Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kaire_Koja

Trepsis_Samp

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kaire_Koja
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Trepsis_Samp
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): IP loggerio įkišimas į ĄŽ, DDoS atakos. (Užmutinau jį žaidime, nusprendė vyrukas pakerštauti.)
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Adminas 
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    1) IP logger. Viską parodysiu video. Žaidėjas neva atsiuntė man kažkokią nuotrauką, tačiau paspaudus ant nuorodos atsidaro visiškai kita nuoroda. @Joes_Dream kurė temą apie IP loggerius, paklauskit jo, patikslins, kad tai yra būtent jis. (SS kurį atsiuntė, visiškai nesusijęs su manimi) :) Jei manote, kad video suklastotas, kažkuriam iš moderatorių galiu duoti prisijungti prie paskyros, patikrinsite. 
 


matosi, kad atsidaro kažkokia FUGLEKOS svetainė... einam į google, suvedame fuglekos ir ką gauname ? 
8e0b91a7e90cd32ffceb0ec2bf245313.png

2) DDOS atakos. Gavęs IP tiesiog mane nuDDoSino. Pajutęs lagus žaidime, pradėjau save filmuoti. (3 valandos nakties, užmutini žmogu, atsiunčia IP loggerį, sėdi be neto) Sutapimas ? nemanau. 

 

 

 

Įrodymas, kad buvau jį užmutinęs ir turėjo už ką kerštaut, bei jo /info lentelė: (Atsiuntė @Lukas_Spenseris, nes į žaidimą patekt kol kas negaliu...) 

 

b2ebe90388ac2dbf49fe1bfed8a7e157459.png 

Vėliau žaidime padarė /pzu, parašė žinutę ir iškarto vėl nulūžau.. 

 


Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne. 

PILDAU: IP LOGGERĮ IRGI TURBŪT SPENSERIS ĮMETĖ ? 
PILDAU: Kai antrą kartą nulūžau, pasijungiau mob. duomenis (modai mato mano IP, pamatys, kad čia kitoks), dėl to ir prisijungiau, nelogiška ? 

 

NbgoSOi.png 


.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...