Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tadas_Kelmee

Just_Ernis

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Just_Ernis
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Ridos botas. Užmetus /arbotas greitis nenukrito.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne

 

PAPILDAU : /arbotas užmetus į posukį įsisukai ir greitis nenukrito. Kaip tu mašiną per /arbotas lentelę valdei tada :)

PAPILDAU : Nu ką tu čia atmazini. /vehiclerecordingloop botas, visiem jau gerai žinomas. Mašina vairuoja realistiškai, nebe tie laikai kad naudot pačius seniausius botus. Puikiai žinai prisigavai. Vairą jeigu suktum prieš posukį, būtų mašiną tiesiai nuvažiavus nes uždėjau /arbotas, uždėjus arbotas tavo greitis net nenukrito. Būtum be boto, mašinos greitis būtų nukritęs ir mašina būtų redėjus. 

Info :

 

 

bdd8e2fb79e624482a87f57d8e7251cf525.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ammmm ir kur čia koks ridos botas per sek atsakiau į ta tavo arbota ir ramiai toliau važiavau, ko man parintis ant tokiu kaip tu ? Užfirzinai - iš karto automatiškai sustojau.

 

Būčiau su ridos botų įsijungtu kairės posūkiai po boto išsijungimo, bei sustočiau ne taip staigiai.

 

PILDAU ir AŠ:

Prieš dedant tu man tą /arbota aš jau buvau paspaudės ,,A'' raidė, t.y. sukau kairiau. ir po to pasūkymo jau buvau atsakęs į arbota, ir galėjau toliau valdyti mašina.

 

Dar pildau:

Naudočiau vadinama ,,ridos botą'' sukdamas į šoną ratai ne suktusi, o čiožtų.

Tas pats bajeris ir su vairų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...