Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kausalijos_Pienas

"Naujokas #1"

Rekomenduoti pranešimai

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „sarg.lt parašai“

Sveiki brangieji šio serverio žaidėjai bei tie kurie labai dažnai lankosi forume!

Nusprendžiau, būdamas naujoku, užsiimti kažkokia veikla.. Peržiūrėjęs forumo skiltis, nieko įdomaus neradau, bet paskui.. Atradau šią skiltį. Manau tikrai, bent man pačiam, yra įdomu tai ką aš sukursiu, aišku, kritikuokite mane, ką darau blogai, ką galėčiau pasitaisyti.. Šio laikraščio pavadinimas bus: Naujokas #1.

 

9a94cc0f5449cf40e905f35eb62ca64c844.jpg

AUDRA

Visi žinome, kad neseniai buvo paskelbti orai, ir visur buvo pranešta, kad bus labai didžiulė audra..

Ši audra atnešė nuostolių šiai vietai, tik labai džiaugėmės, kad nėra sužeistųjų. Tikėkimės tokių audrų nebebus, ir gyvenime ramiai. 

 

 

87fedaf85dc4cc139b77e4f4c225ab14776.jpg

AVARIJA

Šią dieną 17:15 valandą buvo padaryta didžiulė avarija!

Ledų mašinėlę vairavęs asmuo Robertas apsvaigęs narkotikais vairavo mašiną esant apsvaigus, važiavo ir užmigo prie vairo..

Mašinėlė įsukė prieš eismą ir atsitrenkė į medį kuris stovi prie pat "Rc Išvežiotojas" darbo. Nuostolių nėra, lauksime pareigūnų ir jų rezultatų.

 

Tiek šiam kartui!

Rytoj dieną išleisiu naują leidiny, nepagailėkite +reputacijos, pirmą kartą kuriu todėl nesakykite, kad mažai žinių.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Arnas_Anatomys rašė:

Mldc, kad naujokai stengiasi kažkuo užsiimt, ne vien tik su limuzinu žaidime važinėt arba kūgius dėliot. Sėkmės su sekančiais leidiniais.

Nėra naudos važinėti su limuzinu, naudos didelės jis neneša, o užsiimdamas tokia veikla, gal ateityje reikės sukurti ir rėmėjų sąrašą į kuri pateks tik tie kurie paaukos bent 50.000€ ar mažiau ar daugiau, nežinau.. Ačiū, lauksiu rytoj taviškio komentaro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...