Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kokas_Kiesa

Pinigų restartas.

Ar serveriui šio dalyko reikia?  

302 balsai(-ų)

  1. 1. Ar serveriui šio dalyko reikia?

    • Taip
      165
    • Ne
      137


Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

:DDDDDDDDDDDD neturi šaibų, pavydi, keli idėją, pamoinekas.

aišku,kad prieš. nebent ka sugalvot kitaip,kad pvz sedint g kai vežioja neitu verslas nu čia kažks pnšaus, cya

Neturiu, ko pavydėt? Ne piniguose laimė, galiu kad ir dabar gaut daugiau nei tu esi savo akyse mates, bet kas man iš to? Nieko, nu tai ir viskas.

 

prieš 1 minutę, Davidas_Boss rašė:

Tai žinoma, tačiau šiam serveriui tai praktiškai neįmanoma. Kaip ir rašė kažkas viršuje, kad tik kuriam laikui taip tebus. Dabar pagalvojus kiek visi prisipirkę tų verslų valiutinių, vis vien per ~1 savaitę jau kažkas turės 100m :D :D nu ką aš žinau.

Kaip vodufas rašė, jog neitu už sedėjima g gauti, tai manau nelabai čia tie milai jau taip vartytus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pries. Tiek menesiu blyn kaupiau uzdarbi golas 200m kolkas turiu 130m, ir db viska atkirstu ? Kas per gavno.

 

PILDAU

Mano manymu geriausia butu padidinti verte pinigu. Didinti islaikymus masinu, namu, kuro kainas, ir taipogi naujokams daugiau suteikti pinigu pradedant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Realiai nežinau kodėl paspaudžiau ne, tačiau keli argumentai. Pinigų restartas vienas iš žingsnių privesti prie serverio žlugimo. Žinoma paskyrų wipe tai tikrai didžiausias dalykas, kuris uždarytų serverį. Dėl pinigų manau reiktų rimtai suabejoti administracijai ir sukurti temą, kurioje visi balsuotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Gang_Drogz rašė:

Aš už, bet manau kad ir verslų, mašinų, namų restartų reikėtų.

Verslų RR nedarys nes daugelis pirkti už tikrus pinigus, nėra Bumeris toks durnas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Voduf_Cornow rašė:

Sutikčiau tik tuo atvėju, jeigu po PINIGU RESTARTO nebegautumėm pinigų iš uždarbio kad sėdim "G" tada galbūt ir atsigautu ekonomika, bet jeigu padarys ta restartą vienas kitas mėn ir vėl kas 3 su 500mlrd.

Nu jeigu va šitą padarytu dalyką, tai manau, kad net pinigų restartų nereikėtų daryti, nes viskas susitvarkytų be problemų. Taip pat galėtu padaryti, kad G sėdint nekiltu darbo patirtis, bendra patirtis tik 50 procentų. :14_relaxed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...