Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bmw_Deimantas

Domsee_Drifteris

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Domsee_Drifteris
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Ridos botas
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

  • /info lentelė: Video 8sec info lentele
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 5sec matos užmeti arbota ir nestoja toliau važiuoja iki atsako į arbota nesustodamas 15sec
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu tu tai blondas esi, žinai kaip žmogui dedi visokias lenteles kad įrašytu kažką VISADA pažiurėk į jo pingą, gyvenu norvegijoj kaip ir visi gyvenantys Norvegijoje žino kad internetas ne iš geriausiu, galite paklausti šalia sėdinčio draugo kiek kartų dariau restartą nes tiesiog nebekrovė nieko žmones važiuoja pro šali nematau, rida tapačia rodo, tad man buvo užlagine, ir po kokio laiko išmetė lentelę kaip matome buvau pristabdęs sekundei mašiną, nes išmetė lentelė įvesti D raidę, paspaudžiau ta d raide ir toliau važiavau what problem nesuprantu jokių čyterių neturiu, naudočiau tą tavo ridos botą senai miegočiau jau ir būčiau kompą palikęs

 

 

BETO KAIP ŽINOME RIDOS BOTAI NESUKINĖJA RATUS O TIESIOG SUKINĖJA MAŠINĄ, O PAS TAVE VIDEO MATOSI KAIRĖJE PUSĖJE JOG AŠ IR SPAUDŽIU MYGTUKĄ Į PRIEKI IR DAR ANT GALO Į DEŠNĘ PUSĘ.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu jau tau nieko nebekrauna ir užlagina tai bent restartą darytum.. + pastoviai važinėji tik po kitus miestus, o kiek žinau ridą kėliai tai matyt bijojai kad neatsitrenktų kažkas lv rate ir aš užvakar važiavau pro šalį atsitrenkiau į tave ir kadangi be diržo buvai iškritai ir nuėjai iškart afk (kadangi botas) + vežiotojui sugadinai viską beje tavo ping buvo apie 50-60 visados 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Tomas_Porsche rašė:

Jeigu jau tau nieko nebekrauna ir užlagina tai bent restartą darytum.. + pastoviai važinėji tik po kitus miestus, o kiek žinau ridą kėliai tai matyt bijojai kad neatsitrenktų kažkas lv rate ir aš užvakar važiavau pro šalį atsitrenkiau į tave ir kadangi be diržo buvai iškritai ir nuėjai iškart afk (kadangi botas) + vežiotojui sugadinai viską beje tavo ping buvo apie 50-60 visados 

gerai dabar ką čia pezi? vapšie kas tu toks esi? užvakar aš miegojau, net nežaidžiau to sargo naktį, kadangi taip nekenti manęs iš LV serverio tai reikia pisti protą čia? sekmės tau kitą kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...