Eiti į turinį
Doviuxas_Cool

Narkotikai , kodėl žmonės juos vartoja? Kokios galimos pasekmės

Rekomenduoti pranešimai

Atsirado laisvo laiko, žaidime jau darosi neįdomu , todėl nusprendžiau užsukti į forumą ir sukelti diskusiją , labai norėčiau , kad susidarytų 2 pusės manau, turėtų būti įdomu:). Taigi kaip supratot iš temos pavadinimo bandysim diskutuoti apie narkotikus, jų žalą mums ir kokia iš to nauda . Manau pats populiariausias narkotikas koks yra paplitęs tarp jaunimo - kanapės("DŪMAI"). Galite išreikšti savo nuomonės laisvai , nebandau ieškoti priešų tiesiog noriu padiskutuoti apie narkotikus. Esu priešiškas narkotikams , kiek kalbėjau su žmonėmis, kurie vartoja narkotikus, jie net nenori pasakyti tikrosios tiesos , užklausęs jų , kodėl rūkai žolę , jie atsakydavo , nes ji naikina vėžines ląsteles. Jie turbūt patys nežino kodėl tai daro :D . Na taip suprantu ji tave išlaisvina, jausmas tikrai yra malonus , bet kokios to pasekmės? Niekada nepraleidžiu straipsnių kur kalbama apie žolę , įdomiausia dalis yra komentarai. Daugybė žmonių rašo , kad būtent žolė nesuteikia tau priklausomybės. Taip, jie turbūt paskaitė kažkokį straipsnį iš svetainės rastamanai.lt , nors nesvarbu , kad straipsnį parašė toks pat narkomanas kaip ir jis :D . Žolė nesuteikia priklausomybės , šiek tiek tiesos yra , tai priklauso nuo genetikos ar tu esi linkęs į priklausomybę ar ne, bet ne visada viskas priklauso nuo genetikos. Žolė tai tik kelio pradžia. Taip pat labai yra įdomu kai lygina cigaretes su žole , o dar įdomiau kai paskaitai komentarus . Jie teigia , kad žolė nedaro jokios žalos plaučiams , sutinku žala cigarečių yra kur kas didesnė , bet jeigu mes kalbėsim apie pasekmes? Parūkęs žolės gali sėsti už vairo? Galiu pateikti milijoną pavyzdžiu. Tai va ties čia ir sustosiu, laukiu Jūsų nuomonių.

@Lukas

                                                                                                                                                                                                                                     

Redaguota , redagavo Doviuxas_Cool
  • Už 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Armoro_Penetracija said:

jo, ten šiaip būna, kad neveikia, nes elektros nėra ar panašiai, bet nežinau ką tau čia daryt tokiu atveju

Taip ratai , gaidys yra šūdas , turbūt dėl to , kad prieš tai vandens neišgeri , bet tai priklauso nuo žydėjimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip realiai esu žolės mėgėjas. Nesakau,kad rūkau kasdien, bet sykiais parūkau. Buvo laikotarpis kai beveik mėnesį  kasdien po 2-3 kasekus, tai po to toks kosmosas... savaitės prireikė,kad atsičiuhint normaliai :D Nes atrodė ,kad net nerūkęs ,bet jausmas tai tarsi apsipūtęs būčiau :D

O šiaip, realiai anksčiau gerdavau alkoholio daug. 2-3 metus plotai, tūsai ir t.t. , nu alkoholis liejosi laisvai , o kai pradėjau rūkyti žolę tai su laiku atsiribojau nuo to alkoholio. Nesakau,kad esu abstinentas, nes sykiais išgeriu alaus kokio, bet stipriųjų negeriu jau beveik metai laiko. Paskutinį kart stipriųjų gėrimų išgėriau per savo 18bday. Ir tai ten bare pora shotų :D 

Neskatinu nieko rūkyti žolės, bet kaip ir sakiau, ji man labiau patinka, nepriklausomai nuo to ką didžioji visuomenės dalis mano apie ją.

Taip ji turi  begalę pliusų , bet ir turi begalę minusų tačiau šiais laikais praktiškai viskas kenkia tai tereik atsirinkti mažiau kenksmingą dalyką ir viskas.

#Peace

Redaguota , redagavo John_Kerey
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

7 minutes ago, Eimintas_Demonas said:

Doviuxai, tu tikrai nemegejas, bet va zaidimas viska pasako narkotiku prekeivis ir nemegejas keista :D

Nelygink žaidimo ir realybės , skiriasi kaip vanduo ir žemė

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Va dėl ko iš NP išėjai. Aš tai labiau prie paprastų cigarečių linkęs ir viskas. Nieko prieš esu ta žolę, bet jeigu tu ten jau viską pardavinėji, kad žolės gautum tada jau nekažką..

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

15 minutes ago, John_Kerey said:

Šiaip realiai esu žolės mėgėjas. Nesakau,kad rūkau kasdien, bet sykiais parūkau. Buvo laikotarpis kai beveik mėnesį  kasdien po 2-3 kasekus, tai po to toks kosmosas... savaitės prireikė,kad atsičiuhint normaliai :D Nes atrodė ,kad net nerūkęs ,bet jausmas tai tarsi apsipūtęs būčiau :D

O šiaip, realiai anksčiau gerdavau alkoholio daug. 2-3 metus plotai, tūsai ir t.t. , nu alkoholis liejosi laisvai , o kai pradėjau rūkyti žolę tai su laiku atsiribojau nuo to alkoholio. Nesakau,kad esu abstinentas, nes sykiais išgeriu alaus kokio, bet stipriųjų negeriu jau beveik metai laiko. Paskutinį kart stipriųjų gėrimų išgėriau per savo 18bday. Ir tai ten bare pora shotų :D 

Neskatinu nieko rūkyti žolės, bet kaip ir sakiau, ji man labiau patinka, nepriklausomai nuo to ką didžioji visuomenės dalis mano apie ją.

Taip ji turi  begalę pliusų , bet ir turi begalę minusų tačiau šiais laikais praktiškai viskas kenkia tai tereik atsirinkti mažiau kenksmingą dalyką ir viskas.

#Peace

Aš manau žolė tau buvo tarsi pakaitalas jei tu tikrai turėjai tą priklausomybę.

Gerai būtų jeigu mes galėtumėme nuo visko taip atsiriboti :D. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...