Sveiki atvykę į SARG.lt - Populiariausias SAMP serveris Lietuvoje

Užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, duoti reputaciją kitiems nariams, turėti asmeninių žinučių gaviklį, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Edgaras_Grimali

Darbo palikimo anketą

33 pranešimai(-ų) šioje temoje
Norint matyti praturtintą tekstą, reikia sutikti su slapukų politika

Atėjo tas metas, kai tenka palikti darbą ? Tuomet pildyk anketą čia !

Anketa

1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ?
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ?
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ?
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe?
5. Paminėk darbuotojus, su kuriais tau buvo įdomu dirbti, gali ir aprašyti juos:
4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Anketa

1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ? Timmy_Vendeta
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ? 04.29 iki 06.08
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ? Asmeninės problemos ir pabodo pats darbas. Pasiekiau to ko norėjau įgaliotinio.
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Viskas darbe gerai, patiko darbuotojai, valdžia. 
5. Paminėk darbuotojus, su kuriais tau buvo įdomu dirbti, gali ir aprašyti juos:
@Volkswagen_Passat - Ačiū kad daviai šansą būti įgaliotiniu, kaip pats direktorius nebuvai aktyviausias.
@Edgaras_Grimali - Ačiū kad daviai šansą dirbti ir būti įgaliotiniu su tavim teko daugiau bendrauti negu su Passat'u. Esi draugiškas ir padedantis žmogus.
@Asesu_Laurinuxs - Su tavim irgi daug bendrautavom TS buvai taip pat draugiškas žmogus. Sėkmės siekiant įgaliotinio!
@Aurelija_Rainyte - Esi labai draugiška ir ačiū kad daug vežiodavai sėkmės!
@Mindele_Rider - Kaip įsidarbinau į Taxi tuo metu buvai įgaliotinis esi šaunus ir draugiškas.
@Titas_Soprano - Esi bendraujantis žmogus. Ačiū už duotą galimybę būti kvalifikatoriumi!
@Renis_Auto - Vis dar naujokas, bet mldc.
Kurių kitų nepaminėjau atsiprašau.

10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Sėkmės
PAMINI MANE STAIGIAI ARBA DEDU +REPĄ :))
1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Sekmės seniuk
1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sėkmės bratuha susimatysim dar. :)
1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašyta (redaguota)

Redaguota , redagavo Weed_shitt
-2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašyta (redaguota)

Sveikas Timmy :) Šiandien peržiūrėjau tavo INFO lentele ir pamačiau kad turi bendro 110k xp maždaug iš kurio 100k xp taksi. Visgi mano teorija pasitvirtina,kad naujokai gali atnešti kur kas geresniu rezultatų nei senbuviai. Kai įsidarbinai buvai ramus darbuotojus,kuris atliko savo darbą kruopščiai bei suprato darbo taisyklės bei sistemą pačia. Laiku bėgant kylai karjeros laiptais ir vėliau tapai įgaliotinių. Kalbant apie tavo įgaliotinio pareigas tu buvai ramus bei again darei tai ką privalėjai daryti. Nesigailiu,kad paskyriau tavim įgaliotinių. Išties labai gaila jog palikai mūsų komandą,bet mes tikimės,kad grįši vėl pas mus ir savo patirti perteiksi naujokam taksistam. Ačiū tau ir tariu IKI 

Redaguota , redagavo Edgaras_Grimali
2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Anketa

1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ? Kristupas_Sum
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ? 1savaite.
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ? Na pabodo tas istisinis darbas, ir tai nera daug laiko zaisti vasara.
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Na patiko viskas. Ir nera jokiu sunkumu dirbti.
@Edgaras_Grimali - Na tai tu suteikei sansa pasirodyti sioje nuostabioje firmoje, ir su tavim galima pasneketi linksmai. Sekmes tau laikant direktoriu!
@Renis_Auto - Na ka galiu pasakyti, esi Naujokas ir linksmas zmogus. Suteikei galimibe dirbti A.V pareigose.
@Dwayne_Master - Na linksmas esi, su tavimi nelabai stuariau bet viskas ok.
@Asesu_Laurinuxs - Na linksmas ir draugiskas.
@Freddy_Orton - Draugiskas ir linksmas kompanija palaikantis zmogus esi.
  Nepykite ko nepaminejau Ne visus prisimenu jau. ATEEEEE  
2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Tavo Vardas_Pavardė žaidime ? Dwayne_Master
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ? 8 dienas.
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ? Dėl to, kad Aurelija gavo įgaliotinį, o jeigu Silvestras būtų gavęs 100proc būčiau pasilikęs.
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Nepatiko tie žmonės kurie labai vaidino kažką, o patiko viskas.
5. Paminėk darbuotojus, su kuriais tau buvo įdomu dirbti, gali ir aprašyti juos: Įdomu dirbti tai:
@Ponas_Dominykas Sveikas, labai buvo įdomu su tavimi dirbti. Tikrai esi draugiškas, malonus, paslaugus.
@Freddy_Orton Sveikas, racijoje per dažniausiai nematydavau todėl nieko aprašyt negaliu.
@Edgaras_Grimali Sveikas, kaip manyčiau labai tau patikau, bet viską sugadino naujoji įgaliotinė :\ todėl ir palikau.
@Mikiss_Drifteris Sveikas turbūt apie tave rašysiu ne daug,bet esi tikrai malonus,draugiškas.
@Rokas_Galga Biškį pabuginai :D Sėkmės tau.
Ir kiti kurių nepaminėjau srr. 
Dušman sine 2017.06.03 - 2017.06.11

