Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Evaldas_Eval

Zydrux_Elegy

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Evaldas_Eval
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Zydrux_Elegy
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Apgavo. Tarėmės keistis mašinomis, aš jo nupirkau, o kai jam reikėjo pirkti mano, dingo. Netyčia pasiūliau už 20m, o jis pagalvojo, kad norėjau jį apgaut. Vėliau siūliau už 4m nepirko. Norėčiau, kad būtų nubaustas.
  • Įrodymai:
    Spoileris

     

  • /info lentelė:
    Spoileris

     

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Evaldas_Eval rašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Evaldas_Eval
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Zydrux_Elegy
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Apgavo. Tarėmės keistis mašinomis, aš jo nupirkau, o kai jam reikėjo pirkti mano, dingo. Netyčia pasiūliau už 20m, o jis pagalvojo, kad norėjau jį apgaut. Vėliau siūliau už 4m nepirko. Norėčiau, kad būtų nubaustas.
  • Įrodymai:
      Slėpti turinį

     

  • /info lentelė:
      Slėpti turinį

     

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Spoileris

4867628eb490166cee050922385b1a57697.png

Kaip tai susiję su teisėsaugos skundu?  Nepadariau nei vieno pažeidimo darbo/nedarbo metu buvau be darbinio skin, beto pats sakei parduodi už 4m bet tau tikriausiai netyčia pasirašė tie 20m ane? + pravardžiavai mane per /vip chatą ir supykai kad nepirkau iš tavęs tos mašinos :) beto man nereikia mašinos su narkais,nes teisėsauga negali jų turėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Zydriux_Elegy rašė:
  Parodyti paslėptą turinį

4867628eb490166cee050922385b1a57697.png

Kaip tai susiję su teisėsaugos skundu?  Nepadariau nei vieno pažeidimo darbo/nedarbo metu buvau be darbinio skin, beto pats sakei parduodi už 4m bet tau tikriausiai netyčia pasirašė tie 20m ane? + pravardžiavai mane per /vip chatą ir supykai kad nepirkau iš tavęs tos mašinos :) beto man nereikia mašinos su narkais,nes teisėsauga negali jų turėti :)

Tai susiję, nes teisėsaugininkas apgaudinėja žmones ;) Taip, ir pasiūliau tau už 4m, o tai kodėl tu man mašiną pardavei su narkais? :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Evaldas_Eval rašė:

Tai susiję, nes teisėsaugininkas apgaudinėja žmones ;) Taip, ir pasiūliau tau už 4m, o tai kodėl tu man mašiną pardavei su narkais? :)

 

Aš apgaudinėju ar tu? siulydamas net ne tokia kainą kokia turėtum siulyti? Beto tu į /vip chatą mane pravardžiavai ir tu dar nori kad aš pirkčiau pasakyk kurioj vietoj apgavau?  ir jeigu ale paiimsiu tavo mašiną tu man nerašysi ppk,įdomus pilietis tu man :) dar pravardžiuojies

Spoileris

45ec9fece5da461a0c9b5c7bb7a65792240.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Zydriux_Elegy rašė:

Aš apgaudinėju ar tu? siulydamas net ne tokia kainą kokia turėtum siulyti? Beto tu į /vip chatą mane pravardžiavai ir tu dar nori kad aš pirkčiau pasakyk kurioj vietoj apgavau?  ir jeigu ale paiimsiu tavo mašiną tu man nerašysi ppk,įdomus pilietis tu man :) dar pravardžiuojies

  Parodyti paslėptą turinį

45ec9fece5da461a0c9b5c7bb7a65792240.png

 

Taip, tu, nes aš tavo mašiną nupirkau, o tu mano ne. :) Kai siūliau už 4m nesutikai :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Evaldas_Eval rašė:

Taip, tu, nes aš tavo mašiną nupirkau, o tu mano ne. :) Kai siūliau už 4m nesutikai :)

 

Spoileris

4867628eb490166cee050922385b1a57254.png

Čia tau už 4m?? siulyta ?? tu man gali įrodymus kad siulei už 4m?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Zydriux_Elegy rašė:
  Parodyti paslėptą turinį

4867628eb490166cee050922385b1a57254.png

Čia tau už 4m?? siulyta ?? tu man gali įrodymus kad siulei už 4m?

Taigi vėliau pasiūliau už 4m. Nu koks skirtumas, visvien apgavai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Evaldas_Eval rašė:

Taigi vėliau pasiūliau už 4m. Nu koks skirtumas, visvien apgavai.

Kaip tai koks skirtumas,tu mane kaltindamas visada turi turėti įrodymus,kaip aš tave apgavau? Jeigu nepirkau tai nepirkau nes pamačiau kad nori apgaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Zydriux_Elegy rašė:

Kaip tai koks skirtumas,tu mane kaltindamas visada turi turėti įrodymus,kaip aš tave apgavau? Jeigu nepirkau tai nepirkau nes pamačiau kad nori apgaut

Nu ką tu dabar čia mazinies... Pats pukiai matei, kad vėliau už 4m pasiūliau... Tik savo šikną dabar trauki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Evaldas_Eval rašė:

Nu ką tu dabar čia mazinies... Pats pukiai matei, kad vėliau už 4m pasiūliau... Tik savo šikną dabar trauki.

Ne,kaip tik atvirkščiai tai tu čia trauki nes nepateiki įrodymų,tu man poto jau nebesiulei nes aš buvau toli nuo tavęs.Tu pats man paaiškink išpradžių iškolioji mane o poto bandai man siūlyt tą mašiną ane? Kas būtų jeigu aš nebūčiau pamatęs kainos ir iškart sutikęs?? būčiau padaręs klaidą nes tie 20m būtų pas tave ir tu jų net nebūtum gražinęs,ir net gali nesimazint kad būtum gražinęs ir t.t būtum pabėgęs nuo manęs įmetes į priešus ir vsio,o kad tu pinigų neturi ir bandai čia kažką įrodyt vien tik dėl to kad negavai kelių milijonų tai net nežinau, tu man įrodymus pateik kad siulei už 4m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...