Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Age

Slavka_Kent

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gytis_Age
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Slavka_Kent
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Sumetė 250 star ir atimė teises.
  • Įrodymai: 
    Spoileris

    057bb3ef5e9495e324f859c8f4110f52376.png

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    a5cd235741437a1ae955b75c6f6b1052452.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
  • Spoileris
      prieš 23 minutes(-ių), Gytis_Age rašė:

    1. Jusu Vardas Pavarde žaidime: Gytis_Age
    2. Nusižengusio darbuotojaus Vardas_Pavarde: @Slavka_Kent
    3. Koki pažeidima padare darbuotojas?: Free star ir atimė auto teises nors nevairavau.
    4. Nuotraukos/video irodancios darbuotojaus pažeidima (
    PRIVALOMA): 

      Parodyti paslėptą turinį

     

    Taip, su teisėm susimaišiau per skubėjimą, pripražįstu - kaltas, labia apgailestauju.. :/

     

      Parodyti paslėptą turinį

     

     

    PAPILDAU : Dėl šaudymo, nesimato nicko, bet tikrai jis šaudė, matosi tas pats skinas ir ta pati kepurė kitoje nuotraukoje, bėje toje kitoje nuotraukoje kur miriau jis ir nušovė, + matosi cate kaip rašo, jei kartu su Tomas_Tomukas visą rytą siautėjo, nemeluoju!

    Redaguota prieš 3 minutės(-ių), redagavo Slavka_Kent

    P.S Pasiteisino tik kažkur už 80star, o kitų įrodymų nėra, Tave Tomukas nušovė, o dėl kepurės ten net ne aš buvau iš pradžių, o kažkas ją usidėjo. Paskiau aš atlėkiau prie Tomuko bet į tave nešoviau, bei prašai adminų, kad mane freeze padarytau kaip bėgu nuo taves tavo nuotraukoi matosi. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Gytis_Age rašė:

Dar trūksta įrodymų už - Ginklo rodymas, Ginklo naudojimas, Tyčinis esc ir dar manau vieno trūksta už chuliganišką vairavimą, vairuotojo pažymėjimą. Išviso 110-130star free pridėjai ir atimei teises iš oro.

Dėja, už chuliganišką vairavimą yra pateikti 4  įrodymai, turiu dar 2 įrodymus jei reikia.

Už ginklo rodymą ir naudojimą yra nuotrauką. Yra minimali įrodymai kaip toks pats skinas ir tokia pati kepurė, bėje matosi nickas čate ir kitoje nuotraukoje matosi, kad kartu su tomuku esate, siautėjat visą rytą..

 

Taip už tyčini ESC neturiu įrodymų, nes fakinai reloga tai skubėjau kuo daugiau star sudėti, bet yra puse swat liudininkų ir Domantas_Jump ir Dainius_Adidas armijos įgaliotinis, kartu gaudėm tave pusvalandį. 

Taip su teisėm irgi susimaišiau, bet manau tas pats, galiu pinigus už teises gražinti.

Turbūt už tokius dalykus neduos blisto, nes teisybę sakau, o dėl įsp poros tai visiškai sutinku.. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Slavka_Kent rašė:

Dėja, už chuliganišką vairavimą yra pateikti 4  įrodymai, turiu dar 2 įrodymus jei reikia.

Už ginklo rodymą ir naudojimą yra nuotrauką. Yra minimali įrodymai kaip toks pats skinas ir tokia pati kepurė, bėje matosi nickas čate ir kitoje nuotraukoje matosi, kad kartu su tomuku esate, siautėjat visą rytą..

 

Taip už tyčini ESC neturiu įrodymų, nes fakinai reloga tai skubėjau kuo daugiau star sudėti, bet yra puse swat liudininkų ir Domantas_Jump ir Dainius_Adidas armijos įgaliotinis, kartu gaudėm tave pusvalandį. 

Taip su teisėm irgi susimaišiau, bet manau tas pats, galiu pinigus už teises gražinti.

Turbūt už tokius dalykus neduos blisto, nes teisybę sakau, o dėl įsp poros tai visiškai sutinku.. :/

Neatmazink, už chuliganiska nesimato 3x, kur tau yra už rodymą naudojima?? net nesimato mano nick gali neatmazint dariau pzu jį ir parašiau jam į chat dėlto matosi. Tu čia ne liūdininkų ieškok, o įrodymus kelk, jei man internetas dingo tai ką man daryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...