Eiti į turinį
Doviuxas_Cool

Narkotikai , kodėl žmonės juos vartoja? Kokios galimos pasekmės

Rekomenduoti pranešimai

Asmeniškai esu prieš žolę. Labai įdomus argumentas, tų kurie rūko žolę, yra: "žolę padeda kovoje su vėžiu. Gal ir padeda, bet tai reiškia, kad žolę turėtų rūkyti tie kurie serga vėžiu, ar ne? Tas pats ir su alkoholiu (labiau tai liečia degtinę). Spiritas yra naudojamas plačiai medicinoje, daugumos vaistų gamyboje, ar paprastai dezinfekcijai, bet sveikesnis tikrai nepasidarysi jeigu tiesiog ją gersi. Čia yra 2 didžiausi geriančių ir rūkančių žolę argumentai

Redaguota , redagavo Karce_Sony
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 hours ago, Karce_Sony said:

Asmeniškai esu prieš žolę. Labai įdomus argumentas, tų kurie rūko žolę, yra: "žolę padeda kovoje su vėžiu. Gal ir padeda, bet tai reiškia, kad žolę turėtų rūkyti tie kurie serga vėžiu, ar ne? Tas pats ir su alkoholiu (labiau tai liečia degtinę). Spiritas yra naudojamas plačiai medicinoje, daugumos vaistų gamyboje, ar paprastai dezinfekcijai, bet sveikesnis tikrai nepasidarysi jeigu tiesiog ją gersi. Čia yra 2 didžiausi geriančių ir rūkančių žolę argumentai

Anksčiau žolė buvo ir naudojama depresijos antpludžiui numalšinti , šiaip degtinė gerai dezinfikuoja žaizdas ir šiaip kartais ji yra pakeičiama į tepalą . Jie visada turės argumentų svaigalams , bet retas , kuris pripažins tiesą :D

Redaguota , redagavo Doviuxas_Cool
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

18 minutes ago, Martin_Verone said:

Tu man paaiškink kas gali būti blogiau kai smegeninės ląstelės yra naikinamos ? Kaip ir sakiau yra susidariusios dvi puses , esu skaites apie naudą , bet žalą gerokai pranoksta žolės privalumus. Štai paskaityk ir tu ;)

https://www.quora.com/What-are-the-disadvantages-of-smoking-weed

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 34 minutes(-ių), Doviuxas_Cool rašė:

Aš manau žolė tau buvo tarsi pakaitalas jei tu tikrai turėjai tą priklausomybę.

Gerai būtų jeigu mes galėtumėme nuo visko taip atsiriboti :D. 

Neturėjau priklausomybės. Organizmas sunkiai priimdavo visad tą alkoholį. Pykindavo nuo vienos stopkės dažniausiai :D

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...