Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Raimaa_Runy

Gabenimas į kalėjimą.

Ką manote?  

285 balsai(-ų)

  1. 1. Ką manote?

    • Padarom!
      266
    • Nenorim.
      19


Rekomenduoti pranešimai

Visapusiškai sutinku, tik nežinau ar man vienam ar ir kitiems teisėsaugininkams tie LV kaleimo vartai buginasi, bet kai paspaudi H raidę, kad atidaryt vartus jie iš karto užsidaro, bei jeigu padaryt su PD palyda, būtų taip pat labai gerai, nes paįvairintų ir Policijos Departamento darbą, bei kai SWAT pradeda gabenti nusikaltėlį į kitą kaleimę Policijos Departamento darbuotojams į raciją rašytū:

* SWAT gabena nusikaltėlį į kitą kaleimą. Norėdami lydėti SWAT darbuotojus rašykite /lydeti

Parašius komandą /lydeti parašiusiam darbuotojai (Iš Policijos departamento) už žymėtų vietą žemėlapyje (Tarkim SWAT bazę) ten atvykęs darbuotojas palauktų kol SWAT pradės gabenti nusikaltėlį.

Kad nebūtų bereikšmis laiko gaišimas gabenant nusikaltėlį būtų galima padaryti tarkim taip, kad sėkmingai nugabenus nusikaltėlį tiek SWAT tiek Policijos Departamento į šių darbų fondą įkristu tarkim 50'000€ arba 100'000€..

bei žinoma reikėtų padaryti, kad vežant nusikaltėlius tiek SWAT tiek Policijos Departamento darbuotojai negalėtų naudoti teleporto komandų, bei nusikaltėlio vežimo lauke (Tarkim 100 metrų nuo Enforcer) neveiktų /gydyti /heal /taisyti komandos. Bei Žaidėjams esantiems šioje zonoje neveiktų /kick /arbotas /ban komandos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

On 2016-09-16 at 4:30 PM, Zygis_Fanta said:

Aš už, bet jei žaidėjai toje kameroje yra afk tai ju neis išvešt man rodos 

Galima padaryt, kad ir AFK sėdinčius žmones, galima įsodinti ir gabenti kur nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...