5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ? Freddy_Orton
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ? 2017.04.29 - 2017.06.12 
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ? Atsibodo ta pati rutina
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Patiko viskas: valdžia, kolegos, taisyklės. Neigiamų dalykų nepamačiau
@Renis_Auto sveikas Reni, sėkmės tau pavaduotojo poste, tikėkimes gausi direktoriaus postą ;)
@Edgaras_Grimali sveikas Edgarai, buvai šaunus direktorius, dėkui, kad suteikei šansą gauti įgaliotinio postą, tikiuosi labai nepavedžiau, sėkmės laikant direktorių
@Ignas_Predator sveikas Ignai, apie tave nieko nelabai galiu pasakyti, tiesiog mldc
@Jovita_Uogytee sveika Jovita, jau nuo pirmų dienų patikai savo aktyvumu, tikiuosi jis nenukris ir taipogi gausi įgaliotinės postą, sėkmės ;)
@Titas_Soprano sveikas Titai, pasirodei labai draugiškas, nepasikėlęs, toks ir toliau būk. Sėkmės dušmaninant
Su kitais nelabai bendravau todėl nesusidariau nuomonių. Sėkmės!
6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Anketa

1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ? Dovydas_Platinum
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ? 1sav. 7dienas
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ? Nusprendziau palikti darba nes jau biski atsibodo ir taip laisvo laiko nera.
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Man tai patiko viskas sitame darbe, kas nepatiko tai viskas normaliai buvo:)
5. Paminėk darbuotojus, su kuriais tau buvo įdomu dirbti, gali ir aprašyti juos: Edgaras_Grimali

