Eiti į turinį

Recommended Posts

Suktas_Lapinas    1.387

Jūsų Vardas_Pavarde ?:

Kiek laiko dirbote pas mus ?:

Kodėl palikote darbą ?:

Kas patiko/nepatiko pas mus?:

Atsiliepimai apie kolegas:

Pašaliniams komentuoti draudžiama.

Redaguota , redagavo Suktas_Lapinas
  • Už 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Martini_Bmw    25

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Martini_Bmw

Kiek laiko dirbote pas mus ?: nuo 2016-10-21

Kodėl palikote darbą ?: Leavinu Sargą

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Na kaip ir beveik viskas patiko, tik manau premijų mažai buvo.

Atsiliepimai apie kolegas: Malonu buvo bendrauti labiau su darbo senbuviais, o su naujokais nelabai sueidavau, bet su kai kuriais neblogai.

• Už 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?:Dziugas_Kruksy

Kiek laiko dirbote pas mus ?:2-3sav

Kodėl palikote darbą ?:nes neturiu laiko zaisti siuo metu

Kas patiko/nepatiko pas mus?:patiko viskas, butinai grisiu su laiku

Atsiliepimai apie kolegas:saunus, draugiski

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Visi_Duhai    6

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Deividas_Auto

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 2016-10-10 iki 2016-12-21

Kodėl palikote darbą ?: Tiesiog atsirado naujų žaidimu. Ir žaidžiu juos, tad nebėra laiko man prisijungti į samp serveri ir žaisti. Ir taip palieku servą ribotam laikui. 

Kas patiko/nepatiko pas mus?:  Man asmeniškai patiko viskas bet galėtu būti biški didesnės narkotikų kainos. Bet jai bus galimybė gal pareisiu atgal į TRV.

Suktas_Lapinas - Man asmeniškai esi rimtas, bendraujantis, padedi darbuotojams ir šaunus direktorius.

Mantas_Trolis - Tu seni esi daugiau prie prikolu, bet taip akis į akį neteko su tavim pakalbėt Ts3 programoje.

Mantas_Gta - Esam biški šnekėje Ts3 programoje man tai tu toks malačius ir šiaip linksmas.

Rokas_Kupeta - Tu kiek žinau esi rimtas žmogus nepavesk Sukto ir Troliuko. Bet ir ant prikolo esi.

Aivariux_Liuks - Tu turbūt buvai vienas iš geriausių padėdavai bėdoje ir šiaip linksmas ir šaunus esi.

Edis_Slim - Ką galiu pasakyt apie tave normalus žmogus :D.

Atsiprašau ko nepaminėjau.

• Už 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Suktas_Lapinas    1.387
prieš 13 minutes(-ių), Deividas_Auto rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Deividas_Auto

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 2016-10-10 iki 2016-12-21

Kodėl palikote darbą ?: Tiesiog atsirado naujų žaidimu. Ir žaidžiu juos, tad nebėra laiko man prisijungti į samp serveri ir žaisti. Ir taip palieku servą ribotam laikui. 

Kas patiko/nepatiko pas mus?:  Man asmeniškai patiko viskas bet galėtu būti biški didesnės narkotikų kainos. Bet jai bus galimybė gal pareisiu atgal į TRV.

Suktas_Lapinas - Man asmeniškai esi rimtas, bendraujantis, padedi darbuotojams ir šaunus direktorius.

Mantas_Trolis - Tu seni esi daugiau prie prikolu, bet taip akis į akį neteko su tavim pakalbėt Ts3 programoje.

Mantas_Gta - Esam biški šnekėje Ts3 programoje man tai tu toks malačius ir šiaip linksmas.

Rokas_Kupeta - Tu kiek žinau esi rimtas žmogus nepavesk Sukto ir Troliuko. Bet ir ant prikolo esi.

Aivariux_Liuks - Tu turbūt buvai vienas iš geriausių padėdavai bėdoje ir šiaip linksmas ir šaunus esi.

Edis_Slim - Ką galiu pasakyt apie tave normalus žmogus :D.

