Eiti į turinį
Valentinas_Kasteckis

1 PC ir 2 monitoriai.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, niekada nesinaudojau daugiau negu vienu monitoriumi, tačiau stovi nenaudojamas senos kartos monitorius tai sakau kodėl gi ne, tačiau nelabai įsivaizduoju ar įmanoma. Dabartinis monitorius yra sujungtas su PC HDMI laidu, tačiau anas monitorius turi tik VGA laidą, ir tame PC yra tik viena vaizdo plokštė. Tai žodžiu klausima ar įmanoma? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Viena vaizdo plokštė ir pas mane, bet 2 monitoriai pajungti. Pagrindinis monitorius per hdmi, bet pas mane per daug naujoviška vaizdo plokštė, todėl ji neturi VGA, bet yra DVI, mum buvo pridėtas prie vaizdūškės perėjimas iš DVI į VGA, todel dabar viskas puikiai veikia.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prie vaizduškės yra 3 portai man atrodo, hdmi 2x ir 1x vga, tai tipo jeigu prie to ekrano pajungsiu kita monitorių turėtu veiktu, joa? Bet dar klausimukų turiu, ar įmanoma man bus su vienu monitoriumi kažką veikti pavizdžiui pasijungti kokį filmą ar twitch chatą o su kitu žaisti žaidimus, jeigu įmanoma o man atrodo įmanoma, kaip man reikės elgtis su pele ar klaviatūra (tipo pelė su klaviatūra kurį monitorių valdys, ar nebus kad pjausis ir pnš)? Pz so many questions

Redaguota , redagavo Valentinas_Kasteckis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...