0

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Anketa

1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ? Edvardas_Ptk
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ? Apie savaitę.
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ? Nes nebeturiu noro dirbti šiame darbe.
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Patiko viskas.
5. Paminėk darbuotojus, su kuriais tau buvo įdomu dirbti, gali ir aprašyti juos: Nenoriu nei vieno išskirti, todėl visi mldc.
2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ? Lukas_Klebonckis
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ? Apie 2sav man rods.
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ? Įšeinu į kitą darbą, bandysiu siekti kitur kažko.
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Patiko darbuotojai, su kuriais buvo galima pasikalbėti, ar pasijuokti.
@Edgaras_Grimali - Maladiec Direktorius, buvo smagu su juo ir klube padaužyt, ir per TS pasikalbėt, sekmės :)
@Ignas_Predator - Aš nžn kai atėjau tu buvai, įgal. daug nebendravau tik per racija, bet paskui kai Renis paliko pasiemiai Pav. laikyk per vasara, sekmės :P
@Dark_Boy - Šitas irgi maladiec, gerai pašaudo per CS:GO, sekmės taxuose, :)
@Asesu_Laurinuxs - Kai tik atėjau buvai max rango, bet palikai, paskui vėl labai greit gryžai, irgi abu daužėm klube, bei kalbėjom per TS, iki naktų.
@Titas_Soprano - Nežinau su tavim ne daug bendravau, bet esi tikrai mldc, gerai prižiuri darbuotojus, bei kvalifikacijos tema, sekmės. :)
@Silvestras_Armanis - Va su tavim beveik nesusipažinau, bet išties mėgsti vest kvalifikacijas, sekmės :D
@Arunce_Krusty - sewe, ka tu, imk taxuose įgal. kai tik bus galimybė, davai :D
@Aurelija_Rainyte - Labas, su tavim nebendravau per daugiausią, bet tave pažystu :D, sekmės taxuose, bei gyvenime :)
Redaguota , redagavo Lukas_Klebonckis
10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ? Nojux_Sampltu
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ? Apie 2 savaites daugiau
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ? Neturiu laiko prieiti prie kompiuterio
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Viskas patiko 
5. Paminėk darbuotojus, su kuriais tau buvo įdomu dirbti, gali ir aprašyti juos: Ignas_Predator Jis man padėjo, kaip paklausdavau jo kažko jis atsakydavo visalaiką.
Redaguota , redagavo Nojux_Sampltu
1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Tavo Vardas_Pavardė žaidimė ?  Silvestras_Armanis
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje ?  1 mėnesį ir 2 dienas
3. Kodėl nusprendei palikti darbą ?  Tiesiog kaip ir daugumai pabodo ta pati rutina ir darbą turėsiu realybėje.
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe?  Viskas patiko, komanda tiesiog nuostabi, puikūs žmonės dirba šioje firmoje.
@Edgaras_Grimali- kaip gi galiu nepaminėti mūsų dyriko :) Puikus žmogus esi, mėgsti bendrauti, prikolinti bet tuo pačiu ir atsakingai žiūri į savo pareigas. Ačiū už suteiktas įgaliotinio pareigas ir sėkmės laikant direktorių.
@Ignas_Predator- Mūsų pavas :) rimtas žmogus esi ir taip pat atsakingas esi savo pareigose. Visiems padedi kam iškyla klausimų darbe. Tiesiog gerulis pavas esi. Linkiu po grimalio sėkmingai tęsti firmos valdymą.
@Titas_Soprano- Ačiū tau titai už suteiktas pirmas rimtesnes pareigas šiame darbe, tai - kvalifikatorių. Teamspeake nelabai bendravom, bet esi tikrai gan griežtas žmogus :D, Mėgdavai moralų atskaityt dėl kvalifikacijų vedimo. Mldc esi žmogelis, be taves bus sunkoka manau grimaliui susirast gera vyr. kvalifikatorių :)
@Aurelija_Rainyte  @Emilis_Crysass- Nu ka linkiu ir jums sėkmės įgaliotinio pareigose, laikykit valdžią ilgiau už mane :D
@Asesu_Laurinuxs- Nors ir išėjai neseniai, bet vistiek turiu paminėt. Apklausinėjai mane į darba ir kvalifikaciją vedei, paskui viskas apsivertė aukštyn kojom, kai aš tave apklausinėjau ir tau kvalifikaciją vedžiau :D. Žodžiu tikrai šaunus žmogus esi, gaila nepavyko tau to įgaliotinio pasiekt, nors per plauka jau buvai nuo jo. Sėkmės tau kitur ieškant laimės :D
@Arma_Gabe- Keista jog ankščiau palikai darba ir dabar vėl gryžai :D gal jau dabar būtum buvęs įgaliotiniu. Žodžiu geras kvalifikatorius buvai, maloniai bendrauji, linkiu tau pasiekti valdžią pagaliau :D Sėkmės.

Na ir linkiu visai taksi pirmai firmai kuo didesnės sėkmės. Nepalikinėkit darbo taip greit. Atsibosta valdžiai daryt atrankas :D.  #ArmanisOut
7

