Eiti į turinį
Zilvinas_Sandnes

Astral projection (Out of body experience)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki nusprendžiau užvesti šią temą forume tarp sargo, kadangi pats labai duomiuosi šituo dalyku, reguliariai stengiuos praktikuot šitą dalyką, daugeliui iš jūsų tiek jaunų žmonių, tiek subrendusių žmoniu atrodys gana paranormaliai, ir netikėsit tokiais dalykais, bet jūs patys renkates ko jūms tikėti ir kuo netikėti, turbut daugelis žinot apie tokius realius dalykus, kai žmonės susitinka su klinikine mirtim, ir daugelis pasakojimų buna , kai jie mato savo kūną iš viršaus, gali skraidyti mintimis, vaikščioti kiaurai sienas ir t.t ir viskas yra logiška, kadangi kiek domiuosi tai žmogus turi kelis kūnus ir jie yra maždaug tokie:

Fizinis žmogaus kūnas kuris yra matomas turi apribojimus ir yra mirtingas, ir tai būtent tas kūnas su kuriuo jūs pragyvenat gyvenimą įsikunijus į jį.

Eterinis kūnas, kuris susyjas su jūsų gyvybinė energiją ir būtent kaip žmonės pasakoją ,kad jis semia energiją iš nežinia kur (ne mano galvai tai žinoti) į jūsų fizini kūną, taipat jis atstoja svarbu dalyką tai saugo mūsų kūną kaip skydas, nuo visokių kitokių butybių iš kito pasaulio, jeigu pas jūs ganėtinai stiprus skydas, jūsų neapsėstų jokios butybės, kas tikrai yra įrodyta ,kad apsėdimai tikri.

Astralinis kūnas, tai toks kūnas kuris atsako už mūsų emocijas, laimę, baimę ir t.t būtent kai mes miegam astralinis kūnas būna astraliniam pasaulyje, nežinau mano supratimu tai yra mūsų nemirtinga siela, ir būtent jeigu mes miegodami perkeltume sąmonę į astralinį kūną, tada tai ir patirtumem.

Daug protingų žmonių siūlo išbandyti šitą dalyką, paaiškint kaip viskas vyksta labai paprasta, jūs užmiegat, bet liekat sąmoningi, tai reiškia, kad jūs viską jausit, bet kūnas bus užmigęs, todėl ir yra paaiškinimas ,kad astralinis kūnas lieka ten kai jūs miegat tam vadinamam astraliniam pasaulyje o kai perkeli sąmonę į astralinį kūną, gali visa tai patirti, daugumai žmonių kurie praktikuoja arba yra susidūrė su tuom, jis įvyksta naturaliai miegant, tesiog užmiegi ir automatiškai patiri astralinę kelionę, kurios metu , gali valdyti visą savo astralinį kūna vien mintimis, tereikia panorėti ir skrysi, gali vaikščioti, gali skraidyt po kosmosą, gali skrysti po vandeniu, galimybės neribotos, ir tik tuo metu žmonės supranta, kad siela yra nemirtinga, o fizinis kūnas tėra mūsų indas kuri mes naudojam šiam gyvenime, būtent kai fizinis kūnas mūsų miršta, mes poto keliames į kitą kūną ir t.t gyvename amžinai be galo ir to galo manau niekada nebus.

Sukuriau šią temą, vien tam , kad rasčiau bendraminčių, kurie bent kažką girdėjo apie šitą dalyką ir kurie praktikuoja šitą dalyka ir galutinai pavyksta jiems atsiskirti nuo kūno, tad būtų malonu labai ,jeigu yra tokių žmonių čia "Dvasiskai išaugusių" ir tesiog su tokiais būtų labai malonu asmeniškai pabendraut apie tai, pasiklausinėt ir visą kitą.

 

Jeigu ką nors domina kaip kas kokie pavojai ir pan, susiraskit informacijos internete jos pilna, tik reikia atsirinkti tinkamą, jeigu ką galiu padėti jeigu kažkas dar domina apie tai.


Atsiprašau už klaidas
jų yra tikrai labai daug.

