Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benji_Pijuss

Valiutos loterija

Rekomenduoti pranešimai

Valiutos loterija

 

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Titanz_Joker

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Nesu per visą savo buvimo šiame projekte laikotarpį turėjęs valiutos. Laimėjęs valiutą galėčiau prisidėti prie adminų comunity ir padėti serverio tvarkai.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 150-200.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime -  Dzo_Dyler

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos -  iš esmės kelčiau verslą, o uždirbtus pinigus dalinu naujokams kurie prašo finansinės pagalbos, jei užteks paimsiu ir adminą, kad galėčiau efektyviau padėti jiems, nes dabar aš žinau, kaip sunku prisikviesti pagalbos įvairiais klausimais, noriu savo admin aktyvumu pažadinti dabar "užmigusius" adminus.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - apie 200 min.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Mazvydas_Nesakysiu

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - prasitesciau versla arba noreciau nusipirkti admin ir padeti serverio zaidejams

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) -450-500min

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime -  Acme_Wade
2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - iš esmės man valiutos nereikia, jei būsių išrinktas laimėtoju, surengsiu eventą ir laimėtojui įteiksiu prizą. (pažadu tai nebus žaidėjas turintys daugiau nei 400k bendro xp, užteks jau senbuviam viešpatauti, duokit ir naujokam pajausti ką reiškia būti šio serverio dalimi, ką reiškia turėti adminą ar verslą, galų gale nusipirkti vipą, nes kol kas jie tik egzistuoja.)

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - aktyvus esu tik webe, žaidime prisijungiu karts nuo karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Frozen_Inferno

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Kadangi greitu metu galėsiu vesti kariuomenėje treniruotes, tai man reikia didesnio verslo, kad jiems galėčiau padalinti didesnias premijas, todėl man reikia didesnio verslo.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 300-400min

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Arnas_Anatomys

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Baigėsi adminas, o kadangi esu direktorius, jis tikrai labai praverčia.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 300min.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime -  Max_Skill

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Visu pirma - esu teisesaugos narys, noreciau padeti kolego kaip papraso heal`o, taip pat kitiems teisesaugoms sriciams, antra - paimciau 24 valiutos jeigu laimeciau pirma vieta, visada padeciau naujokams, bei sarg.lt zaidejams su heal, su degalais bei suteikciau kita pagalba, pvz jeigu nedirba mechanikai, reikalinga admino pagalba, visada padeciau su degalais, adminas cia toks dalykas, kuris turi padedi visiems, as stengsios atkreipti demesi visiems sarg.lt nariams, kadangi esu teisesaugos narys, gaudyciau nusikaltelius, jeigu jie darytu tycini relog, baninciau, kad butu sazininga, su admin darysiu tvarka serveryje, gaudyciau nelegalus, baninciau zmones kurie apgauna naujokus, bei kitus zaidejus, palaikyti tvarka /vip chate, kad reporteriai turetu daugiau iskvietimu, bei darbo, kad nerasytu visokie ''8k tpvip'' ir t.t, filmuociau cheaterius, bei baninciau juos, kad serveryje visi butu vienodi, nerasysiu kaip visi '' noriu padidinti versla, pratesti admin, pakelti versla'', tesiog parasiau visa tiesa ka noreciau su admin padaryti, nors ir jeigu neuzimsiu pirmos vietos, vistiek jeigu gauciau valiutos, paimciau admin ir visada padeciau zmonems kuriems reikalinga admin pagalba.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) -  300-600 min

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...