Eiti į turinį
Nojus_Mitkus

SARGFM 2 Radijo - "SPOTIFY Premium" prenumerata dovanų!

Rekomenduoti pranešimai

59b63f7c2dc5e09dad13bcac1fc2c999867.png

 

Kadangi į eterį paskambinti nevisi turi galimybę, sugalvojau, kad kažką iš dovanų reikia dovanoti ir forume, kad dalyvauti galėtų visi be didelių pastangų. Šiam kartui noriu atiduoti muzikinės programos "Spotify" 3 mėnesių prenumeratą.

 

Iškart pasakau, kas klausot tik rusiško šansono, tai "SPOTIFY" programa ne jums!!! Todėl leiskit dalyvauti tiems, kas tikrai nori šios programos, kas klauso šiuolaikinės muzikos ir t.t.

 

Turėdami "SPOTIFY Premium" galėsite:

 

  • klausyti bet kurios dainos iš pasirinkto playlist'o
  • atsisiųsti norimas dainas ir jas klausyti būnant "offline"
  • klausyti muzikos BE REKLAMŲ
  • klausyti muzikos su "extreme" quality (high definition)

 

Viskas ką reikia padaryti, tai parašyti komentaruose:

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą?
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom?
Redaguota , redagavo Nojus_Mitkus
  • Už 7
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą? Na viena diena, parašiau /versija ir radau jog įkelta /sargfm2 radija, aš labai apsidžiaugiau, nes pagaliau bus galima klausytis normalios radijos, kadangi /sargfm buvo labai prasta muzika, todėl nuo to visada ir klausau sargfm2
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom? Aš siūlyčiau tokius konkursus daryti dažniau, tačiau mažesnius prizus, nes tai pritrauktų daugiau klausytojų. O konkursai gali būt daromi įvairiom progom, tiek švenčių metu, tiek atostogų pradžia ir pnš.
Redaguota , redagavo Nauris_Ratkevicius
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą? Nuo tada kai Nojus_Mitkus pradejo vesti idomias laidas tai nuo tada visada klausausi ir laukiu kol Mitkus kazka idomaus praves.
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom? Manau labai nuosirdus pasirinkimas padaryti Kaledu giveaway manau daug kas tikrai bando laimeti bent koki maza dalyka nesvarbu ka svarbu laimeti ;), ir taip ju tikrai reikia kitais metai ir ne tik kitai o ir dar kitais ir ne tik per Kaledas per kekviena svente butu idomu sulaukti giveaways nors ir mazu prizu kaip ir sakiau svarbu laimeti nesvarbu ka :).
  • Haha 1
  • Už 1
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą?
  • Tiksliai visko nepamenu, bet jei neklystu kaip buvau Policijos direktorius Nojus ar kažkas pakviete mane į eteri pakalbėt su juo ir atsakyt į kelis klausimus , bet tai trūko apie 2 valandas , kalbėjo  netik apie policija bet ir apie sarg serveri ir kitus dalykus , susibendravom su Nojum , kažkaip tapau radijo balsas ,ir labiausiai patinkama muzika groja sargfm2 todėl klausau tik šiuos radijos :) 
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom?
  • galima padaryt per kiekviena proga pvz velykas, jonines , ir panašiai , tikrai geras dalykas , ir savo reitingo kelimas :) 
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą? Serveryje žaidžiau ir pamačiau jog visi reklamuoja per /v jog eteryje Nojus ir Rimas. Įsijungiau ant to momento kai visi skambino dėl kažkokio ten prizo ir labai prajuokino, nuo to laiko man labai patinka jūsų rubrikos ir klausau jūsų radijo nors jūs ir ne eteryje.
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom? Manau visai malonu gauti dovanas iš kitų, galbūt ir gera idėja dalinti, aišku jeigu fondas tai leidžia. Galima daryti per įvairias šventes, velykas, kalėdas ir t.t

 

