Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Emilija_Adomaityte

SUNSIDE LAIKRAŠTIS ! - #1

Rekomenduoti pranešimai

TRUMPA ĮŽANGA !

  • Sveikas gerbiamas "SUNSIDE LAIKRAŠČIO" skaitytojau, norime tau parnešti jog į SARG projektą atvyksta naujoji LAIKRAŠČIO redakcija, kaip matėte iš etmos pavaidnimo laikraščio redakcijos pavaidnimas yra SUNSIDE norime pranešti tau, jog šios redakcijos leidiniai bus stipriai dėliojami, bandysime padaryti tai ko nepadaro mūsų dabartiniai redakcijos atstovai, norime pranešti tau jog mūsų laikraštis bandys tapti vienu iš geriausių SARG projekte. Taigi pradėėkime trumpą įžangą, norime tau pranešti jog ši redakcija oficialiai atsidarys ir leis laikrarščius jau nuo 2017.04.01 vakaro, kodėl taip vėlai? Todėl nes mūsų laikraščiai bus itin unikalūs, proporcingi, ir bus įdomu skaityti, dabar bus išleistas trumpas leidinys kuriame bus isos aptakios bei paronormalis situaijos, laikui bėgant bandysim kūrti visokius renginius iš REDAKCIJOS fondo, taip taigi norime pranešti jog SUNSIDE laikraštis bandys tave nustebinti savo įspūdingais rašymo būdais - bandysime padaryti aikraštį tokį skaitomą jog jis taptų SARG oficialiu laikrarščiu, taigi noriem pranešti paskutinį faktą jog į laikraščio redakcija bus priimami - SĄŽININGI, TURINTYS DAUG IDĖJŲ, MALONŪS, GERBIANTIS KITUS ŽMONES, darbuotojai, nenorime jog mūsų darbuotojai serveryje būtų pasižymėję unikaliausiais ČYTERIAIS ir t.t. TAIGI O DABAR NEPŪTĘ BURBULO PRADĖKIME NAUJĄ LAIKRAŠČIO ERĄ 1

TRUMPA INFORMACIJA !

  • Laikraščio leidimai vyks - KAS DVI DIENAS
  • Laikraščio #2 išleidimas vyks - 2017.04.01 19:00 LIETUVOS LAIKU !

 

TAI LAIKRAŠTIS, KURIS NEPAKEIS NIEKO.

TAI LAIKRAŠTIS, KURIS NELAUŽO JOKIŲ STANDARTŲ, TENKINASI TUO KĄ TURI DABAR IR KĄ TURĖS ATEITYJE.

TAI LAIKRAŠTIS , KURIS BANDYS SUŽVAĖTI KIEKVIENĄ SKAITYTOJA - SAVO PLATINAMAIS  LAIKRAČIO SANDARA.

 

SUNSIDE LAIKRAŠTIS - #1

 

063d698ee71d4cc29c69b6a20a83cb43953.png

"HESBURGER" GRESIA UŽDARYMAS !

  • Turime blogą naujieną visiems SAN-FIERRO miesto gyventojams, norime parnešti jog 2017.03.29 užsidarys tiek ilgai lauktas HESBURGER užkandinė, kodėl ji bus uždaryta? Todėl nes vienam vaikui po pamokų ėjus pavalgyti čia prireikė stiprios medikų pagalbos, suvalgęs mėsaainį ir atsigręs kolos vaikas išeidamas suklupo, del kokių priežaščių mes nežinome, bet vaikas pagal pirminius medikų teigimus suvalgęs mėsainį apsinuodijo, HESBURGER užkandinės savininkui, vaiko tėvai iškėlė bylą, vaiko tėvai sakė "Mes vaiką išleidžiame visur, duodame pinigų jog jis pavalgytų, o dabar padarėme didelę klaidą jog išleidomia jį pavalgyti čia" jo mama dabar labai stipriai graužiasi nes vaikui skaudą pilvą net ir po skrandžio plovimo operacijos, kodėl ir kaip viskas atsitiko tiria POLICIJOS KOMISARIATO darbuotojai - mes ir patys nesuprantame suvalgius mėsainį ir atsigėrus kolos skrands tiesiog apsinuodijo, išplovus jį vistiek nesiliauja skausmai pilve, gal čia ne visai HESBURGER užkandinės kaltė? Paliekame spręsti POLICIJOS pareigūnams !

 

cab4ea9203fd489ec219b4b44106a66f50.png

STATYBŲ RITMAS - ĮVYKO BAISI NELAIMĖ !

  • Turime blogą žinią, jog VIEŠBUČIO statymo darbai gali būt sustabdyti net keliems mėnesiams, pagal pirminius duomenis STATYBŲ RITMAS neteko 4 darbuotojų o 14 jų yra gydomi SAN-FIERRO ligoninėje, pagal pirminius duomines kuriuos surinkome, STATYBŲ RITMO darbuotojai - Ketvirtadienio rytą susirinko statyti būsimo populeraus VIEŠBUČIO "MERCURY" bet nesėkmingai po kelių valandų darbų apie 13:48 mminutės, STATYBININKŲ kopėčios kuriiomis jie vaikšto norint aptiesti sienas ir padaryti ražias graviūras ant pastato šonų, sulūžo ant kopėčių stovėją 18 darbuotojų stipriai sužeisti o iš 18 darbuotojų 4  tragiškai mirė. TARIAMIA STIPRIĄ UŽUOJAUTĄ statybininkų šeimai, vaikams, ir giminaičiams, bet kaip ir kodėl? Kaip galėjo patvarios didelį svorį atlaikančios kopėčios sulūžti, nieko nesuprantame, POLICJOS pareigūnams kilo mintis jog kažaks buvo prikišę savo nagus, kurie pražudė 4 statybinkus o 14 jų padarė sužeistus, VYKSTA IKITEISMINIS TYRIMAS !

