Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tony_Smoke

GAIVINAME SARGĄ PO TRUPUČIUKĄ !

a  

87 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su 1 idėja?

  2. 2. Ar sutinkate su 2 idėja?



Rekomenduoti pranešimai

 

Sveiki mano mielieji! Taigi turiu keletą idėjų kuriomis noriu pasidalinti su jumis ir sulaukti jūsų nuomonės. Iš šių idėjų bus naudos tiek mafijos/gaujoms, civiliams, bei teisėsaugai.

Taigi pirma idėja, tai būtų - TAZERIO NUNERFINIMAS, kodėl to reikia? Dabar mano atžvilgiu tazeris too op teisėsaugai, kodėl? Nes kaip žinoma, tau tereikia tiesiog nusitaikyti ir jei rodo žalia spalva virš galvos gali tazinti nors ir per sienas. Tai pasiūlymas skambėtu, taip - Padaryti, kad tazeris negalėtu šaudyti per sienas, turėtu tam tikra atstumą iš kurio jis veiktu, kulkos dašautu, bet netazintu(nebūtų jokio efekto, tik mažėtu gyvybės, jei pataikytu). Iš šios idėjos privalumai tiek teisėsaugai, tiek mafijoms ir gaujoms, turbūt patys suprantate kodėl, nemanau, kad reikia parašyti. [Įgyvendinta]

Kita idėją, būtų su /kliutis ir /konteineris, mano manymu tai tikrai yra per daug op dalykas, nes mafijos/gaujos turi užtvara, bet jį gali nugriauti teisėsaugą, o ką mafijoms/gaujoms ar šiaip civiliams daryti, kai kliūtims apstatyta? Tai siūlau šiek tiek nunerfinti ir /kliutis padaryti, kad tarkim šovus 3 Desert Deagle kulkas į kliūty ji tiesiog pradingtu, tarkim su mašina pralėktum pro ją ant 180, nudaužtum ją, bet mašinai pvz: pamažėtu 300 būklės, taip pat ir su /konteineris.

 

‎2017‎-‎07‎-‎23 at 02:19, Tomas_Borfeit rašė:

Dar galėtų padaryt, kad kai bėgi nuo teisėsaugos, ir kai jiems neberodo sekimo, jei tarkim per 5 minutes jis neatsiranda, tau nusiimtų /bega ir nebegalėtų sudėt star už prieš tai padarytus nusižengimus, nes dabar pabėgt yra išvis neįmanoma.

 

‎2017‎-‎07‎-‎19 at 22:15, Deimantas_Hoodini rašė:

Sutinku su 1 idėja, tik 2 truputį reikėtų patobulinti. Manau jei konteinerius gali nugriauti tik teisėsauga, tai tegul kliūtis gali nugriauti tik mafija/gauja, parašę tam tikrą komandą kaip /nugriauti

 

‎2017‎-‎07‎-‎19 at 22:18, Edgaras_Maped rašė:

Pirma įdėja beabejo gera, dėl to aš sutinku. Dėl antros irgi sutikčiau, bet galbūt kliūtis galėtų nuimti mafijų/gaujų direktoriai/pavaduotojai/įgaliotiniai, kaip ir su komanda /suristi? Šeip dėl to 180 greičio ir kliūties nutrenkimu sutikčiau, kadangi bėgant nuo teisėsaugos šitas dalykas priverstų, nes jie mėgsta statyti priešais akis. Bet kokiu atveju - Už !

 

‎2017‎-‎07‎-‎19 at 23:13, Arnas_Anatomys rašė:

Sutinku su įdėjom, esmė tame, būtų įdomiau žymiai dirbti teisėsaugoje, jei būtų sunkiau pagauti bėglį, reikalautų kažkokių skillų ir pnš, tam būtų skirtos ir treniruotės, nes db tos treniruotės tai ten pieva kažkokia. Būtų geriausia, kad @Admin_Bumeris padarytų maždaug lygybę tarp mafijų/gaujų ir teisėsaugos (ne bendravimo, o gaudymo ir bėgimo). Nes dabar labai nedaug žmonių, kurie įstengia pabėgti nuo teisėsaugos ilgiau nei ten kokias 10 min, kadangi jų tos komandos ir pnš per daug op, o dar visokios hydros tai vpš patyliu. Tada manau, sargą būtų kai kuriem žmonėm ištikro įdomiau žaisti, jei būtų įmanoma ne tik bėgti nuo teisėsaugos, bet ir pabėgti. Taigi mano manymu, teisingai pasirinktas temos pavadinimas: gaiviname sarg po truputį, nes mano manymu, viską ir reikia gaivinti pradedant nuo mafijų/gaujų bei teisėsaugos, kadangi ten didžioji dalis žmonių ir dirba :).

Šiai dienai idėjų tik tiek. Gerai apmastykite ir prabalsuokite.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Deimantas_Hoodini rašė:

Sutinku su 1 idėja, tik 2 truputį reikėtų patobulinti. Manau jei konteinerius gali nugriauti tik teisėsauga, tai tegul kliūtis gali nugriauti tik mafija/gauja, parašę tam tikrą komandą kaip /nugriauti

Galėtu ir taip, nėra didelio skirtumo, čia jau kaip Bumeris nuspręs, tai taip ir bus. Prisegsiu šį komentarą prie savo, dėkui kad padedi išplėsti idėją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pirma įdėja beabejo gera, dėl to aš sutinku. Dėl antros irgi sutikčiau, bet galbūt kliūtis galėtų nuimti mafijų/gaujų direktoriai/pavaduotojai/įgaliotiniai, kaip ir su komanda /suristi? Šeip dėl to 180 greičio ir kliūties nutrenkimu sutikčiau, kadangi bėgant nuo teisėsaugos šitas dalykas priverstų, nes jie mėgsta statyti priešais akis. Bet kokiu atveju - Už !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sutinku su įdėjom, esmė tame, būtų įdomiau žymiai dirbti teisėsaugoje, jei būtų sunkiau pagauti bėglį, reikalautų kažkokių skillų ir pnš, tam būtų skirtos ir treniruotės, nes db tos treniruotės tai ten pieva kažkokia. Būtų geriausia, kad @Admin_Bumeris padarytų maždaug lygybę tarp mafijų/gaujų ir teisėsaugos (ne bendravimo, o gaudymo ir bėgimo). Nes dabar labai nedaug žmonių, kurie įstengia pabėgti nuo teisėsaugos ilgiau nei ten kokias 10 min, kadangi jų tos komandos ir pnš per daug op, o dar visokios hydros tai vpš patyliu. Tada manau, sargą būtų kai kuriem žmonėm ištikro įdomiau žaisti, jei būtų įmanoma ne tik bėgti nuo teisėsaugos, bet ir pabėgti. Taigi mano manymu, teisingai pasirinktas temos pavadinimas: gaiviname sarg po truputį, nes mano manymu, viską ir reikia gaivinti pradedant nuo mafijų/gaujų bei teisėsaugos, kadangi ten didžioji dalis žmonių ir dirba :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

UŽ , su tazeriu tai būtina, tu darai streika ar užimi ką, atvaro teisėsaugininkas adminas su /gydyti komanda ir tazeriu rankose, tai streikas ir baigtas, o su antra tai galėtų padaryt kad mafijų/gaujų, įgaliotiniai/drk/pav galėtų nugriaut, nes db saugot kokia vyriausybę būtų balaganas kai kliutis daužytu pastoviai, ar eventa kokį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...