Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lenny_Mob

[Pamoka] Diskord VS Teamspeak

Apklausa   

78 balsai(-ų)

  1. 1. Kaip vertinate DISKORD programą?

    • Teigiamai
    • Neigiamai. (Kodėl, parašysiu komentaruose)


Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 minutes(-ių), Paul_Silver rašė:

Jeigu kažkas nori - tavo ir mano IP gauti yra labai lengva net ir nesilankant teamspeake. Bandžiau discord, bet gana sunku atprasti nuo Teamspeak.

Žinoma kad gauti įnamoma ir kitais būdais, keylogai, užslėptos nuorodos, galų gale forumo moderatoriaus paprašai jeigu gerai sutari. Tačiau  visi pradedantieji pradedantieji doseriai ir dauguma senūjų naudoja duchyną kuris sudarytas iš į teamspeaką prisijungusių žaidėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Galėjai pridėt punktą prie balsavimo "Be nuomonės" .

Tiek viena programa , tiek kita yra geros. Kas labiau pratęs prie teamspeak'o , logiška ,kad naudosis juo, kas pradėjo naudotis discordu - palaikys jį.

Iš esmės, jei kalbant vien apie sargą, tai dauguma pripratę prie ts, privilegijų ir pan, dėl to žymiai patogiau jiems yra teamspeak'as.

O Discord'as šiai dienai, yra pavieniuose darbuose ir iš esmės tai gali sukelti nepatogumų tuo atveju , kai sakykim šiaip įprastai tu nori naudojiesi discordu, o jame visad esi savo darbo kanale, o jei nori kažkas ne dirbantis su tavim pakalbėti, tu kone privalai arba susikurti kitą atskirą kanalą tam, arba eiti į teamspeaką.. Juk platinti discord'o  "IP' , kuriame sėdi tavo darbas , negalima.

 

 

Ir dar toks niuansas, nežinau ar tai eina ištrinti ar ne, tačiau nuo tada, kai FTB dar tik pratinosi eit į discord'ą, aš prisijungdavau , tačiau nors FTB ir nebedirbu, vis dar gaunu į savo el.paštą pranešimus su jūsų susirinkimais ir pan , kai panaudoji tąpatį @Everyone punktą.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

On 1/22/2017 at 8:06 PM, Com_Samp said:

nzn ts geriau kazhkaip naudojausi tuos discord nepatiko kazhko

Man taspats buvo, taip nenorėjau bet kai draugas ikalbėjo sako pabandom ir viskas, nepatiks tai ne, visdelto prilipo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...