 

Komentuokit savo nuomones apie tai 

 

 

  • Patinka 3
  • Sutrikęs 4
  • Už 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krc aš irgi seniau domėdavaus ir vakar kaip tyčia filma pažiejau, kur pasakojo bsk apie tas astralines keliones. Esu bandęs kokius 10 kartų virvės tą metodą, kai įsivaizduoji kad trauki virvę. Jauciau, kad jau buvo pradėję veikti, nes pradėjau nebjaust rankų, tai issigandau ir nebedariau ta nakti. Pats darydavau visada prieš miegą, db vėl žadu bandyt, nes gi nieko neprarandi :D O šiaip ką domina tokie dalykai, tai siūlau pasiskaityti angliškuose frm, pažieti tut ir pabandyti, nes tai visiškai nepavojinga. Ždž, jei kažkada pavyks, aprašysiu kaip ką dariau, ką mačiau ir pnš.

Redaguota , redagavo Svečias
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Arnas_Anatomys rašė:

krc aš irgi seniau domėdavaus ir vakar kaip tyčia filma pažiejau, kur pasakojo bsk apie tas astralines keliones. Esu bandęs kokius 10 kartų virvės tą metodą, kai įsivaizduoji kad trauki virvę. Jauciau, kad jau buvo pradėję veikti, nes pradėjau nebjaust rankų, tai issigandau ir nebedariau ta nakti. Pats darydavau visada prieš miegą, db vėl žadu bandyt, nes gi nieko neprarandi :D O šiaip ką domina tokie dalykai, tai siūlau pasiskaityti angliškuose frm, pažieti tut ir pabandyti, nes tai visiškai nepavojinga. Ždž, jei kažkada pavyks, aprašysiu kaip ką dariau, ką mačiau ir pnš.

Tu neįsivaizduoji koks kaifas tas nesamones just, kai nebejauti nieko ir man arba kai virpa visas kūnas, kažkada galvojau kas čia darosi, bet dabar malonu žiauriai kai pripratau, aš kai bandau virves metodą dažniausiai pametu jį iš minčių, negaliu įsivaizduoti virves ilgai, man veiksmingiausias vartymosi lovoj metodas, užtenka 5 minučių susikaupt apie nieką kitą negalvot tik ,kaip vartaisi lovoj ir jau pradedi just daug ką, vibracijas dažnai jaučiu ir jos visalaika vis kažkom naujos todėl ir norisi būtinai bandyti, yra ir realiai buvę , kad visą kūną lyg istrižai tempia lauk, tada grynai per užmerktas akis mačiau kambarį savo, bet pradėjo akys atsimerkinėt automatiškai, tuom ir viskas pasibaigė..

  • Sutrikęs 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Edva_Smoove rašė:

cia apie ta virviu metoda kalbam, kur kazkas kitas tau rankas kelia ta prasme imituodamas virvę?

As kiek žinau tai kai būna pvž mokykloj virvė ta žinai ir reikia atsiskaitinėjant per laiką užlipt tai taipat ir įsivaizduoji ,kad lipi,ropšėsi į viršų mintimis, dar kažkas žinau išgalvoja ,kad aceit tą virvę laiko iš viršaus tau tas kūnas, ir tu lipi, na nežinau kaip tiksliai , bet manau visko galim prigalvot ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 minutes(-ių), Edva_Smoove rašė:

cia apie ta virviu metoda kalbam, kur kazkas kitas tau rankas kelia ta prasme imituodamas virvę?

šiaip vieni lipa virve o kiti ją bando mintimis pasiekt ,kaip dabar skaitau, čia kam kaip veiksmingiau jau bus..

Without opening your eyes or moving your physical body, visualize yourself reaching up towards the rope.

Once you grab a hold of the rope, bring your hand back into your physical body, slow down the vibrations, and end the session.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Martynas_Nomercy rašė:

čia tik basic'ai to, ką tu gali. p.s: Lunskis nepergeriausias couch'as tokiems užsiemimams, kadangi šneka daug ir labai abstrakčiai, ko pasekoje sunku pagaut pagrindinę esmių esmę.

Kažkaip ir nežiuriu to lunskio daug, dažniausiai vat ir neina suprast tos esmės iš jo pusės, yra daugelis kitų užsieniečių, kurie detaliai išaiškina viską

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...