Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimantas_Race

Eimantas_Race

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Eimantas_Race
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Gang_Black
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):prase paimti kreditu paskambines i telefona per zaidima
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:nezinau zaidejas atsijunge isigandes
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? NE
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 valandas(-ų), Eimantas_Race rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Eimantas_Race
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Gang_Black
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):prase paimti kreditu paskambines i telefona per zaidima
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:nezinau zaidejas atsijunge isigandes
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? NE

Pričiom tie kreditai aš tavęs jokių kreditų neprašiau :DDDD. Man paskambinai pradėjai iš manęs pinigų reketuoti sakiau veltui nedalinu , paskui tu taip po biški apie nelegalia veiklia pradėjai kalbėt , tada aš prie tavęs atvažiavau tu užlipai ant mano motociklo ir fsio , nepaėjo apipist tai prakaituodams dabar papeikimą rašai :DD , dawai sekmės tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 valandas(-ų), Eimantas_Race rašė:

zodziu db bando atmazint gi ant moco matosi tavo nick kaip tu prasai kad paimt kreditu 

 

Bet tu rimtai žiūriu atšalęs esi , viską paaiškinau pradžioj , tai kad gali nebeverkt tame forume :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 valandas(-ų), Eimantas_Race rašė:

ne tiesiog as uz teisinguma o tu bandai atmazint kad bano negautum

 

Tu slysk rimtai su tais savo atmazais ir nenervink tu manęs su savo banais , nes tuoj pats tą bana gausi ir triohalinsi pas baba , kad unbana paimtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...