 

LAIKRAŠTIS YRA BETA STADIJOJE, DAUGIAU NEGALIME NIEKO PASKELBTI - REKLAMOS VIETA ATSDARYS KAIP STARTUOS OFICIALUS LAIRKAŠTIS T.Y 2017.04.01 JAU BUS GALIMA DĖTI SAVO REKLAMAS - JEI NORITE ĮDĖTI REKLAMĄ AR PAAUKOTI PINIGŲ SUSIEKITE SU MANIMI ! PERSPĖJU NUOTRAIKOS NE MANO O GERBIAMO - DEREK LUKE

 

2017.04.01 BUS IŠLEISTAS NAUJAS LAIKRAŠTIS !

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Gytis_Aqar rašė:

Na, jei su paveiksliukais pati pažaistum būtų visai nieko!

P.s Neimk paveiksliukų ir kitų leidinių, nes automatiškai ne taip įdomu skaityti.

Sėkmės!

Čia tik beta stadija, taip jie paimti iš kitur, bet kitame leidinį bus mano fotkyti leidniai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Paul_Silver rašė:

dar nupisi fotkes is sitos temos 

tai prizadu ir garbes zodis, kad neatsipisiu niekad ir visur kur tik matysiu tavo postus, cituosiu.

Cituok,  visi mato kad pasiėmus vjz :) komentuok :) man gaila? :D kitam bus mano nuotraikos pažėsi miš kur paimsi tas fotkes ;) :DDDD  bye neidomus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Emilija_Adomaityte rašė:

Cituok,  visi mato kad pasiėmus vjz :) komentuok :) man gaila? :D kitam bus mano nuotraikos pažėsi miš kur paimsi tas fotkes ;) :DDDD  bye neidomus :)

tai ** keli dura tu? Ant tiek sunku nueit i ta serva ir nufotkint ar kas cia yra joptvaimat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Paul_Silver rašė:

tai ** keli dura tu? Ant tiek sunku nueit i ta serva ir nufotkint ar kas cia yra joptvaimat

Tu žinai ką reiškia JOPTVAIMAT ŽODIS? Gal tua išverst žinok mano mama ne kekšė kad tu ję pi*** žmoguti... Valdyk žodyna o kitą sykį tu paskaityk laikraščio infomracija

 

 

LAIKRAŠTIS YRA BETA STADIJOJE, DAUGIAU NEGALIME NIEKO PASKELBTI - REKLAMOS VIETA ATSDARYS KAIP STARTUOS OFICIALUS LAIRKAŠTIS T.Y 2017.04.01 JAU BUS GALIMA DĖTI SAVO REKLAMAS - JEI NORITE ĮDĖTI REKLAMĄ AR PAAUKOTI PINIGŲ SUSIEKITE SU MANIMI ! PERSPĖJU NUOTRAIKOS NE MANO O GERBIAMO - DEREK LUKE

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Emilija_Adomaityte rašė:

Tu žinai ką reiškia JOPTVAIMAT ŽODIS? Gal tua išverst žinok mano mama ne kekšė kad tu ję pi*** žmoguti... Valdyk žodyna o kitą sykį tu paskaityk laikraščio infomracija

 

 

LAIKRAŠTIS YRA BETA STADIJOJE, DAUGIAU NEGALIME NIEKO PASKELBTI - REKLAMOS VIETA ATSDARYS KAIP STARTUOS OFICIALUS LAIRKAŠTIS T.Y 2017.04.01 JAU BUS GALIMA DĖTI SAVO REKLAMAS - JEI NORITE ĮDĖTI REKLAMĄ AR PAAUKOTI PINIGŲ SUSIEKITE SU MANIMI ! PERSPĖJU NUOTRAIKOS NE MANO O GERBIAMO - DEREK LUKE

Neprasiau isverst, nes puikiai zinau, bet turiu klausima, ji taip pat prastai raso? Nevaldsiu zodyno, nes vienintelis zmogus sitam serve mane labiausiai uzpisantis, tai esi tu, nesikreipsiu nei jis ar ji, nes nesuprasi ar baxuriukas ar mergina cia sedi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Paul_Silver rašė:

Neprasiau isverst, nes puikiai zinau, bet turiu klausima, ji taip pat prastai raso? Nevaldsiu zodyno, nes vienintelis zmogus sitam serve mane labiausiai uzpisantis, tai esi tu, nesikreipsiu nei jis ar ji, nes nesuprasi ar baxuriukas ar mergina cia sedi.

Tai manau tuoj sužinosi kad esu mergina, ir tada galėsi raudonuot prie ekrano -_- o ką del kopijavimo paskaysi dabar? Susižlugdei nes pamatei kad parayta kad nuotraukos ne mano o gerbiamo Derek Luke? :D  Sėkmės jau nebekomentuok...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Emilija_Adomaityte rašė:

Tai manau tuoj sužinosi kad esu mergina, ir tada galėsi raudonuot prie ekrano -_- o ką del kopijavimo paskaysi dabar? Susižlugdei nes pamatei kad parayta kad nuotraukos ne mano o gerbiamo Derek Luke? :D  Sėkmės jau nebekomentuok...

tai davai irodyk, kad esi mergina. Ikeli fotke su lapuku bei pasneki per teamspeaka, nes visur tos pacios fotkes. Anyway del kopijavimo, del taves specialiai paklausiu ar jis tau leido ir ar tu jam rasei, be leidimo manau niekas taip nedaro ir nekopijuoja. Nesvarbu man ar tu parasei copyrightus, bet paklaust zmogaus reikia. 

LAPAS+TS. GL.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...