Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nevermind_Lost

Frozen_Inferno

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Frozen_Inferno
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:Nametag
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Ne
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :Žiureti nuo 0.00 iki 0.31 /info lentele pačiame vaizdo iraše.

 

   Papildau: Nežinau kaip tau bet man labai viskas čia gerai rodo , nerašynėk man nesamonių i žaidima ir nesimazink nes tikrai naudoji nametaga dar parašiau neblogas nametagas ,o tu atrašei beabejo .

Spoileris

879089bb0ce428f926f79cd14f2e524f769.jpg


Aš visai iš kitos puses atvažiavau ir pamciau kad tu stovi jei Kornis prašys video numesiu kad iš kitos puses buvo atvažiuota :))) ir niekaip negalejai manes nukirst nes ziurejai link /tpls o as nuo banko puses atlekiau

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, nežinau ką norėjai su tuo video įrodyti, bet man asmeniškai to video nerodo. Beto kiek pamenu tu mane apšaudiai ir parašiau, kad gali nešaudyti. Manau dėl to ir galvoji, kad aš name tag? Viršui buvau su matuokliu ir kai tu atvažiavai iki tos vietos, tu viršijai greiti ir man chate parašė, taip sužinojau, kad tu ten :) 

 

 

Pildau: Juokini tu mane, parasiau beabejones ir ką tai įrodo? Tu man gali parašyti "tu aimas", o aš atrašysiu jo ir tai reiškia jog tai tiesa? Geriau eik pailsėt nuo sargo.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...