Eiti į turinį
Tautvis_Aldo

Krepšinis: NBA, Eurolyga ir kita

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Pagal temos pavadinimą jau suprantate, kad kalbėsiu apie krepšinį. Tiesiog norisi sužinoti ar šiame serveryje yra žmonių, kuriems patinka krepšinis. 

Klausimai:

  • Ar domitės krepšiniu? Jei taip kiek laiko ir kokia/kokiomis lygomis.
  • Ar turite išskirtinę komandą, lygoje(-ose) , kurią palaikote iš pasirinktos pirmame klausime?
  • Ar turite savo mėgstamą krepšininką? Aprašykite kodėl būtent mėgstate jį, o ne kitus tos lygos žaidėjus.
  • Galbūt pats žaidžiate krepšinį? Parašykite: ūgį, poziciją, kiek laiko žaidžiate. 

 

Iš anksto ačiū už atsakymus ;)

Redaguota , redagavo Tautvis_Aldo
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Ar domitės krepšiniu? Jei taip kiek laiko ir kokia/kokiomis lygomis. Taip, domiuosi, bet tik NBA lyga maždaug apie ~4 metus. 
  • Ar turite išskirtinę komandą, lygoje(-ose) , kurią palaikote iš pasirinktos pirmame klausime? Taip tai -  Houston Rockets.
  • Ar turite savo mėgstamą krepšininką? Aprašykite kodėl būtent mėgstate jį, o ne kitus tos lygos žaidėjus. James Harden, nes jis yra vienas geriausių lygos atakuojančių gynėjų, patinka judesių arsenalas, bet gynyba ne kažką :D.
  • Galbūt pats žaidžiate krepšinį? Parašykite: ūgį, poziciją, kiek laiko žaidžiate. Deja, bet pats krepšinio nežaidžiu, bet norėčiau pradėti lankyti.

 

 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Ar domitės krepšiniu? Jei taip kiek laiko ir kokia/kokiomis lygomis. Taip, NBA 2-3 metus
  • Ar turite išskirtinę komandą, lygoje(-ose) , kurią palaikote iš pasirinktos pirmame klausime? Los Angeles Clippers, Dallas Mavericks, San Antonijaus Spurs
  • Ar turite savo mėgstamą krepšininką? Aprašykite kodėl būtent mėgstate jį, o ne kitus tos lygos žaidėjus. Visi Clippers žaidėjai, toliau Dirk Nowitzki, vien dėl aukštos trajektorijos metimo, kurio neįmanoma blokuot, o Spurs, tai visi žaidėjai
  • Galbūt pats žaidžiate krepšinį? Parašykite: ūgį, poziciją, kiek laiko žaidžiate. Taip žaidžiu, 185 cm, puolėjas, apie 3 metus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Ar domitės krepšiniu? Jei taip kiek laiko ir kokia/kokiomis lygomis. Nba biski lkl
  • Ar turite išskirtinę komandą, lygoje(-ose) , kurią palaikote iš pasirinktos pirmame klausime? LAC, zalgiri
  • Ar turite savo mėgstamą krepšininką? Aprašykite kodėl būtent mėgstate jį, o ne kitus tos lygos žaidėjus. DWade, kai nba pradėjau domėtis šitas labiausiai patiko tai ir iki šiol labiausiai palaikau. Nu ir Bosha su V Carteriu :((
  • Galbūt pats žaidžiate krepšinį? Parašykite: ūgį, poziciją, kiek laiko žaidžiate.  Su draugais nebent sale issinuomave papliekiam

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Ar domitės krepšiniu? Jei taip kiek laiko ir kokia/kokiomis lygomis. Taip, domiuosi. NBA Единая лига ВТБ, LKL.
  • Ar turite išskirtinę komandą, lygoje(-ose) , kurią palaikote iš pasirinktos pirmame klausime? NBA lygoje megstamiausia komanda yra Portland Trail Blazers. ВТБ lygoje megstamiasia team yra CSKA Moscow. LKL lygoje - Vilniaus Lietuvos Rytas.
  • Ar turite savo mėgstamą krepšininką? Aprašykite kodėl būtent mėgstate jį, o ne kitus tos lygos žaidėjus. Yra nemazai man patinkanciu krepsininku, kurie patinka savo zaidimo technika, meistriskumu, parodytu charakteriu eiksteleje. Vienas tokiu yra LaMarcus Aldridge. Jis yra vienas geriausiu sunkiojo krasto puoleju (PF) pasaulyje. Zaidejas turintis gera fizine forma, zaidziantis tiek po krepsiu tiek tritaskio linijos zona. Jo zaidimo technika, judesiukai yra tikrai neblogi ir ispudingi bei artimi man :D Zaisdamas pats zaidziu panasiai kai Aldridge'as, tai buvo pastebeje ir mano draugai, galbut del to Aldridge ir jo role man tapo patinkanti ir priimtina.
  • Galbūt pats žaidžiate krepšinį? Parašykite: ūgį, poziciją, kiek laiko žaidžiate. Taip, daznai zaidziame savo lauko eiksteleje ir taip pat esame susitare su viena netoli esancia spec. mokykla, kad leistu mums zaisti ju mokyklos saleje. Mano pozicija yra PF (sunkusis krasto puolejas). Ugis yra 182cm. Zaidziu nuo +-14 metu. Turbut nustebsite, kad zaisdamas tokioje pozicijoje mano ugis yra tik 182cm. Paaiskinu, musu chebroje aukstu, milzinu zmoniu nera. Esame pasiskirste mazdaug tinkamai pagal savo normas. Izaideju/ gyneju ugis siekia 165-172 cm, Lengvieji krastai 170-180cm. Sunkieji krastai 175-185cm. Centriukai 185-195cm. (2 metru zaideju neturime, auksciausias 198cm).
  • Sale, kurioje susitare su mokyklos darbuotojais zaidziame: https://www.youtube.com/watch?v=oI3Tbmrlu5w
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...