisuko, pradejo sampo pingas kilti, pazaidziu 5min ir visi escape rodo, arba isviso automatiskai servas iskikina is servo del per didelio pingo.. Kaip tik Palangoj manau turetu geriau veikti tas internetas, negu kaime, kai iki miesto reik davaziuot 20km.. O tam kaime yra tik pora namu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Keilo_Dollar rašė:

Isviso niekada nebudavo strigimu su mobiliaisiais duomenimis, kai pasijungiu mobiliaja saitviete. Va tik dabar i palanga atvaziavau poilsiaut, ir prasidejo nesklandumai su intiku..

Nu tai nieko nepakeisi, jei tik Palangoje striginėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Arnas_Koncevich rašė:

Ankščiau Palangoje irgi nestrigdavo ar tik, kai į Palangą nuvažiavai?

Isviso niekada nebudavo strigimu su mobiliaisiais duomenimis, kai pasijungiu mobiliaja saitviete. Va tik dabar i palanga atvaziavau poilsiaut, ir prasidejo nesklandumai su intiku..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...