Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

John_Heredity

God_Beerus

Rekomenduoti pranešimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), John_Heredity rašė:

Nu tai sveikas, pirma dalikas tu pats pradėjei ant S.W.A.T burio stumti. Nemanau kad tu taip galėjei sakyti ant S.W.A.T burio. Pats pradėjei o paskui rašai ''teisesaugos skundus'' ? Apgailėtinas tu esi. Nevertas tarti ''Policijos dapartamentas''

Tavo irodymai:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), God_Beerus rašė:

Nu tai sveikas, pirma dalikas tu pats pradėjei ant S.W.A.T burio stumti. Nemanau kad tu taip galėjei sakyti ant S.W.A.T burio. Pats pradėjei o paskui rašai ''teisesaugos skundus'' ? Apgailėtinas tu esi. Nevertas tarti ''Policijos dapartamentas''

Tavo irodymai:

  Slėpti turinį

 

O kur čia negerbimas ir įžeidimai? :D, pirmiausia tai - teisėsauga rašė jog atvyktu SWAT gaila nepasidariau įrodymu kaip į /rv rašei neaiškink ar ką ten, eh. :D, o čia tau spyris į šikną taip kad.. ;) neatkomentuosiu daugiau, iki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), John_Heredity rašė:

O kur čia negerbimas ir įžeidimai? :D, pirmiausia tai - teisėsauga rašė jog atvyktu SWAT gaila nepasidariau įrodymu kaip į /rv rašei neaiškink ar ką ten, eh. :D, o čia tau spyris į šikną taip kad.. ;) neatkomentuosiu daugiau, iki.

Neturi ss dėl /rv tai iš vis nieko nerašyk apie ta man ižeidimas kaip parešei.

''dar išsipisinėja naxuj''  čia šitas man kaip ižeidimas yra nes aš tau ne axjn ''o tu axjn swat''  dar ir šitas mane ižeide '' /swat bbd '' 

Ir šeip tai ne tau buvo parašyta o civiliuj, jai is pasijuto ižeistas tegu rašo ppk ir busiu nubaustas 2ispejimais, jai duosi savo ss reiškes bandai nuversti tai sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 26 minutes(-ių), God_Beerus rašė:

Neturi ss dėl /rv tai iš vis nieko nerašyk apie ta man ižeidimas kaip parešei.

''dar išsipisinėja naxuj''  čia šitas man kaip ižeidimas yra nes aš tau ne axjn ''o tu axjn swat''  dar ir šitas mane ižeide '' /swat bbd '' 

Ir šeip tai ne tau buvo parašyta o civiliuj, jai is pasijuto ižeistas tegu rašo ppk ir busiu nubaustas 2ispejimais, jai duosi savo ss reiškes bandai nuversti tai sekmes

O vaikinas, nemoki teisėsaugos taisyklių pasiskaityk, eh, kodėl tave priemė jei jų net nemoki. įdomu hm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...