Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Paulius_Zip

Paulius_Zip

Rekomenduoti pranešimai

 

Vardas? Eimantas.

  • Pravardė? Raketa.
  • Amžius? 17.
  • Zodiako ženklas? Jautis.
  • Kur gyveni? Kaunas.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Šeip dabar domiuosi verslu, ta prasme ne tuo, kad ten spirito furytės hujytės (kaip daugėlis maroziukų įsivaizduoja verslą) :D Paskaitau žurnalą ''Verslo klasė'', semiuosi patirties iš ten ir iš tėvo. Lankiau kašę 3 metus ir K1 pusę metų, dabar nieko.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Draugai daugiausiai, palošiu kakžką, šeip judesys verda kartais.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? 2 metus.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? 2 metus.
  • Kokius filmus mėgsti? Daug filmų nežiuriu, bet šeip siaubo ir komedijos labiausiai patinka :).
  • Kokios muzikos klausai? Labai įvairiai, neturiu išsirinkto stiliaus, dažnai repo paklausau.
  • Mėgstamiausias sportas? Kašė, fūlė, tinklinukas, K1.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Paul Walker, Tyrese Gibson, Will Smith, Martin Lawrence.
  • Kas yra tavo autoritetas? Tėvas.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Pasiūlė amžiną atilsį @Monster_Zipp
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) neturiu.
  • Turi brolių, seserų? Turiu brolį 5 metų.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Pradėt savo arba perimti verslą iš tėvo, sukurt darnią šeimą ir gyvent nevaržant savęs :). Dar vienas tikslas nuo vaikystės įsigyti šį gražuoliuką 
    Spoileris

     

    59f5271b330961bc73432a7db892d996576.jpg

  • Kokie tavo privalumai? Greit bėgu :D nene šeip visada užbaigiu pradėtą darbą, tiesiog turiu tam tikrą užsispyrimą, jei darau kažką - tai iki galo. Gebu gerai prisitaikyt prie aplinkos (žmonių), esu draugiškas, mėgstu bendraut, kažinau šeip :D
  • Kokie tavo trūkumai? Nekreipiu dėmėsio  ką man sako kiti kai darau tai, kas man patinka ir kartais nusvylu :D Esu pavydus. Sunkoka pačiam nuspręsti, gal draugai komentaruose padės? :)
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
    Spoileris

    8051f3264c84080ddf5880b13bc110eb630.jpg

    Spoileris

    8006be2560ef29ea21a15079a335ac10773.jpg

     

  • Spoileris

    2296c2dec09511521d80a6ad12546cbe259.jpg

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...