Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Markas_Torres

Laimingasis Kauliukas. [NUTRAUKTAS]

Rekomenduoti pranešimai

B0oB0kW.jpg

 

Informacija apie žaidimą.

 

 

Sveiki jeigu jau atėjote čia domėtis "Laimingasis Kauliukas." žaidimo informacija pasilikite skaitydami šia informacija - tai žaidimas kuriame jums bus galima laimėti pinigų žaidžiant mano laimingajame kauliuke !

 

 

 

Kiek galėsite statyti ir koks bus koeficientas?

 

 

Minimali statymo suma 100'000€ | Maximali statymo suma 5'000'000€ [Bus keičiama] | Koeficientas: 1.8x [pvz: 1.000.000€ x 1.8 = 1.800.000€]

 

 

 

Kaip laimėti?

 

 

Paprastai aš mesiu kauliuką ir jeigu iškris LYGINIS skaičius [LYGINIAI skaičiai: 2,4,6,8,10,12] jūsų suma bus padauginama iš 1.8x [pvz: 1.000.000€ x 1.8 = 1.800.000€] na bet jeigu iškris kauliukas su NELYGINIU skaičium jūs nieko nelaimėsite [NELYGINIAI skaičiai: 1,3,5,7,9,11] 

 

Kai būsite pastatę aš ridensiu kauliuką jei laimėsite parasysiu skaičiu lygini ir prie jo bus parašta WIN ir iduosiu prizą o jei pralaimėsite bus parašyta skaičius nelyginis prie jo bus parašyta LOSE ir būsite pralaimėja savo pinigus.

 

 

Kaip vyks žaidimas?

 

 

Aš parašysiu jūsų Varda arba Pavarde ir tuomet kai jūs sulauke savo eilės norėsite statyti galėsite man duoti pinigus arba perleisti kauliuko metima kitam žmogui.

 

 

 

Kur vyks žaidimas?

 

 

Vieta bus paskelbiama per /v chatus [Dažniausiai: /tpls prie tvorelės]

 

 

 

Kur bus rodomas žaidimas?

 

 

Kad nebūtu apgavimų

 

 

Kad matytumėte kaip krenta kauliukas galėsite žiurėdami štai šiame puslapyje : https://www.twitch.tv/markas79

Svarbu: Statykite tik tada kai streamas veikia jeigu neveikia nestatykite dėl savo saugumo pasakykite man kad perkraučiau streama arba patys perkraukite puslapį.

 

 

 

Naujienos: 

 

Kauliukas pradės veikti tada kai pranešiu data ir gausiu leidimą jį pradėti [Paredaguosiu]

 

 

Žmonės kurie galės vesti žaidimą:

 

Markas_Torres [Pagrindinis vedėjas]

Bus dar keli žmonės.

 

 

Taisyklės:

 

Svarbu:

 

1.Neduokite pinigų ne per savo eilę [Bus negražinami pinigai]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nutrauktas:

2. Nepriekaištinga reputacija rengiat loterijos ar konkursas.

4. Minimalus jūsų turtas sargo valiuta bent 10.000.000 €, kad būtumėte pajėgus išmokėti laimėjimus.

5. Turite turėti daugiau nei 1'000'000 bendros patirties taškų.

6. Forume turite turėti ne daugiau 3 įspėjimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...