Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Wriht

Leo_Nilss

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Leo_Nilss
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: wh/aim.
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: 2a459022ab2568e0304c0f16e0d1b722767.png
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:06 - 0:10 šaudymas the ballas narį pataiko į saviškį, 0:21 - 0:34 prieš išlysdamas vaikščiojo nusitaikęs tiesiai į the ballas narį, kuris yra žemiau jo + pataiko 4 kulkas galima sakyti per krūmus, 0:51 - 0:57 neprašaudamas nei vienos kulkos pataiko iš normalaus atstumo, 1:35 - 1:50 nusitaikęs eina tiesiai nusitaikęs į the ballas narį ir šauna kulką tiesiai į jį, ant 1:42 žaidėjas šauna į pastatą nusitaikęs į žaidėją, + per tą invertalą gali būti ir aimas, nes nemaunau, ar galima taip pataikytį, 3:41 - 3:50 nusitaikęs su wh žiūri, ar koks the ballas narys ten yra, 4:32 - 4:38 nusitaikė tiesiai, ten kur buvo žaidėjas, ir ar manau, kad būtų ėję jam jį pamatytį. Žiūrint visą video, galima dar pamatyti wh, tiesiog tyngiu nurodyti intervalus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas bičiuli :DDDD Malonu matyti free banus. Ne naujokėlis koks esu, kad nemokėčiau žaist ar šaudyt aš tas zonas kiaurai ir išlgai žinau. Žinau net kur jus išeinat ir kur einat tiesiog stebiu kur žmonės nueina iškur pareina ir šaudau prefairinu ar kaip ten sakos csgo nežaide gal ar kitų žaidimų... Jaigu čia nori man parodyti savo filmavimo sugebėjimus tai taip ir sakyk ir įvertinsiu o ne kelk čia visokias pievas ir negaišk kitų ir mano laiko sėkmės žaidime. Mažiau verkit ir žaiskit. Nežaidžiu aš čia dėl žonų ar kad 100 valdytume žaidžiu dėl savo malonumo. Tai kaip sakant nėr man ką čia cheatint daugiau pažaisk dm servuose. O ne filmuok ir rida kelk. :p

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...