Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Emilija_Adomaityte

SUNSIDE LAIKRAŠTIS ! - #1

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Paul_Silver rašė:

tai davai irodyk, kad esi mergina. Ikeli fotke su lapuku bei pasneki per teamspeaka, nes visur tos pacios fotkes. Anyway del kopijavimo, del taves specialiai paklausiu ar jis tau leido ir ar tu jam rasei, be leidimo manau niekas taip nedaro ir nekopijuoja. Nesvarbu man ar tu parasei copyrightus, bet paklaust zmogaus reikia. 

LAPAS+TS. GL.

Lapo nebus ts bus - o kas norės :DD galėsiu dar nr duot paskambyt galės :DDD pakelsiu ir pasijuoksiu aš :DDDD vjz ar tu gali vieną sykį užtilt... Jau nervina mane - netiki netikėk bus laikas bus tss o kas netiki ir matysiu akd normalus yra duosoiu mr. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Emilija_Adomaityte rašė:

Lapo nebus ts bus - o kas norės :DD galėsiu dar nr duot paskambyt galės :DDD pakelsiu ir pasijuoksiu aš :DDDD vjz ar tu gali vieną sykį užtilt... Jau nervina mane - netiki netikėk bus laikas bus tss o kas netiki ir matysiu akd normalus yra duosoiu mr. :D

kas tau neaisku, lapelio nepadarysi, nes uz ekrano sedi baisus pacukas su voice changeriu arba stora kur*a? Viskas jasna su tavim. Kas is to numerio, galiu ir as ji duot, px man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Paul_Silver rašė:

kas tau neaisku, lapelio nepadarysi, nes uz ekrano sedi baisus pacukas su voice changeriu arba stora kur*a? Viskas jasna su tavim. Kas is to numerio, galiu ir as ji duot, px man.

Tu matau nesuvoki akd ant telefonu nera voic changer :DDDD tu rimtai atsilikes matau vinki :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Emilija_Adomaityte rašė:

Tu matau nesuvoki akd ant telefonu nera voic changer :DDDD tu rimtai atsilikes matau vinki :DDD

blet tu rimtai debile, irodyk, kad as kazkoks vinkis, suciara tu. Kalbu apie tai, kad neduotum tu niekam to nr, nes ilgai cia nezaisi. O be lapelio tai sakysiu, kad tu baxuras, pashol naxui suka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Paul_Silver rašė:

blet tu rimtai debile, irodyk, kad as kazkoks vinkis, suciara tu. Kalbu apie tai, kad neduotum tu niekam to nr, nes ilgai cia nezaisi. O be lapelio tai sakysiu, kad tu baxuras, pashol naxui suka.

:DD lauk įspėjimų vyras... UŽBLOKUOKIT JŪS JĮ ARBA DUOKIT MUTE ANT FORUMO jau per daug reiškias trūkumas dėmesio žmogučiui :( jau giala man jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 minutes(-ių), Emilija_Adomaityte rašė:

:DD lauk įspėjimų vyras... UŽBLOKUOKIT JŪS JĮ ARBA DUOKIT MUTE ANT FORUMO jau per daug reiškias trūkumas dėmesio žmogučiui :( jau giala man jo

Tau irgi vyruk ar moterie, nežinau kaip kreiptis, sėkmės. Blokuok neblokavus, mutink nemutinus, nepadės. Turiu dar daug accountų, o ir unbaną susiveikt nesunku. ;) Gaila tavęs, kad gimei, tu esi nesigavusio aborto priežastis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Paul_Silver rašė:

Tau irgi vyruk ar moterie, nežinau kaip kreiptis, sėkmės. Blokuok neblokavus, mutink nemutinus, nepadės. Turiu dar daug accountų, o ir unbaną susiveikt nesunku. ;) Gaila tavęs, kad gimei, tu esi nesigavusio aborto priežastis.

Bahuriuk rink žodzius nes gali blogai pasibaigti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Paul_Silver rašė:

nebegasdink, nesiruosiu bazarint su kazkokiu baxuru uz laido ar mergina, kuri per visur vaiksto. 

Justas tau po kažkur vaikšt o:DDDD tu čia visu gazdiini sav obazaru vjz :DDD tu kaip koks vaiknamins kalbi ir bandai įrodyt ką visi žino ir žvengia iš tavęs :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Emilija_Adomaityte rašė:

Justas tau po kažkur vaikšt o:DDDD tu čia visu gazdiini sav obazaru vjz :DDD tu kaip koks vaiknamins kalbi ir bandai įrodyt ką visi žino ir žvengia iš tavęs :DDDD

aš apie tave šnekėjau, o ne apie Justą. Žvengi tik tu iš nieko, o kalbu taip, nes užknisai mane, nematau jokios pagarbos tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...