 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą? Kai Mitkui GFX'ų prireikė :D
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom? Pagalvojau, galvoju, kad reiks, Mitkau, reiks ir kitais metais. Geriausia būtų daryt per pagrindines šventes - kalėdas ir velykas :)
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą? Viskas prasidėjo 2014 metais, kai dar sargfm pirmasis radijas priklausė Joes_Dream. Vieną dieną įsijungęs radiją išgirdau Nojų ir Rimą. Jų eteriai buvo nuostabūs. Labiausiai dėl jų grąsinimų, kad žaidėjo, kuris paskambinęs į eterį nekalbės, tel. numerį iškabinti ant Vilniaus gatvių stulpų. Po kiek laiko radijo valdymą perėmė Paimk_Serksnas, aš sužinojau apie jo ir Nojaus konfliktą. Sužinojęs visas smulkmenas, ėmiau nemėgti Šerkšno ir neklausyti jo radijo. Po kiek laiko, 2015-03-09 pasirodė versiją, kurioje rašoma, kad įkeltas SARGFM2 radijas. Nuo to laiko šio radijo ir klausau. Nepaisant visų sunkumų, visų skandalų, kai Šerkšnas pavogė radijo host'ą, Bogdanovo tingumas, pastovūs DDOS'ai - aš nenusisukau nuo radijo, visada jį palaikiau ir dabar be jokio atlygio rašau SARGO žinias, kūriu muzikos albumus.
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom? Aš apie visa tai tik teigiamai. Taip, jų reikia ir kitais metais, taip pat neprošal būtų panašūs event'ai ir per Velykas.
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Vainius_Lasara rašė:
  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą? Viskas prasidėjo 2014 metais, kai dar sargfm pirmasis radijas priklausė Joes_Dream. Vieną dieną įsijungęs radiją išgirdau Nojų ir Rimą. Jų eteriai buvo nuostabūs. Labiausiai dėl jų grąsinimų, kad žaidėjo, kuris paskambinęs į eterį nekalbės, tel. numerį iškabinti ant Vilniaus gatvių stulpų. Po kiek laiko radijo valdymą perėmė Paimk_Serksnas, aš sužinojau apie jo ir Nojaus konfliktą. Sužinojęs visas smulkmenas, ėmiau nemėgti Šerkšno ir neklausyti jo radijo. Po kiek laiko, 2015-03-09 pasirodė versiją, kurioje rašoma, kad įkeltas SARGFM2 radijas. Nuo to laiko šio radijo ir klausau. Nepaisant visų sunkumų, visų skandalų, kai Šerkšnas pavogė radijo host'ą, Bogdanovo tingumas, pastovūs DDOS'ai - aš nenusisukau nuo radijo, visada jį palaikiau ir dabar be jokio atlygio rašau SARGO žinias, kūriu muzikos albumus.
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom? Aš apie visa tai tik teigiamai. Taip, jų reikia ir kitais metais, taip pat neprošal būtų panašūs event'ai ir per Velykas.

 

Nesiruošiau komentuoti iki penktadienio šių Jūsų atsakymų, bet nu negaliu neparašyti. Ačiū tau, kad leidai prisiminti tai ką sakiau dar būdamas pas Joes Dream'ą, kadangi kažką atsimenu per miglą, bet mažai :D Džiaugiuosi, kad bent vienintelis žmogus, kuris sugebėjo per kelis sakinius aprašyti visą buvusią situaciją, ir kuris sugeba toliau blaiviai mąstyti apie esamą situaciją, ačiū tau Vainiau ;)

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą? Taigi pradėjau žaisti sarg.lt projekte ir buvau naujokas su 10k ir pamačiau kad per /v skelbia Edckos_Bmw sklype paskutiniai išlike gaus pinigu. taigi aš ten nuvažiavau ir buvau rodos nuo 6 valandos vakaro iki 9 vakaro. ir išdalino mitkus 200k kiekvienam. čia buvo gal prieš 1 metus rodos. Tai toks pirmas kartas.
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom? Manyčiau, kad giveway's pagerintu radijo klausomuma ir tiek turbut minčių neturiu.
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Kaip prasidėjo Jūsų kelias į SARGFM2 Radijo klausymą? Visų pirmą aš buvau naujokas, gal turėjau tik tais 10.000xp, ir vieną kartą vėlai vakre žmonės į /vip pradėjo juoktis su :D ir t.t tuomet parašiau į /vip kad kas čia vyksta, kas darosi? Visi atsakė su keiksmažodžiais išvadino "gaidžiu", "lohu", "naujoku", "vaiku" ir tuomet tiesiog nieko nebe atsakiau, nes bijojau kad dar blogiau išvadins :D, po to vienas žmogus pasakė kad įsijunkite /sargfm2 aš įsijungiau ir pradėjau klausytis jo. Praėjo keli mėnesiai tuomet įsidrasinau skambinti į eterį, dalyvauti konkursuose ir juokauti su tavimi. Paskalbei atranką į pagalbininką aš užpildžiau nusiunčiau tuos failus ir tu juos perskaitei. Tuomet aš apsileidau ir nebekūriau žinių. Tada ant manęs labai užpykai, užblokavai ant skype ir t.t. Paskui po kelių mėnesių klausiau dar vieną prikolną žaidimą kaip visada, ten laimėjau 1 milijonai kurio taip ir nebeatidavei. Po eterio nuėjom į TS ir tu mus su Bogdanovu mokei diskriminanto formules  ir veiksmai su neigiamais ir teigiamais skaičiais t.y (-5) : (-8) ir t.t. Paskui aš išėjau (nes tėvai grįžo :DD). Ir iki kito eterio net nebuvau serveryje, nes man be tavęs eteryje pasidarė neįdomu išgirdau kaip tu bankruotuoji su sargfm2, bet bumeris tavęs pasigailėjo ar kažkas panašiai ir vėl kiekvieną penktadienį vedi eterius :), linkiu sėkmės taip ir toliau.
  • Ką galvojate apie šiuos kalėdinius giveaway's, ar jų reikia ir kitais metais? O gal galima juos planuoti ir dar kažkokiom progom? Apie viską ką tu darai aš mąstau teigiamai ir visada tau pritarsiu, taigi manau tikrai reikės tokių kalėdinių giveaways ir kitais metais ir vėl linkiu tau kuo daugiausios sėkmės sargo radijoje ir gyvenime taigi tikiuosi kad laimėsiu :)
Redaguota , redagavo Domas_Griskevicius
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...