Eiti į turinį
Vasia_Carter

Direktorių papeikimai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? :Mark_Cool
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Amadejus_Amd
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? :Free nalogas
4. Nuotraukos ar vaizdo įrašai įrodantys, kad jis kaltas? :

Spoileris

unewHcb.png

• Už 2
  • Prieš 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 1 minutę, Mark_Cool rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? :Mark_Cool
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Amadejus_Amd
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? :Free nalogas
4. Nuotraukos ar vaizdo įrašai įrodantys, kad jis kaltas? :

Slėpti turinį

unewHcb.png

nebejuokink nu

• Patinka 2
  • Haha 8
  • Už 3
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? : Edvinas_Barise
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Karka_Sane
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? : Čytinimas su kita paskyra, bumeris tegul sutikrina samp id ir IP adresa.
4. Nuotraukos ar vaizdo įrašai įrodantys, kad jis kaltas? :

• Haha 5
  • Už 3
  • Prieš 19

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)
prieš 41 minutes(-ių), Edvinas_Barise rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? : Edvinas_Barise
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Karka_Sane
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? : Čytinimas su kita paskyra, bumeris tegul sutikrina samp id ir IP adresa.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD TIKRINKIT KA NORIT NET NEKARIAVAU ŠIANDIEN

P.S GERA PRAKAITOFKE ĮKIRTĘS PENKIOLIKINI XDDDDDDDDDD

Ka tu ten vapšie gambino bazarini drk vos išlaikei 8 dienas ar kiek ten.

Redaguota , redagavo Karka_Sane
  • Patinka 4
  • Haha 21
  • Už 8
  • Prieš 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? : Don_Marius, keliu už draugą @Armis_Inverson, kuris ir liko apgautas. Tekstas parašytas Armino žodžiais.
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Aivarux_Joint
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? :  Žaidėjų apgaudinėjimas esant direktoriumi. Taigi šiandien naktį žaidžiau su reporterių direktorium Aivarux_Joint po 500mln viskas gerai buvo kol žmogus laiminėjo mano pinigus. Taigi po to man kelis kartus pavyko atsilošti savo pinigus, bet dar kartą ėjome ir klausė kodėl marinuoju žuvį kitaip sakant neištraukiu ir parašiau kad laukiu kol ištrauksi. Taigi direktorius po šitų mano žodžių atsijungė iš žaidimo savo noru nes nebuvo jokio kad rodytų esc. Nes kaip žaidėjas gauna DDOS ataką iškarto žaidėjas neatsijungia ir parodo kad jis išeina į esc o po kokia 10-15s tik atsijungia arba kaip gauna crash. Poto atbėgo Mantas_Trolis ir sako kad jis gauna DDOS ataką, nes ir iš teamspeek‘o dingo. Bet buvo tik imitacija dėl to kad negražinti man pinigų, nes teamspeek‘e sėdėjo jau 32min. Ir pamatęs kad nieko nebus jis po tam tikro laiko (~40min) direktorius vėl prisijungia prašiau kad gražintų pinigus arba permesti per naują ir po ~10min įkalbinėjimo kad galim permesti per naują jis sutiko. Mes permetėme ir vėl laimėjau aš ištraukęs didesnę žuvį. Nes atsijungimas savo noru skaitosi kaip laimėjimas. Bet po antro mano laimėjimo jis po to jau pradėjo mane ignoruoti ir vis tiek nebegražino pinigų. Tai nesulaukęs kad būtų bent gražinti mano 500mln pinigų arba laimėtas 1b išėjau off nes reikėjo vykti į darbą. Grįžęs iš darbo nusprendžiau tikrai nenuleisti rankų ir palikti ramybėje šitą direktorių kad scamintų kitus žaidėjus. Buvo nufilmuotas video, bet žaidėjui buvo pagrasinta kad jeigu nusiūs arba parašys Joint‘ui papeikimą ir numestų video jis gaus DDOS ataką iš jo arba jo draugelių. Todėl video negavau bet tokių įrodymų turėtų pakakti nes ta matosi nuotraukose kaip sutinka.

