Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fokus_Marokus

Ridos kėlimo/vežiojimo patobulinimas!

Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?  

134 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

Manyčiau gal ir gera įdėja, bet paskaičiau komentarus, ir tikrai pamačiau ir neigiamų dalyku, kurie tikrai yra tikri, kaip pvz vienas žmogus sakė, kad tos atrankos kurios būtų, ten tie naujokai nesuprastų, kaip ten patekt, ir t.t. Manyčiau, kad geriau padaryti kažką panašaus kaip "Ūkininkai" darbą, ten nereikia pakvietimo, bet butu įsidarbinimas ir ten įsidarbinęs tu gali ten siulyti zaidėjams tas paslaugas (vežiojimo/ridos kelimo).

Bet aš už, kad darytų kažką tokio, bet tiesiog, nemanau, kad tai tūrėtų būti darbas su pakvietimu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas, aš išties Prieš. 

  • Visų pirma chatų teršimą turi mažinti administratoriai, kurie privalo prižiūrėti ir bausti žaidėjus teršenčius chatą.
  • Vežiotojų ir taip yra Taksi firmose vadinami A.V, taip pat ir Apsaugoje A.S.
  • Teleportuose manau yra pakankamai tvarkinga, ir žmonės sustoje parašo "kam reikia ridos" ir stovi prie kelio laukia, arba jau daugelis pripratę ir patys žino kur jų ieškot, ir padarę tarkim /tplv jau žino, kad ten renkasi ridos kelėjai ir privažiavę klausia "kas kelia ridą?"
  • "Galima sukurti ir tokius autobuso vairuotojus, kurie aprodytų naujokams serverį(apvežtų po svarbiausias vietas ir t.t)" - na manau, kad yra komandos kaip /gps, /map, /darbas ir t.t. ir naujokai tikrai gali patys lengvai susirasti pagrindines serverio vietas.
  • +Kažkada taksistuose buvo ridos kelėjai, bet ilgai neišliko tas variantas.
  • Ir manau, kad naujokai puikiai tvarkosi su šiuo reikalu, kurie nori užsidirbti, tai stengiasi ir kelia ridą.


Čia tik mano nuomonė, niekam nebandau jos įpiršti ir aiškinti, kad jos laikytusi ir ja vadovatusi. Manau suprasit :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Senai reikėjo tokio darbo, ir pasibaigtų visi tie /vip 3g internetai... Sakykit ką norit, bet tie jūsų "prieš" su labai šūdinais argumentais. Be to ir patiems bus geriau, kai nereiks laukt reporterių 5min kol paims iškvietimą, arba rizikuot rašyt į vip kad kas ridą pakeltų ar pavežiotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 minutes ago, Lukas_Klebonckis said:

Manyčiau gal ir gera įdėja, bet paskaičiau komentarus, ir tikrai pamačiau ir neigiamų dalyku, kurie tikrai yra tikri, kaip pvz vienas žmogus sakė, kad tos atrankos kurios būtų, ten tie naujokai nesuprastų, kaip ten patekt, ir t.t. Manyčiau, kad geriau padaryti kažką panašaus kaip "Ūkininkai" darbą, ten nereikia pakvietimo, bet butu įsidarbinimas ir ten įsidarbinęs tu gali ten siulyti zaidėjams tas paslaugas (vežiojimo/ridos kelimo).

Bet aš už, kad darytų kažką tokio, bet tiesiog, nemanau, kad tai tūrėtų būti darbas su pakvietimu..

Mano manymu, tai naujokams neduoti sunkių apklausų, paklausti kiek laiko žais per diena, kuria kelio puse reikia važiuoti, ar su klientais gerai elgsis ir kt. Tokius lengvus klausimus (ČIA TIK PAVYZDŽIAI), nes tokiame darbe sunkių klausimų ir nesugalvosi, o ypač naujokams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Ponas_Extazy rašė:

Mano manymu, tai naujokams neduoti sunkių apklausų, paklausti kiek laiko žais per diena, kuria kelio puse reikia važiuoti, ar su klientais gerai elgsis ir kt. Tokius lengvus klausimus (ČIA TIK PAVYZDŽIAI), nes tokiame darbe sunkių klausimų ir nesugalvosi, o ypač naujokams.

Supranti, kad tie naujokai, nesupranta net, kur atvykti, ar vps kad ta atranka pvz vyksta, jie tsg nesigaudo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Lukas_Klebonckis said:

Supranti, kad tie naujokai, nesupranta net, kur atvykti, ar vps kad ta atranka pvz vyktu, jei tsg nesigaudo..

Tai padaryti nuo 5'000xp, kad galėtų įsidarbinti, nes manau jau su tiek xp tikrai apsipratę serveryje, jau žino tokias komandas kaip /gps, /darbai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Ponas_Extazy rašė:

Tai padaryti nuo 5'000xp, kad galėtų įsidarbinti, nes manau jau su tiek xp tikrai apsipratę serveryje, jau žino tokias komandas kaip /gps, /darbai.

Isitikines? Galiu ne viena ir ne du parodyt kurie su 500k xp ir daugiau sedi ir niekur nesigaudo lavonai. 10meciu susirinke kurie nk apart saves nemato

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Edas_Green said:

Isitikines? Galiu ne viena ir ne du parodyt kurie su 500k xp ir daugiau sedi ir niekur nesigaudo lavonai. 10meciu susirinke kurie nk apart saves nemato

Tai niekas nešneka apie tokius, čia yra "atraufavę" žmones, jeigu jau taip nesigaudo. Tikrai daugiau % naujokų gaudosi serveryje, taip, pasitaiko tokių kaip tu sakai, bet daugiau mano manymu yra "susigaudančių", o ne "bukų".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...