Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edgaras_Brigada

Ign_Ignotavicius

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Ign_Ignotavicius
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: sobeitas čia ar kas nežinau ar double jumpas kažkoks
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • įrodymai:  1.png
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Blemba tu mastyk biski, nafik man issipirkus is blisto naudot kazka? Kazkas skraide su sobeit ir mane pakele krc. visam ls mieste dauze zmones.

Plius dar kai nutrenkia auksta masina ir taip gali pakelt.

 

 

 

Va dar papildau, net su Kevin_Turner pabandem tuos pasokimus va kaip numeta su cj skin i yra, ir beja Donaldo video matosi kaip pro mane prabega cj skinas.

 

+Tokio niko nera ign_ignosiukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 27 minutes(-ių), Ign_Ignotavicius rašė:

Blemba tu mastyk biski, nafik man issipirkus is blisto naudot kazka? Kazkas skraide su sobeit ir mane pakele krc. visam ls mieste dauze zmones.

Plius dar kai nutrenkia auksta masina ir taip gali pakelt.

Aš nežinau kam tau naudojai, tapatį klausimą galiu užduoti kam tu naudojai kai dar neturėjai to pirmojo blisto. Video matosi tik armijos darbuotojas, tu ir kažkoks su elegy. LS mieste daužė žmonės? tokiu laiku žmonių nėra, tuo labiau tpls išvis tik jus buvot, gal jus čia prikolinot taip ar kas, aš nežinau ir nenoriu žinoti. Jo gali kai nutrenkia, bet tavęs nenutrenkė niekas o tu pats šokai ant tos mašinos, gal kažką ne to užspaudei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 54 minutes(-ių), Donaldas_Donald rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Donaldas_Donald
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: sobeitas čia ar kas nežinau ar double jumpas kažkoks
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • įrodymai:  1.png

 

Ir klaidingai uzpildyta anketa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 27 minutes(-ių), Ign_Ignotavicius rašė:

 

Ir klaidingai uzpildyta anketa.

Ačiū kad parodei, naktis, galvą susuko ir netyčia savo nicką įrašiau vietoi tavo, viskas redaguota.

Ok, diskutuojam toliau. Ką parodo tavo tas video? Kad tu stovi vietoi o DU žmonės šokinėdami aplink tave pakelė tave į orą vienu metru? jo,gal ir yra toks dalykas. O ką matome video? Kaip tu tiesiog bėgi į mašiną, o tas Brucee_Waynee prabėgo pro tave, ir jis tave tiesiog iškėlė į orą? aš galiu suorganizuot lygiai toki pat įrodymą, kad prabėgus pro mane aš nepakilsiu į orą vos ne per keturias galvas. Pirmai sakai kad "aukšta mašina gali taip iškelti "( nežinau tik kaip, kodėl, nes ji stovėjo vietoje, nebent tu halkas ir pats atsistrenkės padarei triple jumpą), o vėliau sakai kad cia jau CJ skin bėda. Daugiau pranešimo nepildysiu, kadangi neturiu daugiau ką pasakyti ir įrodymai pateikti, tu gali sakyti kad čia į tave atsitrenke žmogus ir tu išskridai į viršu, bet viskas puikiai matosi kaip tu su shiftu šokai ant mašinos, bet kažką panaudojai ir pradėjai kilti, tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Beja noriu pacituoti Kevin_Turner zodzius: "cia yra bugas, ir man taip yra buve pvz kai soki ant namo kampo ismeta i ora, beja manau, kad Kornis jau senbuvis teisesaugoje bei cyteriu atpazinime turetu suprasti kad cia tiesiog bugas" citatos pabaiga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...