Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Judu_Sukalem

Naujienos #1

Rekomenduoti pranešimai

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „SARG.LT“

Naujienos #1

Sveiki, nusprendžiau pradėti kurti įvairius leidinius, kuriuose bus aprašytos svarbiausios serverio naujienos!

Nuotraukos, bus pakoreguojamos, kad būtų gražesnės, o naujienos bus pačios naujausios bei įdomiausios.

 

 

GtrQGmp.jpg

Civilių pareiškimuose gali būti ir premijos?

Pastaruoju metu, pradėta skelbti, kad už atitinkamai užpildytą civilio pareiškimą gali gauti 100'000€ premiją!

Už gerai užpildžius civilio pareiškimo anketą, gausite 100'000€ serverio valiutos pinigų, dauguma mano, kad tai yra tam, kad didėtų baudos policijos pareigūnams, didėtų nubaudimai, ir nusikalteliai žinotų, kad geriau neberizikuoti rodyti ar net naudoti ginklo ar nusižengti kitoms taisyklėms, nes jiems už tai gręs nemažai įtarimo lygių! 

 

 

Ozc1saX.png?1

Pinigų pralošimas nebe monetoje, žaidime, o tai kur?

Neseniai išplitusi žvejyba, nuvarė ne vieną ir ne kelis žaidėjus į didžiulį minusą! 

Pastoviai lošdami žvejybą, jūs tik pralošiate po dalį sumos, kurią tik statote! Ši išplitusi žvejyba yra nesustabdoma, tarpininkų atsirado daugiau negu pačių žvejų!

Visi mano, kad ta žvejyba yra visiškas absurdas ir tik laisvalaikis, bet kažkurie mano, kad tai galimas kelias į didelį pliusą.

 

 

Tiek šiam kartui!

Ačiū:

Gaston_Defferre

Brius_Willis

Martynas_Kuku

Vilius_Evo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Zygis_Luko rašė:

Patiko kaip aprašei kekviena naujiena ,bet pasistenk ikelti bent jau 4-6 naujienas per viena karta. Žinau ,kad nelengva ,bet jei pradejai tai dabaik iki galo ;) Sėkmes tau.

 

Ačiū, už komentarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...