Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mantas_Zalgirietis

Anti-esc įteisinimas

Už/Prieš?  

220 balsai(-ų)

  1. 1. Už/Prieš?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 valandas(-ų), Kornelijus_Kornis rašė:

Mano verslas 20k, per dieną pražaidžiu +- 200 min ir užsidirbu 4m, per mėnesi 120m, kitu laiku lošiu kitus žaidimus arba einu į lauką ir duodu pc sesei. Tuo metu nebūnu prisjungęs. Jeigu anti-esc būtų leistinas, mano žaidimas būtų įjungtas tol, kol įjungtas pc, visą laiką mane vežiotų ir per dieną užsidirbčiau ~16m, per mėnesį ~480m, per metus 5mlrd 760mln. Didžiuliai pinigai serveriui. Ir jie būtų tik nuo manęs vieno. Nemanau, kad tai gerai serveriui. Paskaičiuok, kiek uždirbtų pavyzdžiui kiti didžiulių verslų savininkai, kurie ir taip dabar yra vežiojami. Visus skaičius sudėk ir gausi daugiau, nei 300mlrd per metus. Taip pat didės nelegali veikla, nes visi turės daugiau milų. Be to (man tai nėra problema), bet kils ir valiutos kainos ten tarp jūsų x)

Bet realiai ir dabar jį naudoja visi kam jo reikia, nebent kas gauna drk/pav tam laikui ištrina (nu gal dar jūs modai nenaudojat) tai tokių žmonių kaip tu papildomai serveryje atsirastu +10 kokių max, o be to gerą vežiotoją kuris taip išvežiotu visą dieną tu sunkiai rasi. Ir kaip kitam komentare minėjau, jeigu už anti esc negalima banint, tai jį gali naudoti taksistai, bet negali pvz mafijos nes gaus mafijų blist, o tai yra nelygybė tarp serverio žaidėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dadedu dar vieną faktą apie anti esc. Nebebus tokių šūdu, kaip klubo zonuose prie /kuzimti užspaučia esc ar belekur ir nenina nušaut ir šiaip reliai tu jį gali naudot niekas tavęs nepagaus. #Dogva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Kornelijus_Kornis rašė:

Mano verslas 20k, per dieną pražaidžiu +- 200 min ir užsidirbu 4m, per mėnesi 120m, kitu laiku lošiu kitus žaidimus arba einu į lauką ir duodu pc sesei. Tuo metu nebūnu prisjungęs. Jeigu anti-esc būtų leistinas, mano žaidimas būtų įjungtas tol, kol įjungtas pc, visą laiką mane vežiotų ir per dieną užsidirbčiau ~16m, per mėnesį ~480m, per metus 5mlrd 760mln. Didžiuliai pinigai serveriui. Ir jie būtų tik nuo manęs vieno. Nemanau, kad tai gerai serveriui. Paskaičiuok, kiek uždirbtų pavyzdžiui kiti didžiulių verslų savininkai, kurie ir taip dabar yra vežiojami. Visus skaičius sudėk ir gausi daugiau, nei 300mlrd per metus. Taip pat didės nelegali veikla, nes visi turės daugiau milų. Be to (man tai nėra problema), bet kils ir valiutos kainos ten tarp jūsų x)

Bet gi bumiui daugiau € pareis jai nelegali veiklą didės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki. Asmeniškai aš ir už ir prieš. 1 dalykas kodėl. Prieš,nes tai kaip ir kornis sakė didelis minusas serverio ekonomikai,ir padaugės tų vadinamų "donorų" ir t.t. Kodėl už? Anti -esc nors ir kaip keista skamba turi kiti ne dėl to kad palikti vežioti ar panašiai. ši modifikacija padidina fps,taip pat joje yra gražių modų. Dar kas įdomiausią,jog bumeris sako,kad tokio dalyko nėra,bet kas įkelia į cheaterius tai vasia banina,o jie poto įkelia atsibaninimus ir juos atbanina,nes bumeris neleidžia baninti už šį dalyką. Tai kaip suprasti?. Aš manau reikia vieningo sprendimo tiek pačiam Vasiai tiek ir Bumeriui. Nes vienas neleidžia baninti,o kitas banina. Tai tiesiog mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 47 minutes(-ių), Vilius_Nitro rašė:

Sveiki. Asmeniškai aš ir už ir prieš. 1 dalykas kodėl. Prieš,nes tai kaip ir kornis sakė didelis minusas serverio ekonomikai,ir padaugės tų vadinamų "donorų" ir t.t. Kodėl už? Anti -esc nors ir kaip keista skamba turi kiti ne dėl to kad palikti vežioti ar panašiai. ši modifikacija padidina fps,taip pat joje yra gražių modų. Dar kas įdomiausią,jog bumeris sako,kad tokio dalyko nėra,bet kas įkelia į cheaterius tai vasia banina,o jie poto įkelia atsibaninimus ir juos atbanina,nes bumeris neleidžia baninti už šį dalyką. Tai kaip suprasti?. Aš manau reikia vieningo sprendimo tiek pačiam Vasiai tiek ir Bumeriui. Nes vienas neleidžia baninti,o kitas banina. Tai tiesiog mano nuomonė.

