Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Carlos_Drugs

Carlos_Drugs

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Karolis.
  • Pravardė? Na neturiu as pravardziu bet dazniausiai mane vadina Narkomanu :D 
  • Amžius? 19
  • Zodiako ženklas? Skorpijonas
  • Kur gyveni? Airija gimes Klaipedoje.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiosiu Auto mechaniku kadangi lankisiu kursus, o Lankau tai tik mma.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Lasvalaikiu dazniausiai bunu su broliu vakarop surukom po kibira ar du kaip kada nes gert nelabai megstam nes kai isgerem buna visokiu nesamoniu veliau ;D
  • Kiek laiko žaidi serveryje? As naujokas emigravau is vieno projekto kur zaidziau 3 metus emigravau todel kad nepatiko savininkas bei tapati rutina kekviena karta.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? kokius 8metus
  • Kokius filmus mėgsti? Komedia,Veiksmo,Siaubo dazniausiai tai ziuriu serijalus.
  • Kokios muzikos klausai? Rusiskas repas kaip Miagy arba Timuras.
  • Mėgstamiausias sportas? Gym.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Scoot adkins
  • Kas yra tavo autoritetas? Siam projekte tai nera bet kitam kur zaidziau tai Evil_Boys Karolis_Ganjababy Arnoldas_Supermenas Abrikosas_Weed.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes dar neturejau patirties siam serveryje ir taip atsiliepe apie serveri gerais zodziais.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turejau Suni numire tai dabar Katyte turiu :)
  • Turi brolių, seserų? Taip turiu.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Na manau susiras istikima mergina ne kaip dabartine buvo neistikima veliau susirast darba,ir galiausei gaut busta.
  • Kokie tavo privalumai? Mano privalumai tai manau reiktu pamegint neisivelt i mustynes bei kitokius sujudimus patis suprantate apie ka as :D 
  • Kokie tavo trūkumai? Trukumai tai manau nieko man netruksta tik merginos salia :)
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 
  • 8c2d6145bbe35afdac1892d47ed003eb298.jpg

 

 

Biskuti mano informacijos Skype:karolisganja

                                         Snapchatas:karolisop

                                         Facebook: Nezinau Nieko

                                         Instagram:@afterkarol

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...