Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Povilas_Rimkus

Albertas_Legend

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Albertas_Legend
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Spread 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     
  • /info lentelė: Video yra ties 11 sek
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 5 sek iki 8 sek 2/2 kulkos 33 atstumu ir nuo 18 sek iki 21 sek 4/4 36 atstumu
     

 

Atmazas yra ne iš geriausių vien del to nes manai kad esi pagautas ne su aimu ne su wh bet su spread .Atstumai yra tokie kur atsitojius tokiais atsutumais pataikyti galima tik su spread

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Kur nuo 5 sekundes tai ten atstumas yra gan normalus as pribegau nes per ts programa man sake kad link vartu bega connor tad nubegau prie krastelio ir padejau kolegoms :) ji nusoviau ne as ir nezinau ar as jam is vis bent nuemiau hp, nes sistemoje raso pataikiau, bet kas is to kad pataikiau, zaidejas nevisada priema zala, bet manau nuo tokio atstumo imanoma pataikyt. Toliau nuo 18 sek i tupianti saudziau zmogu nu ir kaip imanoma vis gi nepataikyti? Paskui atsistojo ir pabego ir toliau man nebeejo garsai kurie buna kai pataikai i zmogu. Bei taipogi nezinau ar prieme zala i ta kuri saudziau. O Quickai prasau nuspresk sita dalyka ne vienas o su komandos nariais, nes zinau kad manes nelabai megsti :)) dekuj uz bana, kita karta zinosiu jog reikia filmuoti save. Ramunas

Papildau: 2/2 nu ir kas is to? Mcgregoris bego kaip ir tiesiai nevingiavo, o kur 4/4 irgi zmogus buvo po taikiniu, aisku as ji kai tik pradejau saudyti is pradziu tai mano taikinukas dar nebuvo ant jo, po 1sek taikinukas buvo nutaikytas tiesiai i ji, o zaidejas kaip ir nejudejo. P.s patys pabandykit ten kur as stovejau atsistot ir priesininka pastatyt ten kuris buvo uz masinos per video, ir patys pasaudykit:)

Papildymas: Ka tu nusisneki, krc jau rasiau tau, kad maniau normalus esi, bet kai su tuo kaktusu prasidejai tai mano nuomone apie tave pasikeite. Ate Rimkau

Ir čia nėra atmazas, čia yra teisybė, istisai nesaudziau 2 sek praejo nuo 2 kulku pataikymo ir paskui vel 2 soviau ir pataikiau, ir cia yra gan normalus atstumas, nes tikrai nenaudoju tu tavo renko xujenko man tokios nesamones nera idomios, ir as esu tas zmogus kuris nepritampa prie cyteriu gvardijos ir nepritaps. Kada as paskutini karta toki dalyka jungiau tai budavo visai kitame serveryje pas ryza 2015 metais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...