Atsiprašau ko nepaminėjau.

Lauksim sugrįštančio ;)

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Rejus_Bumerangas

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 10 Dienu berots

Kodėl palikote darbą ?: Noriu isbandyti visus darbus, tai reikia visko po truputi ;)

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Patiko viskas, smagus kolektyvas, viskas gerai nieko blogo nera ka pasakyti :)

Atsiliepimai apie kolegas: Visi kaip ir sakiau esate saunus, tikrai teamspeake nenuobodu budavo ir budavo galima pasijuokti kartas nuo karto :) Linkiu visiem sekmes :)

• Už 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Tony_Banderas    151
prieš 2 valandas(-ų), Rejus_Bumerangas rašė:

Kodėl palikote darbą ?: Noriu isbandyti visus darbus, tai reikia visko po truputi ;)

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Patiko viskas, smagus kolektyvas, viskas gerai nieko blogo nera ka pasakyti :)

Atsiliepimai apie kolegas: Visi kaip ir sakiau esate saunus, tikrai teamspeake nenuobodu budavo ir budavo galima pasijuokti kartas nuo karto :) Linkiu visiem sekmes :)

Nelabai čia prie ko esu,bet atsimenu kaip užknisdavai su savo mašinom :D

• Už 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Tony_Banderas    151

Jūsų Vardas_Pavardė?: Tony_Banderas

Kiek dienų dirbote pas mus?: 10dienų,per kurias įvyko visko

Kodėl palikote šį darbą?:O dabar galim pradėt dėl ko aš palikau šį nuostabų darbą. Pirmasis punktas tai dėl kai kurių bendradarbių dalykų,kaip pakišinėjimas visokiose nesamonėse,bent jau man sakė,kad vienas iš pakišinėtojų buvo Deividas_Friend. Tipo davinėjau kanalo passwordus,nei aš davinėjau,nei aš kaziolinau kažką. Antras punktas tai dėl tos pačios rutinos. Nelabai įdomiai buvo vežt tuos krovinius ir užkalinėt šaibas.

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Tiesą sakant viskas tikrai labai patiko,bet nepatiko,kai pakišo mane,kad tipo iškaziolinau passwordus.

Atsiliepimai apie kolegas?: Thomas_Newson a.k.a @Modestas_Sultan: Oooo baxūriuk,daug prisižvengėm kartu,žaidėm CSS ir prikolinom,prisimenu,kaip daužei su aimu ir žvengei :D sėkmės tau,vistiek sakei,kad į fb pakviesi,tai ryšiai bus :D

@Rejus_Bumerangas: Oh kaip užknisai kelintadienį čia su tom savo mašinom :D Tikiuos susitiksim kažkur dar.

@Edis_Slim: Ką čia pasakius apie tave. Esi rimtas baxūras,dažnai sėdintis TS,bei G :D Sėkmės tau valdžioje.

@Aivariux_Liuks: Buvai ant prikolo baxūriukas,sėkmės laikant pavą.

@Emis_Spex: Diekui tau už tuos misijų pliusu,ui kaip susinervinau,kai praknisau 9m žaisdamas su tavim žaidimą,sėkmės ir tau laikant įgaliotinį :D

@Gustas_Girgzda: Ką aš žinau ką čia pasakius apie tave,esi prikolns,pažvengėm bšk,sėkmės tau.

@Irmantas_Irma: Čiainikas,įsigyk mikrafą :D Sėkmės tau ;D

Atleiskit,ko nepaminėjau,nes visų man tikrai neįšeina prisimint.

Dar gryšiu,kai nebebus tokių kaziolų. (Pildau per telefą)

Redaguota , redagavo Tony_Banderas
  • Už 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Edis_Slim    830
7 hours ago, Rejus_Bumerangas said:

Sveikas, gaila kad palieki musu gretas bet negaliu tavo noro pakeisti kad cia pasiliktum, atsizvelgiant i tavo darba ka galiu pasakyti, dirbdavai sauniai kaip ir dauguma bendradarbiu, teamspeak programoje maloniai bendraudavai su kolegomis ne taip kaip kaikurie, manau pats zinai apie ka as :D Sekmes tau kituose darbuose gal kada susimatysim dar TRV artimiausiu laiku, sekmes tau.

