Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Valentinas_Tukas

Valentinas_Tukas

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? -》 Valentinas
  • Pravardė? -》 Tukas | ValenTukas | Tuktukas :95_v: Nu dabar jau ir "CJ"
  • Amžius? -》 20 metų
  • Zodiako ženklas? -》 Vandenis
  • Kur gyveni? -》 Kaunas | Šilainiai
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? -》 Programavimas, tinklapių kūrimas. Domiuosi įvairiomis naujovėmis IT srityje. Taip pat neaplenkiu ir žaidimų naujovių, bei "expo" tokių kaip "GameOn" ar LAN party. 
  • Ką veiki laisvalaikiu? -Didžioji dalis laisvalaikio, tai žaidimai prie kompiuterio su draugais kaip pvz "league of legends" arba "PUBG". Dievinu tinklinį ir futbolą jei kas pasiūlytų beveik niekad neatsisakyčiau. Vasarą laisvalaikiui su draugais važiuojam prie ežeriuko. Nors dažnai mėgstu pabūti vienas, bet su gera kompanija neatsisakau smagiai praleisti laiką.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? -》 Nuo  2012 metų tiksliai nepamenu.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? -》 Kaip tik ir pradėjau nuo sarg.lt kažkur 2012 metais.
  • Kokius filmus mėgsti? -》 Nelabai kreipiu dėmesį, tiesiog žiūriu visus nematytus iš eilės. Dažniausiai tuos kurie tarp 100 populiariausių tuo metu. Kartais mėgstu vardan senų gerų laikų peržiūrinėti tokius kaip: Haris porteris | Karibų piratai | Žiedų valdovas | Saulėlydis. Mylimiausi serialai "Game Of Thrones" ir "Šimtukas".
  • Kokios muzikos klausai? - Ankščiau tiesiog dievinau "Deep House" dabar klausau labai įvairiai. Priklausomai nuo nuotaikos. Įmesiu keletą kurios tiesiog susietos su mano gyvenimu ir žiauriai mėgstu kartais jas paklausyti :17_heart_eyes:.
    Spoileris

     

     

     

     

    Ir dar viena kuri žiauriai pakeitė mano gyvenimą.

     

     

  • Mėgstamiausias sportas? - :419_soccer: futbolas  ir :424_volleyball: tinklinis
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? - Neturiu pačio mėgstamiausio, tik turiu tokius kurie man labiausiai patinka ir jų filmai super! Johny Deep | Orlando Bloom |Brad Pitt |Robert De Niro | Leonardo DiCaprio | Nicolas Cage | Liam Neeson | Jim Carrey.
  • Kas yra tavo autoritetas? - Bill Gates arba Mark Zuckerberg
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? - Pradžioje tiesiog patiko visos sistemos ir bendrai kaip serveris buvo labai prižiūrėtas ir patraukė dėmesį. Dabar tiesiog dėl draugų, pažįstamų nesinori palikti. 
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) - Šiuo metu gyvenu bute ir neapsikraunu augintiniais.
  • Turi brolių, seserų? - Turiu brolį.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? - Tokio užsibrėžto vieno tikslo nelaikau, aš žengiu mažais žingsneliais link to, kad bent kažkaip pakeisti pasaulį padaryti nors ką laimingą, nes darant kitus laimingais ir pačiam sekasi. Žinoma turiu svajonių, nors kurti šeimą dar ankstoka, bet bent turėti mylimą žmogų šalia norisi jau dabar tai vienas iš sudėtingiausių tikslų šiuo metu :D. Nežinau gal būt tai ir yra mano gyvenimo tikslas - sukurti šeimą ir pasirūpinti kad nieko netrūktų. Tiesą sakant net pats kartais nežinau ką aš darau su savo gyvenimu :DDD.
  • Kokie tavo privalumai? - Esu sąžiningas, neatsuku nugaros net priešui. Jei ir supykstu tai ilgai netrunka. Greitai mokausi iš klaidų. Iš manęs visada sulauksi pagalbos (nebent labai užsiėmęs kita veikla nuo kurios negaliu atsitraukti). Tiesiog mėgstu padėti ir sulaukti padėkos tai mane veža tolyn. Turiu gerą sugebėjimą išklausyti kitus ir jiems patarti. Su manim galima kalbėti apie bet ką, moku laikyti liežuvį už dantų.
  • Kokie tavo trūkumai? - Esu šiek tiek tinginys :D Jei užsiimu veikla kuri man neįdomi greičiausiai jos nepabaigsiu... Žinoma jei noriu kažko tame pasiekti randu dėl ko mane tai domintų ir Šiaip ar taip viską pabaigsiu iki galo ir tinkamai. Mane labai erzina visokie verksniai kurie nesupranta ką pasakai ir ištisai zyzia bei bando įrodyti savo tiesas. Supykęs esu labai uždaras ir galiu greitai pasiusti visus na*ui.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) - Keletas iš 2016 2017 metų.
    Spoileris

     

    Dn4ua7l.jpg

     

     

    YaO4M9b.jpg

     

     

    GEaoybz.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...