Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benas_Empy

Leisti surisineti surakintam?

Leisti surisineti surakintam?  

35 balsai(-ų)

  1. 1. Leisti surisineti surakintam?

    • Taip, manau taip nesazininga
      13
    • Ne, argumentuosiu komentare
      22


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, iskarto atsiprasau, jog rasau nelietuviskai bet esu ne prie savo kompiuterio.
Mano pasiulymas toks, jog kai surakini mafijos nari jam neiseitu taves suristi. Nes tada stovi kartu su juo surakinti ir vyksta derybos kuris kuri pirma paleis, nu ir poto bet koks teisesaugininkas atvaziaves taves atristi buna pats suristas surakino mafijos nario.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 25 minutes(-ių), Edgaras_Maped rašė:

Galit tazinti, galit dėt star, mėtyt num2, negalime daryti /taisyti. Jūs, teisėsauga gi visi galite /ant, o surišti tik mafijų direktoriai/pavaduotojai/įgaliotiniai kurių nėra daug. Prieš.

Norėjau pasakyt lygiai tą patį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Edgaras_Maped rašė:

Galit tazinti, galit dėt star, mėtyt num2, negalime daryti /taisyti. Jūs, teisėsauga gi visi galite /ant, o surišti tik mafijų direktoriai/pavaduotojai/įgaliotiniai kurių nėra daug. Prieš.

Tai musu toks darbas, o ne surakinus jus buti paciam surakintam kur logika? Vistiek nemokat normaliai begiot nuo teisesaugos begat i savo gs/tb vidu sleptis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš irgi prieš, nes dažnai tos valdžios narių nebūna, o jeigu ir būna šiaip negrobinės. Dauguma jūs - teisėsaugininkai žiūrite paprastus mafijų darbuotojus, o, kad ir pataikot vieną įgaliotinį ar kokį pavaduotoją tikrai nenumirštat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...