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Tavo Vardas_Pavardė žaidime? Titas_Soprano
2. Kiek laiko išdirbai Taksi I firmoje? Lygiai tris mėnesius (nuo 2017-03-25 iki 2017-06-25)
3. Kodėl nusprendei palikti darbą? Atėjo vasara, turiu labai mažai laisvo laiko, norisi daugiau laiko skirti poilsiui.
4. Kas patiko/nepatiko šiame darbe? Viskas šiame darbe yra labai gerai, smagus bei draugiškas kolektyvas. Aišku, budavo akimirkų, kai kai kurie žmonės užknisdavo, bet viskas susitvarkydavo. 
@Edgaras_Grimali - esi geras direktorius, niekada neatsuki nugaros, atsakai į klausimus ir padedi išspręsti iškilusias problemas. Ačiū, kad supratai mano padėtį ir neprieštaravai mano veiksmams atsisakyti įgaliotinio. Maniau, jog bendravimas pasikeis, bet taip nebuvo, tas labai džiugina. Labiausiai įsiminė, kai sakei, jog tave nervina, kad aš sėdžiu aukščiausiam range, bet ne valdžioj. Tikiuosi, jog tai nėra mūsų antras ir paskutinis kartas, kai dirbam taksistuose. Sėkmės ir laikyk direktorių!
@Ignas_Predator - bendraujanti, draugiška bei visada padedanti asmenybė, buvai kvalifikatorius kurį laiką, bet nustebau, kai jo atsisakei, tačiau pasiekiai dar daugiau - tapai pavaduotoju. Linkiu, kad paimtum direktorių ir laikytum jį ilgai. Sėkmės!
@Asesu_Laurinuxs - mano pagalbininkas, buvai ypač darbštus kvalifikatorius, didelė dalis pravestų kvalifikatorių vienu laikotarpiu tikrai priklausė tau, bet dabar daugelis žmonių išsibėgiojo. Keista, jog taip durnai praradai viską, ką turėjai - galimybę tapti įgaliotiniu, vyr. kvalifikatoriaus pareigas. Bet ačiū tau už padarytą darbą dėl kvalifikacijų bei indėlį į jas. Visada gali kreiptis dėl pagalbos, jei kartais jos prireiktų. Sėkmės tau!
@Silvestras_Armanis - kvalifikatorius - terminatorius, man protu nesuvokiama, kaip galima pravest tokį kiekį kvalifikacijų ir tas darbas neatsibostų. Bendraujantis, draugiškas žmogus, ačiū tau už viską ir sėkmės!
@Volkswagen_Passat - ačiū už galimybę paragauti įgaliotinio duonos bei už galimybę dirbti šiame darbe (du ar tris kartus kabojau ant plauko, nes buvau surinkęs 3 įspėjimus). Kai davei įgaliotinį, visa situacija pasirodė kiek spontaniška, nors tai buvo galima nuspėti. Keista, kad į atnaujinimų temą neįrašei, jog aš tapau įgaliotiniu, nors visi kiti ten buvo įrašyti. Nebuvai labai bendraujantis direktorius, budavo labai sunku su tavim bendraut, bet savo, kaip direktoriaus, pareigas atlikai gerai. Bet į direktoriavimo pabaigą požiūris į savo pareigas kiek krito ir maniau, jog greitai perleisi direktorių Edgarui, taip ir nutiko. Sėkmės tau gyvenime.
@Tom_Simpson - ramus, paprastas žmogus, su kuriuo patekom, man atrodo, tą pačią dieną į darbą, tik matai, aš pasilikau iki šiol, o tu savo laimės išėjai ieškot į narkotikų prekeivius. Turėjai galimybę tapti kvalifikatoriumi, ačiū už atliktą darbą. Sėkmės!
@Timmy_Vendeta - bendraujantis jaunuolis, savo darbo metu turėjęs daaaug klausimų, į kuriuos reikėjo atsakyti. Buvai tikrai darbštus, gal kartais trūko darbštumo būnant kvalifikatoriumi, bet viskas buvo gan neblogai. Ačiū už pagalbą ir sėkmės tau!
@Mindele_Rider - ačiū, Mindele, už galimybę tapti kvalifikatoriumi, vėliau teko garbė iš tavęs perimti ir vyr. kvalifikatoriaus pareigas. Pamenu, kai pas tave reikėjo eiti kvalifikaciją, ačiū už pagalbą ir čia. Buvai bendraujantis, malonus ir padedantis. Sėkmės!
@Vince_Escabo - šaunus berniokas, bendraujantis, padedantis, gaila, kad palikai darbą ankščiau laiko ir išėjai laimės ieškoti kitur. Sėkmės!
@Jonny_Amino - kai patekau į darbą buvai aukščiausiame range, pamenu pirmąją treniruotę pas tave. Buvo gan keista, bet tuo pačiu ir smagu. Kartais nepatiko tavo bandymas išsišokti, ypač kai praradai įgaliotinį. Bet palikęs darbą nenutraukiai ryšio su manim, nes per tą laiką spėjom susibendraut. Padėjau tau kai kuriais atvejais, buvo linksma pirkti ginklus iš tavęs. Sėkmės!
@Moze_Cancer - patekom tą pačią dieną į darbą, labai nervindavo, kai greitai imdavai iškvietimus ir to neleisdavai padaryti man. Buvai geras įgaliotinis, atsakydavai į klausimus bei padėdavai. Sėkmės tau!
@Khai_Offline - pirmasis mano pavaduotojas, žinojau tave iš ankstesnių laikų. Buvai padedantis, bendraujantis, niekada neatsukdavai nugaros. Ypač patiko tavo sugbėjimas pagauti iškvietimų bug'erius. Sėkmės tau!

Sorry, jei ko nepaminėjau, ačiū visiems buvusiems bendradarbiams už darbą kartu!

9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Sveikas Titai buvo šaunu su tavim dirbti ir buvai vertas kvalifikatoriaus sėkmės tau manau susityksim dar. :)
1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Sėkmės tau taip pat.
1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
O tu žiuriu čia ilgai išdirbai? Ne šeip šaunuolis esi. Nemanau ar daugiau tokiu žmoniu yra kaip tu :) Sėkmės laimės ieškant kitur.
1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Sveikas draugas,Buvai malonus visada padėjai nebuvau aš isišokės tiesiog man taip patiko xd Sėkmės tau gyvenime aš mldc, tu mldc 
1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.