19 minutes ago, Tony_Banderas said:

Jūsų Vardas_Pavardė?: Tony_Banderas

Kiek dienų dirbote pas mus?: 10dienų,per kurias įvyko visko

Kodėl palikote šį darbą?: O dabar galim pradėt dėl ko aš palikau šį nuostabų darbą. Pirmasis punktas tai dėl kai kurių bendradarbių dalykų,kaip pakišinėjimas visokiose nesamonėse,bent jau man sakė,kad vienas iš pakišinėtojų buvo Deividas_Friend. Tipo davinėjau kanalo passwordus,nei aš davinėjau,nei aš kaziolinau kažką. Antras punktas tai dėl tos pačios rutinos. Nelabai įdomiai buvo vežt tuos krovinius ir užkalinėt šaibas.

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Tiesą sakant viskas tikrai labai patiko,bet nepatiko,kai pakišo mane,kad tipo iškaziolinau passwordus.

Atsiliepimai apie kolegas?: Thomas_Newson a.k.a @Modestas_Sultan: Oooo baxūriuk,daug prisižvengėm kartu,žaidėm CSS ir prikolinom,prisimenu,kaip daužei su aimu ir žvengei :D sėkmės tau,vistiek sakei,kad į fb pakviesi,tai ryšiai bus :D

@Rejus_Bumerangas: Oh kaip užknisai kelintadienį čia su tom savo mašinom :D Tikiuos susitiksim kažkur dar.

@Edis_Slim: Ką čia pasakius apie tave. Esi rimtas baxūras,dažnai sėdintis TS,bei G :D Sėkmės tau valdžioje.

@Aivariux_Liuks: Buvai ant prikolo baxūriukas,sėkmės laikant pavą.

@Emis_Spex: Diekui tau už tuos misijų pliusu,ui kaip susinervinau,kai praknisau 9m žaisdamas su tavim žaidimą,sėkmės ir tau laikant įgaliotinį :D

@Gustas_Girgzda: Ką aš žinau ką čia pasakius apie tave,esi prikolns,pažvengėm bšk,sėkmės tau.

@Irmantas_Irma: Čiainikas,įsigyk mikrafą :D Sėkmės tau ;D

Atleiskit,ko nepaminėjau,nes visų man tikrai neįšeina prisimint.

Dar gryšiu,kai nebebus tokių kaziolų. (Pildau per telefą)

Sveikas Banderai, aciu uz grazius zodzius man bei kolegom. Ka galiu pasakyti, reikejo tiesiog nekreipti demesio i tuos "kaziolus" ir dirbti toliau savo darba, visur ju yra ir bus, nieko nepakeisi. Apie tave nieko daug papasakoti negaliu, vis del to pabuvai pas mumis mazokai, net nespejom susibendrauti. Apie tavo darba, tikrai prazaizdavai nemazai tuo labiau kroviniu skaicius irgi neblogas budavo. Gaila kad palieki mus tuo labiau del tokios priezasties, nekreipk i juos demesio ir judek toliau, lauksim gristancio, sekmes tau

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Xabi_Demonta    122

Jūsų Vardas_Pavarde ?: XabI_Demonta

Kiek laiko dirbote pas mus ?:  Mėnesį ir kelias dienas 

Kodėl palikote darbą ?: Dėl to, kad prašiau kolegai administratoriaus papeikimą ir jis padėjo ožintį mane. 

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Patiko viskas

@Mantas_Trolis Buvai geras direktorius ir visai linksmas pasirodai. Tai  sėkmės tau.

@Edis_Slim Dėkui, tau, kad leidai čia pradirbti ir tikiuosi nenuvijau tavęs. Esi rimtas žmogus, ir gan geras direktorius. Tai sėkmės tau

@Royal_Cargo Tik dėl tavęs palieku TRV. Ir, kad negalima pajuokauti su tavimi normaliai.  Tai srr žmogau tu atrodai įdomus, bet nusivijau, kai nusipirkai admina. 

