Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

asd

Vika_Wayy

Rekomenduoti pranešimai

 

Sveiki, mielieji.

 

Taigi, manau ne vienas žino mano vardą šiame serveryje. Žinoma, minėta esu ne tik gerais žodžiais, bet esmė dabar yra ne tame. Mano realios asmenybės nepažįsta tikriausiai 99 procentai sarginių, tačiau nuomonė kyla iš /vip chato, tiesa? Sargas yra apgaulingas dalykas. Bet ką kalba sarginiai apie mane jau kažkaip nelabai ir rūpi, kadangi stūmimai ir apkalbos čia niekada nesibaigia.  Haters, fuck you :))) I don't care what you think as long as it's about me. :)) Apie mane yra pakankamai parašyta prisistatyme, kuris tarp kitko yra atnaujintas, su tikra informacija apie mane -

 

 

 

  • Vardas? Viktorija.
  • Pravardė? Vikucia, Vikusia, Pandutė, Vykcė ir daug kitų.
  • Zodiako ženklas? Šaulys. 
  • Kuo mėgsti domėtis? Kadangi galiu drąsiai save vadinti meniškos sielos žmogumi, lankau dainavimo pamokas, groju gitara, lankau Solo Latino šokius. Taipogi, mėgstu pažaisti ir kompiuterinius žaidimus.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Apie porą metų.
  • Kokius filmus mėgsti? Mėgstu įvairius filmus, tačiau labiausią įspūdį paliko Pearl Harboras, Nakties Įstatymai. Nors labiau turbūt mėgstu žiūrėti serialus.
  • Kokios muzikos klausai? Fall Out Boy, Rag'N'Bone Man, Panic! At the Disco, Shawn Mendes, Miley or smth 
  • Mėgstamiausias sportas? Krepšinis, akrobatika/gimnasika.
  • Kas yra tavo autoritetas? Neturiu tokio. Esu pati sau unikali, siekiu to, kas užsibrėžta.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Istorija buvo tokia, jog niūrų 2015 metų vakarą draugas pasiūlė vienas žmogus žaist, kažkaip pradėjau ir užsikabinau. Ko gero pripratimas prie šio serverio tvarkos mane pripratino čia būti, dėl to į kitus serverius nelabai norisi eit. Tai tiek ir bus.
  • Turi brolių, seserų? Taip, turiu nuostabiausią sesę. 
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Tai kaip ir visų manau, pabaigti mokslus ir kilti norimos karjeros laiptais. 
  • Kokie tavo privalumai? Manau vienas didžiausių mano privalumų yra tas, jog esu draugiška. Niekuomet nesipykstu su tais žmonėmis, kurie man brangūs bei žinoma, jų nepalieku ištikus kokiai nors bėdai bei savaime aišku, padedu.
  • Kokie tavo trūkumai? Esu kaip degtukas, labai greit užsidegu.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

 

Spoileris

bd4bac39ed950d59d6e64ac92950a444279.jpg

 

Spoileris

ad6ff5a5bb17c5fd3c1619ef84b9c089336.jpg

Spoileris

a1408426313e43b96f2e03862ef0dded248.jpg

Spoileris

9116056b6d56a37d2b702f7281fdc0a6295.jpg

 

Spoileris

b4303f2c12d5f8365d9a0e86b01b4045813.jpg

Spoileris

6e87b440d655a7230cf6583981b75ebb601.jpg

 

Keli tokie random, bet gal kam įdomus faktai apie mane:

 

  • Drovumas. Pagrindinis dalykas ką manyje galima pirmiausia pastebėti bendraujant, vėliau įsivažiavus, galima pamiršti iš vis kas tai yra...
  • Belekaip draugiška esu :')
  • Mėgstu pasisnapchatint, o dar labiau už tai mėgstu screenshot`int :)
  • Dievinu gamint valgyt.
  • Sarg`o dėka pasidariau savimyla :') (tnx bois)

Taigi, tiek šiam kartui, mažučiai.

Kaip galima ir kur mane rasti :

Instagram - viiquinn

Snapchat - zaliaake0

Facebook - panduuteee

 

hugs & kisses

:18_kissing_heart:

Be so good they can`t ignore you ♥

x

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...