Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dark_Cyrus

Mano istorija

Prabalsuok už vieną iš kandidatų.  

178 balsai(-ų)

  1. 1. Kieno istorija tau patiko labiausiai?



Rekomenduoti pranešimai

:195_crown:

Sveiki, taigi artėjant žiemai ir prieš išeinant iš projekto darau paskutinį savo konkursą. Manau, tai bus vienas iš lengviausių konkursų. Taigi, dalyvauti konkurse galės visi, o konkurso taisyklės būtų labai paprastos:

 

  • Kiekvienam dalyvaujančiam konkurse, reikės parašyti savo žaidimo istoriją.
  • Nekopijuokite kitų žaidėjų istorijų.
  • Jokių keiksmažodžių.
  • Paskelbus savo istoriją, paspausti redagavimo mygtuką. Neredaguotos istorijos nebus skaitomos.
  • Forumo V_P turi sutapti su žaidimo V_P.
  • Žodžių skaičius – neribotas, bet pasistenkite nerašyti pernelyg daug.

 

Šį kartą, prizai bus geresni. Laimėtojų bus 2, jiems atiteks po 50`000`000 sarg.lt eurų.

Konkursas vyks iki 2016.11.21 22:00.

2 nugalėtojai bus paskelbti 2016.11.22

 

Linkiu sėkmės! :18_kissing_heart:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano žaidimo istorija:

Prisijungiu į sarg.lt po kelių dienų nusiperku vipą. Bandau prasiversti su milais vis į priekį perku mašinas/namus Užsidirbus pakankamai pinigų bandau patekti į darbus su pakvietimais. Pradedu youtubint. Youtube'inau 3mėn vien sarg.lt projektą. Paskui tuos video ištryniau ir daugiau nebekuriu. Dabar esu išejes labai daug į minusą ir turiu 10m tad pamates šį eventą sugalvojau pabandyti laimėti su savo trumpa istorija. Tikiuosi laimėsiu. Sekmės kitiems !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano Sarg.lt istorija prasidėjo 2014 metų vėlyvą rudens vakarą, kai pirmą kartą išgirdau žodį sarg'as. Viską prisimenu taip, tarsi tai būtų įvykę vakar.. Pirmosios dienos projekte buvo niūrios, nes žinot, kaip sunku naujokams apsiprasti naujame projekte. Man buvo dar sudėtingiau, nes apskritai pirmą kartą žaidžiau tokio tipo žaidimą. Vėliau išaušo diena, kai draugas pasakė, jog vyks atranka į mechanikų gretas. Tą kartą pamenu, jog atranka vyko Team Speak programėlėje.. Stovėjau prie sienos mechanikų požeminiame garaže kaip ir kiti kandidatai, norėję patekti į šį darbą. Ech.. Tą vakarą pamenu virpėjo ir rankos, ir balsas, ir tirtėjo kojos.. Vis dėlto, juk tai buvo mano pirmoji atranka į darbą.. Išgirdusi keletą klausimų apie mechanikų darbą iš tuometinio mechanikų direktoriaus Run_Away, gavau pakvietimą į mechanikų kolektyvą.. Bėgo dienos, mėnesiai, kol savo aktyvumu ir atkaklumu pasiekiau įgaliotinės postą. Žinoma, užsisėdėjau tose pareigose nemažą laiko tarpą, nes buvo tendencija, kad direktorius keičiasi pareigomis su pavaduotoju ir taip įgaliotniai negauna šanso pabūti valdžios poste.. Bet... Išaušo diena, kai direktoriaus pareigas gavo Svajunas_Rimk ir antrąją valdžios kėdę pasiūlė man.. Ta diena buvo kardinali šitame projekte.. Nes turėjau progą pajausti, ką reiškia tas kartus valdžios skonis.. :D Jeigu neklystu, tai pabuvus gerą mėnesį pavaduotojos pareigose atsitiko ,,stebuklas“. Mano buvusį direktorių nušalino ir tuometinis DPKT atstovas Eigintas_Rar paskelbė direktoriaus rinkimus į mano išsvajotąjį darbą.. Galiausiai, nurungusi visus varžovus puikavausi direktorės pareigose.. 

Už direktorės vairo praleidau nei daug, nei mažai - vienerius metus.. Per šį laikotarpį buvo ir lengvų ir sunkių dienų, tačiau stengiausi kiek įmanydama.. Sulaukiau nemažai kritikos dėl savo veiklos, kuri grūdino ir skatino nepasiduoti ir toliau visko siekti dar atkakliau.. :) Ačiū heiteriai.. Žinoma, sulaukiau ir padrąsinančių komentarų iš tų, kurie po šiai dienai palaiko mane. Galiu pasakyti, kad Sarg.lt projektas nėra eilinis žaidimas.. Tai vienaip ar kitaip yra socialinė visuomenė, kurioje žaidžia  įvairaus plauko žmonės, su kuriais nuo pat projekto pradžios dar palaikau draugiškus ryšius ir tikiuosi, kol dar žaisiu, taip ir liks. 

