Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Death

"ANTI-ESC" KALBOS RODYMAS CHAT BOXE

Rekomenduoti pranešimai

Aš tai nesuprantu, prie ko čia aš? :D Nei vieno neįdėjau į blist dėl šito :DDD Buvau tik vieną žmogų užbaninęs - Tomas_Shady, kai dar nežinojau tokio dalyko. Atsiprašiau, jį atbanino ir viskas. Jums pats metas pasižiūrėti mano visus video, kur matosi, jog prigaunu žaidėją su ANTI-ESC jį TIKRINDAMAS žaidime.

Domas_Jive atvejis, kur pats prisigavo ir bando kažką mazintis :

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

45 minutes ago, Fokus_Marokus said:

Aš tai nesuprantu, prie ko čia aš? :D Nei vieno neįdėjau į blist dėl šito :DDD Buvau tik vieną žmogų užbaninęs - Tomas_Shady, kai dar nežinojau tokio dalyko. Atsiprašiau, jį atbanino ir viskas. Jums pats metas pasižiūrėti mano visus video, kur matosi, jog prigaunu žaidėją su ANTI-ESC jį TIKRINDAMAS žaidime.

Domas_Jive atvejis, kur pats prisigavo ir bando kažką mazintis :

 

Dėl Jives nieko nesakom, tu dar jam ir rconą suveik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Shady
2017-04-13 at 10:48, Fokus_Marokus rašė:

Aš tai nesuprantu, prie ko čia aš? :D Nei vieno neįdėjau į blist dėl šito :DDD Buvau tik vieną žmogų užbaninęs - Tomas_Shady, kai dar nežinojau tokio dalyko. Atsiprašiau, jį atbanino ir viskas. Jums pats metas pasižiūrėti mano visus video, kur matosi, jog prigaunu žaidėją su ANTI-ESC jį TIKRINDAMAS žaidime.

Domas_Jive atvejis, kur pats prisigavo ir bando kažką mazintis :

 

Tame ir esmė, kad užbanintas buvau per klaidą.. Atsiprašymą priimu - :DDD, bet daugiau tokių klaidų nedaryk xd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Valentinas_Kasteckis rašė:

Norit pasakyti Fokusas davinėjo blistą žmonėms kurie turėjo tą kalbos keitimą? :D :D :D Aina saaau

Ne, nenorim pasakyti, nes aiškiai parašiau, jog niekas už tai blist negavo. Nepavyko vėl įgelti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Fokus_Marokus rašė:

Ne, nenorim pasakyti, nes aiškiai parašiau, jog niekas už tai blist negavo. Nepavyko vėl įgelti ;)

 

Neskaitau kiekvieno komentaro tavo, nesusireikšmink. Čia buvo neįgėlimas, o klausimas, jeez koks tu susireikšminęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...