Keliu papeikimą per draugo acc nes per mano neleidžia.
4. Nuotraukos ar vaizdo įrašai įrodantys, kad jis kaltas? : https://imgur.com/a/3FjebSG 

• Patinka 5
  • Ačiū 5
  • Haha 12
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1
  • Už 18
  • Prieš 13

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Don_Marius rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? : Don_Marius, keliu už draugą @Armis_Inverson, kuris ir liko apgautas. Tekstas parašytas Armino žodžiais.
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Aivarux_Joint
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? :  Žaidėjų apgaudinėjimas esant direktoriumi. Taigi šiandien naktį žaidžiau su reporterių direktorium Aivarux_Joint po 500mln viskas gerai buvo kol žmogus laiminėjo mano pinigus. Taigi po to man kelis kartus pavyko atsilošti savo pinigus, bet dar kartą ėjome ir klausė kodėl marinuoju žuvį kitaip sakant neištraukiu ir parašiau kad laukiu kol ištrauksi. Taigi direktorius po šitų mano žodžių atsijungė iš žaidimo savo noru nes nebuvo jokio kad rodytų esc. Nes kaip žaidėjas gauna DDOS ataką iškarto žaidėjas neatsijungia ir parodo kad jis išeina į esc o po kokia 10-15s tik atsijungia arba kaip gauna crash. Poto atbėgo Mantas_Trolis ir sako kad jis gauna DDOS ataką, nes ir iš teamspeek‘o dingo. Bet buvo tik imitacija dėl to kad negražinti man pinigų, nes teamspeek‘e sėdėjo jau 32min. Ir pamatęs kad nieko nebus jis po tam tikro laiko (~40min) direktorius vėl prisijungia prašiau kad gražintų pinigus arba permesti per naują ir po ~10min įkalbinėjimo kad galim permesti per naują jis sutiko. Mes permetėme ir vėl laimėjau aš ištraukęs didesnę žuvį. Nes atsijungimas savo noru skaitosi kaip laimėjimas. Bet po antro mano laimėjimo jis po to jau pradėjo mane ignoruoti ir vis tiek nebegražino pinigų. Tai nesulaukęs kad būtų bent gražinti mano 500mln pinigų arba laimėtas 1b išėjau off nes reikėjo vykti į darbą. Grįžęs iš darbo nusprendžiau tikrai nenuleisti rankų ir palikti ramybėje šitą direktorių kad scamintų kitus žaidėjus. Buvo nufilmuotas video, bet žaidėjui buvo pagrasinta kad jeigu nusiūs arba parašys Joint‘ui papeikimą ir numestų video jis gaus DDOS ataką iš jo arba jo draugelių. Todėl video negavau bet tokių įrodymų turėtų pakakti nes ta matosi nuotraukose kaip sutinka.

Keliu papeikimą per draugo acc nes per mano neleidžia.
4. Nuotraukos ar vaizdo įrašai įrodantys, kad jis kaltas? : https://imgur.com/a/3FjebSG 

Labas, nežinau nežinau.. ką kalbi ir kaip kalbi.. Taigi pradėsiu nuo to kad sakai kažkas DDOS tave, kažkas tave apgavo. Bet palauk, sakai turi vaizdo įrašą, ko neįmetei, reiškias neturi, ir bandai kažką prigauti. Toliau sakai rašai per draugo acc, kodėl ne per savo, kodėl nuotraukose nematyti manęs kad metu rybą?
Toliau, imeti nuotraukas kai TS sėdžiu, kaip čia suprasti ? :D Čia dėl to kad tą valandą buvau nudosintas ~ 30 minučių, ir rodai TemSpeak, buvau perkrovęs kompiuterį, buvau perkrovęs internetą, ir man nei pusę puslapių neveikė, nei SAMP. TeamSpeak galėjau sedėti. Nes ten kažkas iš užsienio , nu vienu žodžiu nežinau. Na ir kas dar, aš net nematau kad mes mestume kažką, manau įrodymų trūkumas tikrai yra, nes be vaizdo įrašo aš net pats negaliu pažiūrėti kaip kas buvo iš tikrųjų, kai puse laiko net nesupratau kas vyksta, iš kur tie pinigai, kas kaip, jeigu aš buvau be interneto kaip ir minėjau apie ~ 30 minučių. Tai nežinau, neturiu daugiau ką pasakyti, nelabai suprantu tavo nuotraukų kai jos puse teksto rusiškos, prie ko ten ta nuotrauka TeamSpeak, prie ko ten kiti žaidėjai, o ne aš filmuotas. Nieko nesupratau, nepyk. Ate.

P.S dadedu, nei /timestamp net nerodai, tai iš kur ką žinoti visiems žmonėms?