Va būtent, kad kam reikia kad juos vežiotų jie žaidžia su anti esc, o įteisinus anti esc pradėtų tada naudoti kam jo mažiau reikia ir dėl to nenori rizikuot pasigaut keldamas kokią nors ft/video pvz. man būna kartais kad reik  kas pavežiotu kokią valandą, bet ne dėl verslo nes jis pas mane tik 2k su bšk, bet dėl minučių (pvz dėl valandų loterijos, ar minimumui) arba karų metu, kai pasidaro nuobodu noris nuleisti žaidimą, bet gausi ban už esc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 Aš už, nematau čia nieko baisaus. Tie kas sako, kad "serveris žlugs" nu klausykit aš tą girdžiu nuo 2011 bet kaip matome, jis dar gyvuoja ir puikiai.. O jeigu ne anti esc, nu tai sugalvos ką nors kito, kaip milus užsidirbti. Antras dalykas, aš skaitau ir galvoju kokį absurdą kai kurie iš moderatorių rašo.. "per metus 5 mlrd" nu omg, aš anksčiau galvodavau, kad mano verslas didelis ir aš turėsiu milijardus, nu netiesa.. Vis gi, tuos pinigus mes švaistome, nereikia išsigalvoti tai, ko tikrai nėra.. Žmonės, man atrodo čia jus gadinat serverį tuom, kad grasinat "negalima bus g, negalima anti esc".. Tuoj nieko nebus galima ir tada tikrai manau kad žlugs, o taip yra viskas gerai ir nereikia panikuoti, nes nėra ko. Taip buvo seniau, taip yra ir bus, jeigu nepatinka serveris - eikit kitur ir aiškinkite kitiems kaip žaist, kokius modus naudot ir panašiai. Bent jau pasižiūrėkit ką rašot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki negriukai, pritariu idejai. Matau, kad is cia kai kuriu esanciu zinomu, svarbiu personu sargui komentuojanciu apie ta anti-esc net nezino kas tai, kaip veikia ir koks gi to anti esc pranasumas yra. Veikimo principas yra toks, kad isedus i masina (G) galima butu ramiai nuleist zaidima ir tvarkyti, uzsiimeti savo reikalais sedint prie savo PC. Paziuret filma, palost koki cs, lola ir tuo paciu but musu mylimam sarge sedint g neismetus AFK lenteles, kas be anti - esc neimanoma. Zvengiau, kai viena persona pareiske, kad isirasius anti-esc gali sau ramiai nuleisti zaidima ir nebelost. Cia juk ne AFK BOT koks, kuri tu gali paleist nuvares i koki vandeni plaukiot su jo visa diena, ar garaze uzdarytame palikti, kad begiotu tarp keturiu sienu. Anti- esc (SAMP ADDON) Tai programa sampui, kuri padidina jo galimybes, istaiso kai kurias GTA klaidas (Error) pvz. tokius kaip pelytes uzstrigimas kairiame virsutiniame ekrano kampe ir kt. Programa pasizymi tuo, kad turi tokias funkcijas kaip:

  • Galimybe ijungti SpeedBlur Efekta, kuris yra Single player GTA SA bet nera multiplayeri.
  • Seseliu (Shadow) visiskas Isjungimas.
  • Paspaudus Esc ismeta zaidimo pauzes menu bet fonas yra permatomas, tai yra toliau matomas zaidimas ir kas vyksta aplinkui.
  • Taip pat addone yra pluginas Fast Map, kurio deka galima neiseinant AFK zaidime perziuret visa zemelapi mapa.
  • Efektu detalizacija (isirasant programa galima pasirinkti, kad efektai nebutu detalizuoti).
  • Ijungiant sampa ir prisijungiant i serveri zaidimas uzkraunamas greiciau.
  • Galimybe keisti Timecyc sa-mpe.
  • High quality light mod (taip pat pagal nora, galima pasirinkti ar irasyti ar ne).
  • Draw Distance (Matomumo) objektu ir tr. priemoniu padidinimas tuo paciu neprarandant FPS.

 

Visgi pagrindinis sios Anti-esc programos privalumas yra AFK lenteles neismetimas nuleidus zaidima tik sedint vaziuojancioje masinoje, kas yra tikrai patogu, kodel, jau buvau paaiskines.

 

Peace niggaz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...