Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Win_Night

Balsuok ir laimėk !

Rekomenduoti pranešimai

9f5gzgG.png

 

„Juventus“ krepšinio lyga (JKL) - socialinis Utenos „Juventus“ krepšinio klubo projektas, įkurtas 2012 m. pritarus Utenos regiono plėtros tarybai.
Čempionate varžosi mokinių 9-12 klasių komandos iš aplinkinių Utenos regiono rajonų ir miestų: Utenos, Anykščių, Molėtų, Ignalinos ir Visagino. 

 

Balandžio 21-22 dienomis, Utenoje vyks „Juventus“ krepšinio lygos finalinės kovos - ketvirtfinaliai, pusfinaliai, finalai ir visų laukiama „Visų žvaigždžių“ (balandžio 21 d.) šventė kurioje pertraukų metų žiūrovus linksmins „Mad Money“, „Greentrials“, „ECHO Dance“ ir „Argo“ šokėjos. Šventė prasidės 18:30.
Čempionato finalai vyks antrąją finalo šešeto dieną, balandžio 22-ąją. 17 val. komandos rungtyniaus dėl III vietos, 18:30 – dėl čempionų titulo bei pagrindinio lygos prizo – kelionės į Kroatijos kurortą Rijeką.

 

 

„Visų žvaigždžių“ šventėje „Juventus“ krepšinio lygos geriausi žaidėjai susitiks su LKL čempionate rungtyniaujančia Utenos „Juventus“ pagrindine komanda. Lygos žaidėjams - tai svajonė.

Žengti ant parketo ir suremti jėgas su komanda, kuri sukelia nemažų bėdų Lietuvos grandams - didžiulis pasiekimas. 

 

!!! KONKURSAS !!!

 

„Visų žvaigždžių“ balsavime dalyvauja ir mano atstovaujama Visagino „Verdenės“ gimnazija, o tiksliau - jos krepšininkai. 
Mums kaip niekad reikia Jūsų pagalbos - balsų. 

Balsuodami už mus jus sugaišite mažiau nei minutę ir per šį trumpą laiką galite laimėti prizų ! 

 

SĄLYGOS
 

* Keliaujate į WWW.JUVENTUSLYGA.LT/STARS2017


* KIEKVIENOJE POZICIJOJE IŠRENKATE VISAGINO KREPŠININKĄ:

Įžaidėjas: Mantas Gaidys
Atakuojantis gynėjas: Mindaugas Gasperavičius

Lengvasis krašto puolėjas: Robert Abramovič
Sunkusis krašto puolėjas: Aleksandr Žemčugov
Centro puolėjas: Karolis Ozarinskas
Treneris: Aleksėj Miačin 

 

* Jūsų startinis penketas turi atrodyti šitaip: 
 

38d9998b88db8e5f230d3e455856d2f0.png

 

* Prabalsavę PRIVALOTE įkelti nuotrauką, kurioje įrodoma, jog Jūsų balsas įskaitytas: (http://i.imgur.com/lVJzKHo.png)

 

* Balandžio 14-ąją tarp 5 atsitiktiniai konkurso dalyviai bus apdovanoti vertingais prizais. 

PRIZAI

I vieta: 12 valiutos (Iš mano asmeninės sąskaitos)
II vieta: 6 valiutos (Iš mano asmeninės sąskaitos)
III vieta: 100 kreditų (Iš mano asmeninės sąskaitos)
IV vieta: 5'000'000 sarg.lt €

V vieta: 3'000'000 sarg.lt €

 

 

TAIP PAT VISUS GYVENANČIUS UTENOJE, AR ŠALIA JOS KVIEČIAME BALANDŽIO 21-22 DIENOMIS PRISIJUNGTI PRIE TIKRAI DAUG ŽADANČIOS ŠVENTĖS. 

RENGINYS VYKS UTENOS ARENOJE. 

DAUGIAU INFORMACIJOS: 
https://www.facebook.com/events/116628025536372/

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...