Žodžiu, baigiantis mano mechanikės direktoriavimo erai forume buvo paskelbta atranka į sarg.lt projekto moderatorius.. Dar 2014 metų pabaigoj lyg ir, buvo paskelbta atranka ir tuomet, tačiau tada neatitikau reikalavimų dėl pranešimų skaičiaus ir šiaip, buvau juk naujokė.. Na, antras kartas atnešė sėkmę, patekau į komandą, kurioje esu jau beveik 9 mėnesius. :) Ilgas laiko tarpas, tiesa? Du mėnesius pabuvus paprasta moderatore gavau pasiūlymą iš Lenny_Mob ir Gazas_Berlingas prisijungti prie jų komandos ir būti trečiąja DPKT nare. Tai buvo dar vienas kardinalus pasisekimas šiame projekte.. Pamenu nuo pačios pradžios sakiau sau, kad aš tai pasieksiu ir pasiekiau.. Ačiū Jiems, jeigu ne jie, man nebūtų pavykę. Na, vėliau išaušo diena, kai sužinojau, kad šie nenaudėliai ale visko mane išmokė ir pasipustė padus, paliko mane vieną ,,karaliauti“. Vėlgi, buvo įvairių komentarų, stumimų, bet anyway, kada jų nebūna? :) Beveik tris mėnesius pabuvus DPKT kėdėje, dėl asmeninių priežasčių teko palikti šį postą ir užleisti vietą kitiems. 

Žodžiu, galiu pasakyti, kad pradėjimas žaisti šiame projekte buvo vienas iš geresnių mano sprendimų, kadangi per dvejus metus patyriau ir liūdno, ir linksmo, ir visai nesvarbu, kad tai yra virtuali erdvė, bet joje galima atrasi panašiai mąstančių žmonių, kurie nebando iš savęs statyti kažko, o ateina čia tam, kad praleisti gerai laiką ir tiesiog pabendrauti. 

Haters gonna hate.

Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano žaidimo istorija.

 

Sveiki visi, serveryje esu žinomas kaip Jason`Capelli ir norėčiau papasakoti savo sarg.lt žaidimo istorija. Viskas prasidėjo 2011 metais, kai pas mumis į kaimą vienas draugelis atvažiavo. Lošdavom futbolą ir taip leisdavom laiką jis ir parodė šitą žaidimą visiems iš mūsų kaimo. Pirmą pusbroliui, vėliau pusbrolis man taip ir pradėjau žaist.

Sėdžiu namie pist pusbrolis atvažiuoja ir pasiūlė pas jį pernakvot ir dar pasiimt kompą, nes sakė achujieną žaidimą žino. Ok viską susirinkau ir pas jį nulekėm. Parsisiunčiau viską, įsirašiau ir pradėjau kurtis sarg.lt paskyrą pirmas nick'as buvo Agnius`Chess ( esu šio nicko tikras savininkas, bet už paskyrą žaidžia kitas žmogus ). Tuo metu turėjau Omnitel abonentą tai iškart pusbrolis patarė pasiimt vipą ir dar jam 100kreditų paimt ( ot gaidys xd ) tai taip ir pradėjau žaist. Prisijungęs, užsisakęs vip'ą nulėkiau laikytis teisių. Išsilaikiau, bet visada prie kiekvieno šviesaforo sustojinėdavau, kol pusbrolis pasakė, kad to daryti nereikia.

Pažaidęs kiek ilgiau gal dvi savaitės turėjau jau keturioliką tūkstančių patirties taškų, bet staiga atsimenu, kad dariau /tpdrag ir man visas žaidimas užlūžo, nekrovė objektų nieko. Viską dariau ir pas draugą ir pas pusbrolį jungiausi, bet nieko. Galvojau jau reikės kitą vartotoją kurtis, bet nereikėjo. Prisiminiau, kad yra tokia komanda kaip /refresh. Padariau /tpsf ir parašiau /refresh ir vėl veikt pradėjo, belekaip apsidžiaugiau. Jau ilgai pažaidęs turėjau ~80 tūkstančių patirties taškų pagaliau patekau į pirmą darbą, viskas buvo taip :

