Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rokmatis_Spartas

Rokmatis_Spartas

Rekomenduoti pranešimai

Vardas? Rokas

Pravardė? Dvynys, broliuks, duxu mafijos vadas

Amžius? 17 metų

Zodiako ženklas? Skorpionas

Kur gyveni? Šiauliai, pietinis

Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Iš esmės tai mėgstu dainuoti, groti saxofonu, ant skersinio pakaboti, o lankau tai muzikos mokykla, jau 8 metai kokie.

Ką veiki laisvalaikiu? Kaip ir minėjau, tai dainuoju, groju, sportuoju, prie sargo prisėdu, dažnai keliauju.

Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2012 metų.

Ar ilgai žaidi SA-MP? Tai sampą žaidžiu tiek pat laiko kiek ir šitą projektą.

Kokius filmus mėgsti? Komedijos, siaubo filmai, dramos.

Kokios muzikos klausai? Muzikos nelabai klausausi, pasijungiu radiją, ką groją, tą ir klausausi.

Mėgstamiausias sportas? Krepšinis, futbolas, nieko išskirtinio.

Kas yra tavo autoritetas? Turbūt mano tevai, stengiuos imti pavyzdį iš jų .

Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Manau nėra geresių lietuviškų serverių už šį, kadangi čia žaidėjai visi malonūs ir įdomu žaisti.

Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu katyte vardu Bela.

 

Spoileris

f98d3ed25f75dd89d7a94fda04eeec08536.jpg

 

 

Spoileris

41e8a0f0072a986e586f23e4854c7277996.png

 

 

Turi brolių, seserų? Turiu 2 brolis, vienas iš jų yra mano brolis dvynys, kuris irgi čia žaidžia užsivadinęs Matrokis_Spartas

Koks tavo gyvenimo tikslas? Iš esmės norėčiau pamatyti visą pasaulį, aplankyti kuo daugiau šalių, taip pat būti garsus kaip geras saxafonistas.

Kokie tavo privalumai? Esu labai linksmas. Draugų būrį visus prajuokinu, nes mano bajerei mediniai. Esu sąžiningas, retai meluoju, kūrybingas.

Kokie tavo trūkumai? Mano nervai yra sugadinti, kažkas nutinka, pradedu isterikuoti. Esu užsispyręs ir dažnai baigiu nebaigtą darbą.Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...