Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Death

"ANTI-ESC" KALBOS RODYMAS CHAT BOXE

Rekomenduoti pranešimai

prieš 5 valandas(-ų), Valentinas_Kasteckis rašė:

 

Neskaitau kiekvieno komentaro tavo, nesusireikšmink. Čia buvo neįgėlimas, o klausimas, jeez koks tu susireikšminęs.

Visi tavo komentarai, kai parašau pasiūlymą(nesvarbu ar geras, ar blogas), įdedama tema, kur minimas aš arba tavo nepagrįsti kaltinimai, jog trinu šaukyklos būsenas(nors to paprasti modai negali daryti) tik parodo, jog esi nusiteikęs prieš mane, nors nieko tau nesu padaręs. Niekas čia nesusireikšmina, tiesiog, jei nežaidi, tai neminėk manęs kažkur, kai pats nieko nežinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Fokus_Marokus rašė:

Visi tavo komentarai, kai parašau pasiūlymą(nesvarbu ar geras, ar blogas), įdedama tema, kur minimas aš arba tavo nepagrįsti kaltinimai, jog trinu šaukyklos būsenas(nors to paprasti modai negali daryti) tik parodo, jog esi nusiteikęs prieš mane, nors nieko tau nesu padaręs. Niekas čia nesusireikšmina, tiesiog, jei nežaidi, tai neminėk manęs kažkur, kai pats nieko nežinai.

 

Po pasiūlymų pats parašęs esi, kad priemi kritiką, aprašiau savo objektyvią nuomonią kuri pasisakė prieš tavo pasiūlymą. (Kaip ne keistą, tai nebuvo tušti žodžiai, o daviau argumentų)

 

Dėl šaukyklos pranešimų, aš nežinau kuris globalas ištrynė mano šaukyklą ir ATLEISK MAN didysis fokusai, kad nežinojau, kad paprasti modai negali trinti žinučių, tikrai esu kaltas, ir nepasikartos ;)))))

 

Ir atsidaręs šią temą buvo kažkelintas iš pirmų komentarų buvo parašęs, jog tu į blistą dedi žmonęs, aš nežinodamas faktų, paklausiau ar tikrai fokusas dėjo blistus už tai? Tu parašėi, jog nedėjai, viskas ok, nemenau, kad meluosi viešai, right?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip tik iškojau kaip taip pasidaryt, visų klausinėjau, o jie man sakydavo, kad tai imanoma tik įsirašius "Anti esc", bent vienas žmogus padėjo, dekui tau, spaudžiu +Rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...