@Emis_Spex @Gustas_Girgzda @Andrius_Boos Esat gan normalius žmonės ypač Spex, tu visada padedi, negu kiti du, bet jus esat gera įgaliotinių komanda. 

Tai srr, kad nevisus prisiminiau, nes su tais naujokais nesusipažinau. 

• Už 5
  • Prieš 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Edis_Slim    830
19 hours ago, Xabi_Demonta said:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: XabI_Demonta

Kiek laiko dirbote pas mus ?:  Mėnesį ir kelias dienas 

Kodėl palikote darbą ?: Dėl to, kad prašiau kolegai administratoriaus papeikimą ir jis padėjo ožintį mane. 

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Patiko viskas

@Mantas_Trolis Buvai geras direktorius ir visai linksmas pasirodai. Tai  sėkmės tau.

@Edis_Slim Dėkui, tau, kad leidai čia pradirbti ir tikiuosi nenuvijau tavęs. Esi rimtas žmogus, ir gan geras direktorius. Tai sėkmės tau

@Royal_Cargo Tik dėl tavęs palieku TRV. Ir, kad negalima pajuokauti su tavimi normaliai.  Tai srr žmogau tu atrodai įdomus, bet nusivijau, kai nusipirkai admina. 

@Emis_Spex @Gustas_Girgzda @Andrius_Boos Esat gan normalius žmonės ypač Spex, tu visada padedi, negu kiti du, bet jus esat gera įgaliotinių komanda. 

Tai srr, kad nevisus prisiminiau, nes su tais naujokais nesusipažinau. 

Sveikas, gaila matyta dar viena saunu darbuotoja paliekanti darba, pasakysiu tuos pacius zodzius kaip ir Banderui, nekreipk demesio i kitus, daryk savo ir viskas. Nusiskundimu apie tave nesulaukiau per tavo sy menesi dirbimo kas yra labai saunu, dirbai puikiai bet ant galo nelebai kada uzmaciau. Nenusileisk kitiem ir parodyk kad tu esi stipresnis uz juos, sekmes tau.

Redaguota , redagavo Edis_Slim
  • Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Gogel_Inspiron    283

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Gogel_Inspiron

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 6dienas 

Kodėl palikote darbą ?: Laiko stoka konkreti, visas laikas mokslams ir sportui + KAZIOLAI DARBE. Pagrindinis dalykas kodėl yra KAZIOLAI.

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Patiko viskas apart KAZIOLŲ. Šaika čiki piki 

@Aivariux_Liuks rimtas baxūras, kuris mielai priimė mane čia dirbti, šaunus vaikinas, tikiuosi imsi valdžioje aukštensį postą ;)

@Royal_Cargo baxūras su kuriuo daužydavom /zaidimas. Rimtas kentas!

@Petras_Kav šitas geras tarpininkas, patikimas žmogeliukas

• Už 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Royal_Cargo    137

TRINTI

Redaguota , redagavo Royal_Cargo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Aivariux_Liuks    202
On 2017-04-25 at 8:30 AM, Gogel_Inspiron said:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Gogel_Inspiron

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 6dienas 

Kodėl palikote darbą ?: Laiko stoka konkreti, visas laikas mokslams ir sportui + KAZIOLAI DARBE. Pagrindinis dalykas kodėl yra KAZIOLAI.

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Patiko viskas apart KAZIOLŲ. Šaika čiki piki 

@Aivariux_Liuks rimtas baxūras, kuris mielai priimė mane čia dirbti, šaunus vaikinas, tikiuosi imsi valdžioje aukštensį postą ;)

@Royal_Cargo baxūras su kuriuo daužydavom /zaidimas. Rimtas kentas!