Redaguota , redagavo Aivarux_Joint
  • Patinka 4
  • Haha 6
  • Už 4
  • Prieš 14

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-ių), Aivarux_Joint rašė:

Labas, nežinau nežinau.. ką kalbi ir kaip kalbi.. Taigi pradėsiu nuo to kad sakai kažkas DDOS tave, kažkas tave apgavo. Bet palauk, sakai turi vaizdo įrašą, ko neįmetei, reiškias neturi, ir bandai kažką prigauti. Toliau sakai rašai per draugo acc, kodėl ne per savo, kodėl nuotraukose nematyti manęs kad metu rybą?
Toliau, imeti nuotraukas kai TS sėdžiu, kaip čia suprasti ? :D Čia dėl to kad tą valandą buvau nudosintas ~ 30 minučių, ir rodai TemSpeak, buvau perkrovęs kompiuterį, buvau perkrovęs internetą, ir man nei pusę puslapių neveikė, nei SAMP. TeamSpeak galėjau sedėti. Nes ten kažkas iš užsienio , nu vienu žodžiu nežinau. Na ir kas dar, aš net nematau kad mes mestume kažką, manau įrodymų trūkumas tikrai yra, nes be vaizdo įrašo aš net pats negaliu pažiūrėti kaip kas buvo iš tikrųjų, kai puse laiko net nesupratau kas vyksta, iš kur tie pinigai, kas kaip, jeigu aš buvau be interneto kaip ir minėjau apie ~ 30 minučių. Tai nežinau, neturiu daugiau ką pasakyti, nelabai suprantu tavo nuotraukų kai jos puse teksto rusiškos, prie ko ten ta nuotrauka TeamSpeak, prie ko ten kiti žaidėjai, o ne aš filmuotas. Nieko nesupratau, nepyk. Ate.

P.S dadedu, nei /timestamp net nerodai, tai iš kur ką žinoti visiems žmonėms?

Invalidas, žmogui tas vaizdo įrašas gal išsitryne ar dar kažkas, viskas nuotraukose aiškiai matos ką tu čia dar ganai ryžike. Va kodėl nukentėjes nepildo per savo paskyra

https://sarg.lt/index.php?/profile/110161-armis_inverson/ neturi 100 pranešimų, ir vien čia prisigauni, kad tolimesnis tavo rašinys yra paremtas Lietuvių liaudies pasakom. Sakai nėra video, nepakaks įrodymu :D , taigi bumeris gali sutikrint tus logus tą laika ir pažiūrėt ar tu metei ar ne, čia ir durniui aišku, kad dėjai bombu ir viskas, matai naujokas galvoji išsimazinsi, bet nepaeis. Tu gauni toki rimtą galim sakyt papeikimą, ir sukūriai gera pasaka, tik be laimingos pabaigos :) , tu pasąmonei žinojai, kad gausi papeikimą už toki poelgi, tai kodėl iš tavo puses nėra jokių įrodymu kaip neva tave ddosina, neveikia internetines svetaines ar dar kažkas. Nesupratau iš kur tie pinigai :DD nuotraukos aiškiai matos kaip mėtet ryba po 500m ir tu ganai, kad nežinai iškur pas tave jie atsirado.. :D , žaidėjas gal tiesiog nesidare pastoviai įrodymu, nes mate kad viskas sklandžiai klostos. Čia jau ne tau tas nuotraukas suprast, o.dpkt. Sako nėra /timestamp :DD tu klausyk nebesimėtik čia kiekvienas žaidėjas idviduoliai ar nori /timestamp naudot ar ne , gal nežinai ar kas tai viršuj virš turimų GYVYBIU rodo laika. Vienu žodžiu, @Admin_Bumeris būtinai logus sutikrink šito buvusiu direktoriaus. Viso gero :)

• Patinka 8
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1
  • Už 14
  • Prieš 7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Papeikimo anketos pavyzdys:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? : gangsteris_Vaikas
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Erikas_Talant
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? : Darbuotoju neprieziura, darbuotojai skraido su sobais ant stogo su masina

Spoileris

Redaguota , redagavo Gangsteris_Vaikas
  • Haha 1
  • Sutrikęs 5
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-ių), Gangsteris_Vaikas rašė:

3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? : Darbuotoju neprieziura, darbuotojai skraido su sobais ant stogo su masina

Slėpti turinį

ant tiek lengvai puciam, kad net heizuha žiovauja nu susimastykit susimastykit bernai

Redaguota , redagavo Frozen_Inferno
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 6
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 minutes(-ių), Gangsteris_Vaikas rašė:

Slėpti turinį

Neverskit jūs to drk, normalus yra, kad Amd Gangeriai ten cheatina gi poxui, vasia išmazins. 

• Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.