Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vakrukno_Brolis

Vakrukno_Brolis

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Deividas
  • Pravardė? Šiaip neturiu jokios pravardės, visi Deiviu vadina
  • Amžius? 16 metų
  • Zodiako ženklas? Mergelė
  • Kur gyveni? Lietuvos sostinėje
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Na, iš tiesų domiuosi daug kuo. Pradedant nuo sporto, baigiant IT. Būrelių nereikia, TopSport pakeičia bet kokį būrelį :D
  • Ką veiki laisvalaikiu? Pagrinde savo laisvą laiką praleidžiu su draugais arba salėj. Bet ir nemažą laiko dalį praleidžiu serveryje :D
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2014 metų
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Tiek pat, kiek ir serveryje.
  • Kokius filmus mėgsti? Komedijas arba apie sportą, kartais dar siaubo.
  • Kokios muzikos klausai? Didelę dalį mano playliste užima rusiškas repas, transas ir tiesiog chill muzika :D
  • Mėgstamiausias sportas? Šiaip esu sportuojantis, tai visi sportai patinka :D Bet labiausiai turbūt, tai fūlė, kašis, salė ir kyokushin'as.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Paul Walker'is Ir Jason Statham
  • Kas yra tavo autoritetas? Mano autoritetas yra mano draugai, tėvai, brolis, treneris. Nežinau ką daryčiau be jų patarimų, pagalbos., Tikrai noriu lygiuotis į juos.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes brolis parodė, pakvietė, prisirišau prie būtent šito serverio.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Deja, neturiu, bet brolis už jį.
  • Turi brolių, seserų? Taip, du brolius. Adidas_Vakruknas ir kitas, kuris dar negimęs :D
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Aplenkti Vakrukną salės pasiekimais, prasimušti gyvenime, pasiekti aukštumų karate. Bet pirmiausia, tai turbūt įgyti įsilavinimą.
  • Kokie tavo privalumai ir trūkumai? Aš nežinau, ar tai trūkumas, ar privalumas, bet aš per daug atviras bei geras su žmonėmis, kurie to nevertina. Taip pat kartais naivus, bei per daug pasitikintis, bet tuo pačiu metu turiu ir privalumų :D Esu sąžiningas, draugiškas, patikimas. Visada stengiuos padėti kitiems. Nesu egoistas. Galiu paaukoti save dėl artimų.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
  •  
068a8d5708c8cc0234e66c13e30817ba157.jpeg
  Su Artas_Bmw (Aš iš kairės)
ecb9efadce42bb3f6f9f34f7dd972a6e211.JPG
 
46edc10a251bbff694e5f39da23a0f5b935.jpeg
  Su Artas_Bmw (aš centre)
b8f0dfaea08af7276381ac9a8b197fa8955.JPG
 
3bb5ad3828240b984f2db7a12e5f14e772.JPG
  Aš iš kairės
3bb5ad3828240b984f2db7a12e5f14e772.JPG
 
7a8b799fddaefec5c0614b229ff0de3f61.jpeg

 

P.S Galit stūmt kiek norit, karma pareis. Peace. Kam negaila, užmeskit +rep <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...