@Petras_Kav šitas geras tarpininkas, patikimas žmogeliukas

Sveikas @Gogel_Inspiron. Visų pirmą ačiū už gražius žodžius. Malonu, kad atėjai pas mus dirbti. Išdirbai tik 6 dienas, per kurias tikrai daug nuveikei. Buvai tikrai geras kolega, malonu dirbti su tokiais kaip tu. Lauksim grįžtančio. 

• Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Almantas_Ventura

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 12 dienų 

Kodėl palikote darbą ?: Noriu isbandyti kitus dalykus

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Viskas labai patiko

Atsiliepimai apie kolegas: Visi šaunuoliai, sėkmės :D

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Edis_Slim    830
4/30/2017 at 18:06, Almantas_Ventura rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Almantas_Ventura

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 12 dienų 

Kodėl palikote darbą ?: Noriu isbandyti kitus dalykus

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Viskas labai patiko

Atsiliepimai apie kolegas: Visi šaunuoliai, sėkmės :D

Sveikas Almantai, malonu kad dirbai pas mumis, tikiuosi dar grysi kazkada pas mumis, linkiu tau sekmes kituose darbuose.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Arnas_Neriebus    346

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Arnas_Neriebus

Kiek laiko dirbote pas mus ?: Beveik mėnesį

Kodėl palikote darbą ?: Pasiekus aukščiausią rangą dingsta įdomumas ir mane visada mafijos traukia, kad ir kur aš bebūčiau

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Patiko beveik viskas, o kas nepatiko geriau neminėsiu

Atsiliepimai apie kolegas: Visi kas maladec darbe tie supras kurie maladec, kiti tai tiesiog, kad bendradarbiai, bet šiaip visi normalūs

• Už 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Nike_Bazdzione

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 2 sav

Kodėl palikote darbą ?: Tesiog norisi kazko idomesnio

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Viskas ok gera kompanija :)

Atsiliepimai apie kolegas: @Gustas_Girgzda Mldc ciuvas kada reik padeda ;D

@Andrius_Boos Su juo niekada liudna nebuna :D

@Aivariux_Liuks Mldc esi smagiai cs go palosiam ;D

@Edis_Slim Saunus drk smagiai cs go palekiam :D

@Petras_Kav Ka apie ji galiu pasakyt mldc zmogus bedoj pades + geras draugas :)

Sekmes darbuose :)

• Už 5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Aivariux_Liuks    202
prieš 2 valandas(-ų), Nike_Bazdzione rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Nike_Bazdzione

Kiek laiko dirbote pas mus ?: 2 sav

Kodėl palikote darbą ?: Tesiog norisi kazko idomesnio

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Viskas ok gera kompanija :)

Atsiliepimai apie kolegas: @Gustas_Girgzda Mldc ciuvas kada reik padeda ;D

@Andrius_Boos Su juo niekada liudna nebuna :D

@Aivariux_Liuks Mldc esi smagiai cs go palosiam ;D

@Edis_Slim Saunus drk smagiai cs go palekiam :D

@Petras_Kav Ka apie ji galiu pasakyt mldc zmogus bedoj pades + geras draugas :)

Sekmes darbuose :)

Zdare, Bazdzione malonu buvo dirbti su tavim. Smagiai paplakėm CSGO ir šiaip mldc bachūras. Lauksim sugryžtant. ;)

• Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Edis_Slim    830
5/5/2017 at 15:07, Arnas_Neriebus rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Arnas_Neriebus

Kiek laiko dirbote pas mus ?: Beveik mėnesį

Kodėl palikote darbą ?: Pasiekus aukščiausią rangą dingsta įdomumas ir mane visada mafijos traukia, kad ir kur aš bebūčiau

Kas patiko/nepatiko pas mus?: Patiko beveik viskas, o kas nepatiko geriau neminėsiu

Atsiliepimai apie kolegas: Visi kas maladec darbe tie supras kurie maladec, kiti tai tiesiog, kad bendradarbiai, bet šiaip visi normalūs

Sveikas Arnai, gaila kad mus palikai, dirbai tikrai sauniai, linkiu tau sekmes mafijuose ir lauksim gryztancio :)

Redaguota , redagavo Edis_Slim

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.