Nakvojau pas draugą ir pist staigą atranka į The Ballas gaują pas Andrius_Fantazy, nuvažiavom padarėm klaidą vieną, pasigavom ant vieno klausimo ,,Kokius narkotikus veiksme vartojam" galvojom, kad heroiną, bet klydom tai buvo žolė ( tie kurie nežino, ankščiau budavo galima vartoti tiktai žolė ir budavo šaltieji ginklai ), bet vistiek patekom. Belekaip laimingas buvau, bet po dviejų dienų palikau, kitą dieną vėl patekau, bet neatsimenu dėl ko palikau ir kaip patekau,bet paskui išmetė. Atsimenu, kai pusbrolis pateko į IMM pas Vladimir_Boyka, paprašiau, kad ir mane prastumtu, bet niekaip. Bet tada Boykai 100 kredų nusiunčiau ir mini padarė, taip ir sedėdavau gaujose. Paskui labai pradėjau kažkodėl keist vartotojus, nes labai norėdavau pradėt iš pradžių, bet paskui pabosdavo ir panašiai.. Dar buvau pradžioj didelis doneiteris siusdavau kreditus ir pirkau verslus Ernestui_Kent kad atranką į kokį darbą suveiktu ir panašiai tai taip viskas ir praėjo. Labai norėtusi, kad tie laikai grįžtu, nebebūtų tų visokių nesamonių su ddos visokiomis atakomis ir panašiai...  Tai tiek, kažkoks šudas gavosi bet kažkas visgi. Gl HF.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano žaidimo istorija.

 

Taigi pradėjau žaisti sarg.lt projekte 2012 metais. Šį serverį man pasakė draugai, su kuriais pradžiai ir žaisdavau. Parsisiunčiau GTA isirašiau SA:MP susikuriau viena vieninteli account'a. Duckiu užsivadinau, nes tiesiog draugai mane vadina Duckiu, bet tikras vardas Dovydas,o Genius paimiau iš savo kompiuterines peles pavadinima :D Prisiregistravus buvo labai sunku žaisti,neturėdami daug pinigu išsilaikiau teisias visu kategoriju, tada keliausi xp kad patekciau i koki darba. Sulaukęs 50k xp nusprendžiau išbandyti savo jėgas, galimybes mafijuose/gaujuose. Gaves pakvietima į Grove Street gaują, buvo iškarto veiksmas. Nežinau nei ką daryt, nei kur bėgt, bet viska stengiausi daryti ką dauguma darė. Poto išbuves 4dienas gaujuose,pamačiau atranka į Ginklu Prekeivius, nuskubėjas į atranka, labai bijojau, jog nepateksiu. Bet galop padarius 1 klaidą patekau. Tai atrodė man kaip svajoniu darbas. Bet... Po poros dienų išmetė, nes nemokėjau greit rašyt ir imti iškvietimų.. Tad nuo to laiko, būnu su draugais TeamSpeak programėlėje ir žaidžiau su jais,kad butu linksmiau ir dabar visa savo žaidimo kadencija praleidžiu mafijose ir gaujose.

 

Ačiū už dėmesį :)

Su pagarba Duckis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pradėjau šitą projektą būdamas dar jaunas ir gražus, kaip daug kas mėgsta sakyti. Viskas prasidėjo ten kur ir esu dabar: mafijos/gaujos. Tai lyg mano pašaukimas. Tapau mafijos/gaujos nariu, nes man visada patiko ši rutina. Puolimas/ginimas/užėmimas/apsiginimas. Ne kartą ir ne du esu gavęs mafijų/gaujų blistą, todėl dažnai tenka kaupti pinigus būtent ant jo. Pradėjau žaisti turbūt 2013 metais, tiksliai nepamenu ar pradžioje ar pabaigoje. Praėjęs sunkų etapą sarge, tapau kažkuom, nebe eilinių žmogeliu, o jau praktikantu. Pradėjau po truputi vadovauti mafijoms/gaujoms, rodyti iniciatyva. Vėliau kiek pažaidęs užpildęs į The Ballas direktorių jį gavau, o tai reiškia, kad aš sugebėjau kažką pasiekti. Nuėjau jau ilgą kelia šitame projekte, ir manau nueisiu dar ilgesni, kad tapčiau dar labiau žinomu. Šiuo metu turiu sklypa, ir jį man reikia išlaikyti, todėl stengiuosi kuo labiau jį turėti ir išsilaikyti. Bandau vis statyti kažką, kartais gaunasi o kartais ne, todėl Dark_Cyrus siulomi pinigai tikrai praverstu ;) Dabar siekiu mafijų/gaujų top10, trūksta, bet neperdaugiausiai. Pasiekęs jį, gal būt mastysiu apie kažką kitą, arba tieisog ir toliau liksiu savo pašaukime mafijose/gaujose. Kiekvieną kartą žengdamas žingsni, pagalvoju, ar tai tikrai verta daryti, ar verta aukotis, laukti kartais net gi blogų pasėkmių. Bet kartais tiesiog pamirštu galvoti. Pasidarau irzlus, piktas, dėl to esu prapradęs ne vieną pažystama veidą būtent šiame projekte. Bet ko kiek laiko, mes vis tiek sueiname į vieną ratą ir tampame vėl gi ta pati sena "šutvė", kuri man visada buvo geriausia

 

Nesustabdoma Žudimo Mašina

Afigenas_Mantas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...