Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dillon_Danis

Tautvydas_Effigy

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Tautvydas_Effigy.
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: NAMETAG. Privažiavau prie žaidėjo, jis visiškai neturėjo jokių galimybių mane pamatyti, bet kažkaip pamatė ir uždėjo /bega.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoiler

    0e9976a2ac2d6778d96627590a921cf8732.png

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.

pildau: nebevelk tu kloune :DDDDDD gi aiškiai matosi jog ten stovėjai vienas, o aplink mane nebuvo jokio žaidėjo kuris galėjo pamatyti mane. bent jau šūdų nerašinėtum, kai bandai išsivartyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 hour ago, Martynas_Nomercy said:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Tautvydas_Effigy.
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: NAMETAG. Privažiavau prie žaidėjo, jis visiškai neturėjo jokių galimybių mane pamatyti, bet kažkaip pamatė ir uždėjo /bega.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
      Hide contents

    0e9976a2ac2d6778d96627590a921cf8732.png

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.

Na sveikas vertėjau :D

Pradėkime iš pradžių, tuoj vietoj kurioj tu šaudėi ten pastoviai stovi policija ir tikrina visus su /matuoklis, pirma gal rekėjo apsidairyti, nes aplinkui tave buvo ne viėnas policininkas. Bet taip aš pastebėjau, kad į mane kažkas šaudo tad paklausiau kolėgu kuriė tuo momentu buvo netoli kas šaudo į mane, o jie sako Martynas_Nomercy, tad aš tave pasidariau /sekti ir nufotkinau kaip tu į mane šaudai, o kur tu čia tą name tag matai tai aš nesuvokiu.

O antrą visi galime ištraukti interneto laidą ir sakyti, oj čia pasakiau tą aną ir jau as be neto sedžiu, tokiu man kaip tu yra grasine 100, tad nemanyk, kad tu čia kažkuo esi išskirtinis.

 

 

Jei jau tu papildai tai gal ir man papildyti? Kaip pastebėjo vienas atsakingas piliėtis, kad jūs pats ponas naudojėte, taip vadinama SAMP ADDON (Aniti-esc).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...