Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fanelle_Ltu

Ugniagesiai - darbas su pakvietimu

APKLAUSA  

201 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikalingas šios idėjos, kad ugniagesiams reiktų pakvietimo, idėjos įgyvendinimas?

    • Taip, reikalingas
    • Ne, nereikalingas, argumentuosiu komentaruose kodėl


Rekomenduoti pranešimai

idejai pritarčiau tik tada kai radistų darbo būtų jau nei kvapo. šiaip viskas apgalvota gan gerai ir standžiai, bet /taisyti bumeris tikrai nedarys vien darbinėms... o gal. vis dėl to galėtų, būtų tikrai šaunu naujove pamatyti serveryje kadangi kai policininkai gaudo nusikalteli važiuojanti su motociklu ar tr. priemone tai galėtų ją davesti iki to, kad užsidegs mašina ir jau varikli užvesti nebebus šansų, bei ji pataisyti. tada policininkai apsupa, atvažiuoja apsauga sudeda kliutis aplink ivykio vietą, ir iškviečia gaisrininkus. 
čia parašiau for fun, gal atkreips demesy i si komentara Bumeris ir supras taipogi tokia pacia nuomone slypinčia pas posto autoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pritariu idejai, gerai apmastei, aprasiai darbo veikla. Ja galima praplesti dar labiau. Gaisrininkai ne vien gesina gaisra, jie taip pat yra gelbetojai. Galetu buti vykdomos kokios nors gelbejimo operacijos, kurios turetu nemaza svarba zaidejams. Bendri veiksmai tarp 3 Spec. Tarnybu ir kaip sakiai prijungti prie viso sito kitus darbus. Manau tikrai iseitu kazkas idomaus, tik palaikysiu sia tavo ideja. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Robka_Tupac rašė:

Pritariu idejai, gerai apmastei, aprasiai darbo veikla. Ja galima praplesti dar labiau. Gaisrininkai ne vien gesina gaisra, jie taip pat yra gelbetojai. Galetu buti vykdomos kokios nors gelbejimo operacijos, kurios turetu nemaza svarba zaidejams. Bendri veiksmai tarp 3 Spec. Tarnybu ir kaip sakiai prijungti prie viso sito kitus darbus. Manau tikrai iseitu kazkas idomaus, tik palaikysiu sia tavo ideja. :)

Taip, taip, reiktų dabar pagrindinės sistemos, o po to ją tobulinti galima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Fanelle_Ltu rašė:

Galima būtų padaryti, kad /taisyti veiktų TIK ant darbo mašinų.

Nesamonė gautusi,bereikšmė įdėja, aš PRIEŠ,kur siūlė seklių darbą su pakvietimu buvau už..nu nereikalingas tas ugnegesių darbas iš vis,ką direktoeius veiktų vadovaudamas tokiam darbui.m? Ar tu supranti kokia betvarkė prasidetų  Jei GP pradėtu prekiauti degtukais - sudegtų viskas kas dega ;) Jauti koks eismas būtų mieste kai gasrininkai lakstytų kaip akis išdegę į gaisrus,miesto gatvėmis,bam bam :() Čia tik mano nuomonė išsakyta,nes toks darbas su pakvietimu tikrai nereikalingas :()

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Daliova_Pantera rašė:

Nesamonė gautusi,bereikšmė įdėja, aš PRIEŠ,kur siūlė seklių darbą su pakvietimu buvau už..nu nereikalingas tas ugnegesių darbas iš vis,ką direktoeius veiktų vadovaudamas tokiam darbui.m? Ar tu supranti kokia betvarkė prasidetų  Jei GP pradėtu prekiauti degtukais - sudegtų viskas kas dega ;) Jauti koks eismas būtų mieste kai gasrininkai lakstytų kaip akis išdegę į gaisrus,miesto gatvėmis,bam bam :() Čia tik mano nuomonė išsakyta,nes toks darbas su pakvietimu tikrai nereikalingas :()

 

Siaip gaisrininkai net neliestu tarnybines priemones kol nera ivykio :) Kai ivyksta ivykis tada direktorius surinktu visa komanda greitai ir sestu po 2 zmones i viena masina, kai kurie ant virsaus masinos kurie turi gesintuvus. Ir nelabai butu tos betvarkes. O siaip ir taip yra ta betvarke tam sarge kai kokie mentai ar dar kazkas vazineja ir nup**a nuo vaizdo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 37 minutes(-ių), Albertas_Legend rašė:

Siaip gaisrininkai net neliestu tarnybines priemones kol nera ivykio :) Kai ivyksta ivykis tada direktorius surinktu visa komanda greitai ir sestu po 2 zmones i viena masina, kai kurie ant virsaus masinos kurie turi gesintuvus. Ir nelabai butu tos betvarkes. O siaip ir taip yra ta betvarke tam sarge kai kokie mentai ar dar kazkas vazineja ir nup**a nuo vaizdo

Taip. Tam yra darbo taisyklės. Juk galėtų policija sodint visus į kalėjimą už nieką, taxi nuvežt bet kur, kad tik gaut daugiau pinigų ir t.t., bet juos valdo direktorius:) Tai valdytų ir šį darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...