Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Zydriux_Elegy

[NAUJOKAMS] Narkotikų vartojimas

Rekomenduoti pranešimai

Taigi pastebėjau jog labai daug žaidėjų nemoka vartoti narkotikų, nusprendžiau  aprašyti jums mini pamokėlę. Vartoti narkotikus galima su komanda /vartoti , narkotikų galima nusipirkti tik iš narkotikų prekeivių.

 

Cigariukas nusiima paspaudus mygtuką ENTER, jo rukyti nereikia.

Kokaino vartoti iš savo praktikos išvis nepatariu, žinoma jis jums atstatys visas gyvybes bei šarvus, tačiau tai truks tik vieną minutę, po jos jus ir naujokas su vip ginklais nušautu, nes liks tik 10 gyvybių.

 

Žolę vartoti galima kiek norite kartų iš eilės, vartojant vien žolę jus niekuomet neperdozuosit, žinoma jei nemaišysite kitų narkotikų. Pvz. Heroinas žolė žolė ir jūs jau perdozavote, tačiau jei vartosite žolė žolė heroinas jūs liksit gyvas.

 

Heroiną galima vartoti du kartus iš eilės tačiau privalot palaukti kol dings užrašas OH YEE.

Taigi atvartoti yra tikrai nesunku, per pora dienų tikrai pagausite kaip viskas vyksta ir vartosite puikiai. :)

Taigi tarkime turite 10hp. Atvartoti reiktų: žolė, žolė, žolė, heroinas, kai vaizdas tampa ružavas parašom /giedra laukiam kol dings užrašas OH YEE, po jo vėl vartojam heroiną, rašom /giedra, po užrašo OH YEE paskutinį kart pavartojam žoles ir štai jūs su pilnom gyvybėm. :)

Yra ir kitas budas, tačiau jis tikrai nėra toks efektyvus mano nuomone.

 

Žolė, heroinas, po užrašo OH YEE vėl heroinas, po užrašo OH YEE tris kart žolės. Tačiau pagalvokit patys, kol jums suveiks pirmasis heroinas jūs turėsit mažai gyvybių, didelė tikimybe būti nušautam, manau mano pirmasis variantas geresnis, tačiau jūsų pasirinkimas.

 

Jei patiko dėk +REP :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Su žole kažkaip jei iškart itrauksi 2 ar daugiau gali perdozot bet jei padarysi pora sekundžiu tarpą tada neperdozosi.

Aš tai dažniausiai 1 žoles 1 hero traukiu ir gerai yra. Ir kai baigias oh yeah užrašas vėl galima kartot, arba kai tik suveikia heroinas iškart heroina, žole traukt kai baigiasi oh yeah, kitaip perdozosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...