Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kristis_Nutix

Manuelis_Neureris

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Manuelis_Neueris
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: anti - esc, atsisako direktoriaus liepimo.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     

     

  • /info lentelė:
 

1bef5cd323f5e59d49eb1fdb6da2cc74555.png 

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visame video jam liepiama užspausti esc.

 

Pildau : Negi rimtai manai, kad tokie atmazai tau praeis ? dėl taves vien numesiu čia ss taisyklės. Kaip tu tikiesi, kad būtų įrodytas anti-esc ? Dėlto ir yra prašoma užspausti esc ir yra tokia taisyklė :)

Pildau : Nežinojimas nepadės čia, turėtum viską šitą žinoti jie jau dirbi darbe su pakvietimu, o tuo labiau teisėsaugoje. Btw voduf ne dpkt ir kornis jau nebe

 

bd271e73ae0f3713689713ef898103ac230.png 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-07-19 at 22:03, Kristis_Nutix rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Manuelis_Neueris
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: anti - esc, atsisako direktoriaus liepimo.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Parodyti paslėptą turinį

     

  • /info lentelė:
  Parodyti paslėptą turinį

1bef5cd323f5e59d49eb1fdb6da2cc74555.png 

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visame video jam liepiama užspausti esc.

Parodyk man tokia taisykle kuria leistu direktorius prižiuret tokius dalykus kiek žinau ta veikla užseijema dpkt nariai vodufas vasia rolanda ir kornis.ir tu irodyk kad naudoju visa pirma neturi irodymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-07-19 at 22:03, Kristis_Nutix rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Manuelis_Neueris
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: anti - esc, atsisako direktoriaus liepimo.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Parodyti paslėptą turinį

     

  • /info lentelė:
  Parodyti paslėptą turinį

1bef5cd323f5e59d49eb1fdb6da2cc74555.png 

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visame video jam liepiama užspausti esc.

 

Pildau : Negi rimtai manai, kad tokie atmazai tau praeis ? dėl taves vien numesiu čia ss taisyklės. Kaip tu tikiesi, kad būtų įrodytas anti-esc ? Dėlto ir yra prašoma užspausti esc ir yra tokia taisyklė :)

  Parodyti paslėptą turinį

bd271e73ae0f3713689713ef898103ac230.png 

Aš atmazas pats apsiverkai kad starus sudejau tau ir atejiai i ts rekt ant manes kitikio pasiteisinimo nera aš turiu liudinka kuris gali paliudyti kad tu pradejiai nesamones šneket už ką star sudeti taip ir toliau pradejiai  verkt del star . Ir kur aš tau naudoju ta anti esc tu man  pasakyk kur jis yra ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 59 minutes(-ių), Laurynas_Nolifer rašė:

Sveikas, kadangi ir aš šioje situacijoje esu pažymėtas ir tave filmavau, tai žodžiu va Manueli toji taisyklė. Jeigu tu sakai, kad nenaudojai ANTI-ESC, tai tau reikėjo jį užspaust, kodėl neužspaudei ?  

 

Sveikas aš tokios taisykles iš vis nežinojai kad galioja ir man apie ja niekas nieka nesake ir neminejo . Tik aš žinau kad gali paprašyti tik dpkt nariai Vodufas,Rolanda,Vasia,Kornis tie kur prižiuri ta skilty. Aš nespaudžiau del to kad tu neturi teises prašyti  tokio dalyko bet šiandien tik sužinojau kad direktorius gali tikrinti toki dalyka jei butu pasakes apie tai bent ar parodes tikrai bučiau paspaudes ta esc bet aš tikrai nežinojau šios taisykles .Tik žinau kad tik dpkt nariai gali taip daryti ir viskas taip ir buvau nusistates tik paklusti dpkt nariams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...